Suplementy Visanto

Visanto – dystrybutor najwyższej jakości suplementów firmy Visanto polecanych przez Jerzego Ziębę

www.ukryteterapie.com

TODA – Heart of Gold Formula

Visanto – dystrybutor w USA

www.ukryteterapie.com

Produkty organiczne – online

Organiczna kawa, polskie miody, produkty Maryli – naturalne kosmetyki na bazie olejków do pielęgnacji twarzy, superfood, nanotechnologia, książki, suplementy firmy Visanto.

www.slimpol.com

Doterra – essential oils

Witamy.
Nasze czyste olejki eteryczne rewolucjonizują sposób, w jaki rodziny zarządzają swoim zdrowiem. Wykorzystujemy najpotężniejsze elementy natury i dzielimy się tymi darami przez naszą globalną społeczność “rzeczników zdrowia”.

Dr Wojciech Konior – Natural Medicine Center

Dr Wojciech Konior jest wykwalifikowanym specjalistą ds. Zdrowia Naturalnego i pedagogiem. Przeprowadza konsultacje zdrowotne dotyczące diety, suplementacji żywieniowej, medycyny botanicznej, ćwiczeń fizycznych, zaburzeń równowagi umysł/ciało i alternatywnego leczenia. Dr Wojciech Konior jest Board Certified Naturopath przez American Naturopathic Medical Association. Jest rowniez Board Certified przez American Alternative Medical Association. Posiada też tytuły wyróżnienia z zakresu Medycyny Integralnej. Jest członkiem American Academy of Anti-Aging Medicine i posiada wyróżnienia w tej dziedzinie. Jest także członkiem American College of Nutrition (ACN). Ukończył z wyróżnieniem NYIT (School of Medical Professions) z tytułem Master’s Degree of Clinical Nutrition. Jest również Board Certified w zakresie żywienia i diety, posiada tytul Certified Nutrition Specialist (CNS). Dr Konior ukończył również Institute for Integrative Nutrition, gdzie uzyskał tytuł Certified Integrative Health Coach.

www.naturalmedicinecenterllc.com

Dr Nona

Archebakteria dla Twojego zdrowia i piękna. Produkty dr Nona to  produkty ekologicznie czyste, bez szkodliwych substancji z bioskładników i minerałów Morza Martwego.

www.clubdrnona.com

The Dandelion Kitchen

The Dandelion Kitchen oferuje naturalne mieszanki przypraw i warzyw dobranych w idealnych proporcjach, dzięki czemu nawet niewielki dodatek mieszanki wzbogaca i urozmaica zupy, sosy, dania mięsne, rybne, sałatki itp. Nasze mieszanki są bez dodatku wzmacniaczy smakowych i konserwantów. Oferujemy szeroki wybór naturalnych mieszanek z wielu zakątków świata.

www.dandelionkitchen.biz

Ears Piercing By Nurse

Ears Piercing By Nurse to medyczne przekłuwanie uszu, wykonywane przez Registered Nurse u klienta w domu, co redukuje poziom strachu. Medyczna biżuteria bez niklu. Zero alergii i 100% sterylność.

www.earspiercingbynurse.com

Liquid Biocell

Dr Grażyna i Tony Pajunen. Tony jest certyfikowanym trenerem zdrowia a Grażyna ma doktorat z elektroniki i pracowała między innymi przy zastosowaniach elektroniki w biomedycynie przez ponad 25 lat.
Opracowaliśmy system, który pomaga ludziom zwiększyć mobilność stawów i zmniejszyć przewlekły dyskomfort już po 3 – 6 miesiącach bez zabiegu chirurgicznego lub leków farmaceutycznych. Najważniejsze jest to, że nasza metoda koncentruje się na rozwiązaniu podstawowego problemu, dlaczego nasze stawy i tkanka łączna w naszym ciele zaczynają się degenerować. Większość innych opracowanych metod skupia się tylko na usuwaniu objawów. Nawet jeżeli wymienisz staw, ale nie usuniesz przyczyny, dlaczego stawy się degenerują, to zaraz będzie problem z innym stawem, oczami, dziąsłami, innymi organami wewnętrznymi itd. Dlatego zrozumienie przyczyn degeneracji jest kluczowe. Zapraszamy.

http://plynnykolagen.pl

Silesian Holistic Center – Hirudoterapia

Pijawki są najstarszą, naturalną medycyną, znaną od czasów prehistorycznych. Oczyszczają ciało, regenerują organy, system krwionośny i limfatyczny. Pomagają w prawie wszystkich chorobach. Naturalne, nieskorumpowane, uczciwe, sprawdzone przez wiele tysiecy lat.

www.silesianholisticcenter.com

Irydolog – Kazimierz Wadołowski

Irydologia – mapa zdrowia w naszych oczach.
Kazimierz Wadołowski zajmuje się analizą stanu narządów i układów w naszym organizmie na podstawie wyglądu tęczówki oka. Zajmuje się także oczyszczaniem organizmu organicznymi ziołami.

