Sponsorzy Festiwalu

Przebudowa, remonty kuchni i łazienek. Łazienki przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Remonty biur.

https://www.constructioncompanygarfield.com/

Centrum Zdrowia i Wypoczynku – Nowogród, Polska

www.hotelkurpiaarte.pl

Sponsorzy Loterii

Me Tours International – Sponsor wycieczki fakultatywnej w Meksyku
dla dwóch osób do Chichen Itza – jednego z 7 cudów świata

ME Tours Internacional – Polskie Biuro Podróży w Meksyku z siedzibą w Playa del Carmen oferuje autorskie trasy, które pokazują najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Meksyku oraz krajach Ameryki Środkowej i Południowej. Bogata oferta wycieczek z elementami przygody: adventure, jeepy, pływanie powierzchniowe, nurkowanie głębinowe, wyprawy trampingowe, wyprawy trekkingowe, jazdy Harleyami oraz wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem. Imprezy na zamówienie dla firm i zakładów pracy, seminaria i konferencje, pobyty delegacji, grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych na terenie Meksyku oraz innym kraju Ameryki Łacińskiej. Pielgrzymki – biuro jest organizatorem turystyki religijnej w Meksyku, Gwatemali, na Kubie oraz w innych krajach Ameryki Łacińskiej.

Właściciele biura Me Tours Internacional wydali także autorski przewodnik po Meksyku. Jeden z najlepszych, napisanych po polsku przewodników po tym pięknym kraju.

* Uwaga. Biuro nie pokrywa kosztów dojazdu do Meksyku.

www.mexicoentero.pl

Grzegorz Śleziak oraz portal www.glodowka.com
Sponsor
zy pobytu jednej osoby na głodówce, na Filipinach lub na Kubie

Grzegorz Śleziak – nasz polski Biały Saibaba pierwszy raz wyjechał na Filipiny w 2014 roku. Ciężko chory (bolerioza, rak prostaty, arytmia serca, zablokowanie nerki, ataki depresji, bóle mięśni, stawów i pleców)  postawił wszystko na jedną kartę – wyjechał do nieznanego sobie kraju z nadzieją ratowania własnego życia. Przeprowadził 40-dniową głodówkę, dużo spał, kilka godzin dziennie spędzał w morzu i na słońcu, zakopany w piasku poddawał się próbie ognia pod okiem filipińskiego szamana, przeszedł terapię jadem kobry królewskiej i zabiegi zapperem. Zauważył, że zaczęły mu znikać narośla i czarne znamiona, które miał od urodzenia, ustały napady bólu mięśni, stawów i pleców. Po powrocie do Polski miał zaplanowaną operację usunięcia guza… okazało się, że nie ma takiej potrzeby….

* Uwaga. Sponsorzy pokrywają tylko koszty zamieszkania podczas jednego turnusu. Nie pokrywają natomiast kosztów dojazdu czy innych, dodatkowych wydatków.

Visanto US to Sponsor zestawu suplementów
polecanych przez Jerzego Ziębę

Visanto US – dystrybutor najwyższej jakości suplementów firmy Visanto polecanych przez Jerzego Ziębę

www.ukryteterapie.com

The Dandelion Kitchen to Sponsor dwóch zestawów organicznych mieszanek warzyw i przypraw

The Dandelion Kitchen oferuje naturalne mieszanki przypraw i warzyw dobranych w idealnych proporcjach, dzięki czemu nawet niewielki dodatek mieszanki wzbogaca i urozmaica zupy, sosy, dania mięsne, rybne, sałatki itp. Nasze mieszanki są bez dodatku wzmacniaczy smakowych i konserwantów. Oferujemy szeroki wybór naturalnych mieszanek z wielu zakątków świata.

www.dandelionkitchen.biz

Doterra Essential Oils – Sponsor produktów doTERRA

Nasze czyste olejki eteryczne rewolucjonizują sposób, w jaki rodziny zarządzają swoim zdrowiem. Wykorzystujemy najpotężniejsze elementy natury i dzielimy się tymi darami przez naszą globalną społeczność “rzeczników zdrowia”.

https://www.doterra.com/US/en/site/maria5

Imperial Time – Sponsor biżuterii z bursztynu

Imperial Time jest firmą, która zajmuje się produkcją i sprzedażą wyjątkowej biżuterii od 2003 roku. Naszymi wiodącymi produktami są wyroby ze srebra i bursztynu, głównie bałtyckiego. Wyroby z bursztynu to unikatowe dzieła sztuki, które mogą być bardzo podobne, ale nigdy takie same. Bursztyn jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Ponadto wykazuje właściwości lecznicze, co sprawia, że staje się on jeszcze bardziej atrakcyjny. Mamy nadzieję, że i Was bursztyn zachwyci swoją oryginalnością.

www.imperialtime.com

Zdrowotne Produkty Huashen – Huashen America – Sponsor produktów Huashen

Miedzynarodowa korporacja Huashen wraz z naukowcami i lekarzami starożytnej wschodniej medycyny opracowała produkty z biofotonami. Współczesna nanotechnologia pozwoliła stworzyć ubrania z wkomponowanymi ziołami. Wyroby te nakładamy na bolące miejsca i po minucie napylone na odzież rośliny wydzielają mikrowibracje 5-25mkm. Wszystkie właściwości roślin przenikają do naszego ciała. Na tej głębokości biofotony stymulują komórki i naczynia krwionośne. Poprawia się cyrkulacja krwi, podnosi potencjał energetyczny komórek oraz ich żywotność i w rezultacie znika proces zapalny, odchodzi ból i organizm wraca do normy. Biofotony mają pozytywny wpływ na organizm człowieka i nie mają skutków ubocznych. Wytwarzane przez odzież mają działanie uzdrawiające.

www.huashenamerica.com
www.huashen.us

Dr Grażyna i Tony Pajunen – Sponsorzy produktów Liquid Biocell

Dr Grażyna i Tony Pajunen. Tony jest certyfikowanym trenerem zdrowia a Grażyna ma doktorat z elektroniki i pracowała między innymi przy zastosowaniach elektroniki w biomedycynie przez ponad 25 lat.
Opracowaliśmy system, który pomaga ludziom zwiększyć mobilność stawów i zmniejszyć przewlekły dyskomfort już po 3 – 6 miesiącach bez zabiegu chirurgicznego lub leków farmaceutycznych. Najważniejsze jest to, że nasza metoda koncentruje się na rozwiązaniu podstawowego problemu, dlaczego nasze stawy i tkanka łączna w naszym ciele zaczynają się degenerować. Większość innych opracowanych metod skupia się tylko na usuwaniu objawów. Nawet jeżeli wymienisz staw, ale nie usuniesz przyczyny, dlaczego stawy się degenerują, to zaraz będzie problem z innym stawem, oczami, dziąsłami, innymi organami wewnętrznymi itd. Dlatego zrozumienie przyczyn degeneracji jest kluczowe. Zapraszamy.

http://plynnykolagen.pl

Jolanta Kolodziejski – Sponsor produktów firmy Hempworx

Hempworx jest jedną z trzynastu kompanii, które posiadają certificat US Hemp Authority. Produkty naszej firmy pochodzą z konopii siewnych uprawianych na farmach w stanie Kentucky. W celu uzyskania najwyższej jakości ekstraktów z neutralnymi formami kannabinoidów używamy metody ekstrakcji nadtrytycanym CO2,60. Proces ten pozwala na pozyskiwanie ekstraktów roślinnych bez użycia niebezpiecznych chemikaliów. Obecnie posiadamy 15 najwyższej jakości produktów CBD. Wszyskie produkty HempWorx posiadają 60 dni gwarancji więc klient nie ryzukuje przy zakupie!

www.hempworx.com/ania

Termomix – Barbara Kotowski – Sponsor książek z przepisami

Thermomix jest wszechstronnym i bardzo praktycznym urządzeniem kuchennym, który łączy w sobie funkcję wielu niezbędnych w kuchni przyrządów i urządzeń. Gwarantuje profesjonalne gotowanie w każdym domu i kuchni. Urządzenie to zostało wyprodukowane przez niemiecką firmę Vorwerk. Dzięki niemu wiele osób zainteresuje się kuchnią, gotowaniem i zdrowym odżywianiem. Thermomix bez wątpienia może sprawić, że nasz jadłospis wzbogaci się, a my zyskamy nowe hobby, które docenią wszyscy domownicy.

https://www.facebook.com/BarbaraKotowskiNWL

Joanna Wojtowicz – Sponsor produktów JOin Cosmetic Simply Natural

JOin Cosmetic to ekologiczna, naturalna linia kosmetyków do pielęgnacji skóry wykonana w USA z korzeniami w tradycyjnej słowiańskiej mądrości. W moich produktach tworzę odżywcze jedzenie dla skóry, którego jakość można określić po jej wyglądzie. Dołącz do mnie w tej Simply Natural przygodzie i pozwól mi „ugotować” dla twojej skóry.

www.joincosmetic.com

InVelement – Regina Sopas & More – Sponsor produktów InVelement

Jeśli szukasz zdrowego i naturalnego sposobu dbania o swoją skórę to właśnie ta firma wykonuje takie produkty. Oferuje naturalne nietoksyczne mydła, masła – kremy, maści ziołowe do ciała, pomadki ziołowe do ust, dezodoranty – antyperspiranty bez aluminium, scrabs- pillingi, bath bombs i sprays. Składniki są tak dobrane, aby były jak najbardziej korzystne dla zdrowia skóry. Wszystkie te kosmetyki są ręcznie wykonywane od podstaw.

www.invelement.com

Young Living Essential Oils – Sponsor produktów Young Living

Prezent w postaci płynu łagodzącego opaloną cerę, sole do kąpieli, materiały edukacyjne i certyfikat na $25, który pomoże posiadaczowi odkryć moc olejków eterycznych i tym samym rozpocząć przygodę ze zdrowym życiem, bez toksycznych chemikaliów. Prezent jest podarowany przez Martę Lokaj i Dorotę Matys, które reprezentują firmę Young Living.

https://getoiling.com/DorotaMatys

Monat – Sponsor produktów firmy Monat

Monat – rewolucja zdrowych włosów!
Monat to produkty do włosów na bazie naturalnych składników, które spełniają swoje obietnice. Monat łączy nowoczesną technologię z siłą natury.

https://monikako.mymonat.com/

Dr Nona– Sponsor produktów z Morza Martwego

Archebakteria dla Twojego zdrowia i piękna. Produkty dr Nona to  produkty ekologicznie czyste, bez szkodliwych substancji z bioskładników i minerałów Morza Martwego.

www.clubdrnona.com

Herb From Nature – Sponsor produktów Herb From Nature

Oferujemy najwyższej jakości, 100% naturalne suplementy diety zapobiegające chorobom i rozwiązujące poważne problemy zdrowotne.
Podążamy za indiańską teorią istnienia:
Wszystko na Ziemi ma cel. Każda choroba ma swoje zioło aby ją wyleczyć a każdy człowiek ma misję”.

https://herbhfn.com/