Hydrokolonoterapia

Oczyszczanie, płukanie jelita grubego

Imperial Time

Imperial Time jest firmą, która zajmuje się produkcją i sprzedażą wyjątkowej biżuterii od 2003 roku. Naszymi wiodącymi produktami są wyroby ze srebra i bursztynu, głównie bałtyckiego. Wyroby z bursztynu to unikatowe dzieła sztuki, które mogą być bardzo podobne, ale nigdy takie same. Bursztyn jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Ponadto wykazuje właściwości lecznicze, co sprawia, że staje się on jeszcze bardziej atrakcyjny. Mamy nadzieję, że i Was bursztyn zachwyci swoją oryginalnością.

www.imperialtime.com

RetroOils by Kasia Zugaj

RetroOils by Kasia jest jedyną w swoim rodzaju linią kosmetyków zrobionych ręcznie na bazie organicznych i ekologicznych olejów i olejków eterycznych bez toksyn. Przeróżne kremy do twarzy i ciała, perfumy, tonery, serums i świeczki stworzone z miłością i pasją.

Amish Honey

Jesteśmy firmą pszczelarska z Woodhull, NY (upstate NY). Współpracują z nami 24 firmy pszczelarskie prowadzone przez Amiszów. Mamy ponad 2600 uli w różnych rejonach stanu Nowy Jork. Sprzedajemy świeży, niepasteryzowany miód.

www.amishhoney.com

Zdrowotne Produkty Huashen – Huashen America

Miedzynarodowa korporacja Huashen wraz z naukowcami i lekarzami starożytnej wschodniej medycyny opracowała produkty z biofotonami. Współczesna nanotechnologia pozwoliła stworzyć ubrania z wkomponowanymi ziołami. Wyroby te nakładamy na bolące miejsca i po minucie napylone na odzież rośliny wydzielają mikrowibracje 5-25mkm. Wszystkie właściwości roślin przenikają do naszego ciała. Na tej głębokości biofotony stymulują komórki i naczynia krwionośne. Poprawia się cyrkulacja krwi, podnosi potencjał energetyczny komórek oraz ich żywotność i w rezultacie znika proces zapalny, odchodzi ból i organizm wraca do normy. Biofotony mają pozytywny wpływ na organizm człowieka i nie mają skutków ubocznych. Wytwarzane przez odzież mają działanie uzdrawiające.

www.huashenamerica.com
www.huashen.us

JOin Cosmetic – Simply Natural

JOin Cosmetic to ekologiczna, naturalna linia kosmetyków do pielęgnacji skóry wykonana w USA z korzeniami w tradycyjnej słowiańskiej mądrości. W moich produktach tworzę odżywcze jedzenie dla skóry, którego jakość można określić po jej wyglądzie. Dołącz do mnie w tej Simply Natural przygodzie i pozwól mi „ugotować” dla twojej skóry.

www.joincosmetic.com

Awakening NY Healing Center

Jeśli chcesz się zrelaksować, uspokoić swoje emocje, oczyścić swoją energię i swój umysł, a także poszerzyć swoją świadomość, zapraszamy do Awakening NY Healing Center w samym sercu Greenpointu.

www.awakeningNY.com

Jolanta Kolodziejski

Hempworx jest jedną z trzynastu kompanii, które posiadają certificat US Hemp Authority. Produkty naszej firmy pochodzą z konopii siewnych uprawianych na farmach w stanie Kentucky. W celu uzyskania najwyższej jakości ekstraktów z neutralnymi formami kannabinoidów używamy metody ekstrakcji nadtrytycanym CO2,60. Proces ten pozwala na pozyskiwanie ekstraktów roślinnych bez użycia niebezpiecznych chemikaliów. Obecnie posiadamy 15 najwyższej jakości produktów CBD. Wszyskie produkty HempWorx posiadają 60 dni gwarancji więc klient nie ryzukuje przy zakupie!

www.hempworx.com/ania

Optimal Living Center, LLC

W Optimal Living Center skupiamy się na uśmierzaniu bólu i uzdrawianiu. Dzięki wyjątkowemu połączeniu sił uzdrawiania energetycznego i innowacyjnej technologii naszym celem jest przywrócenie równowagi i siły Twojego ciała.

www.optimal-living-center.com

InVelement – Regina Sopas & More

Jeśli szukasz zdrowego i naturalnego sposobu dbania o swoją skórę to właśnie ta firma wykonuje takie produkty. Oferuje naturalne nietoksyczne mydła, masła – kremy, maści ziołowe do ciała, pomadki ziołowe do ust, dezodoranty – antyperspiranty bez aluminium, scrabs- pillingi, bath bombs i sprays. Składniki są tak dobrane, aby były jak najbardziej korzystne dla zdrowia skóry. Wszystkie te kosmetyki są ręcznie wykonywane od podstaw.

www.invelement.com

Young Living Essential Oils

Young Living inspiruje zdrowy styl życia, dobre samopoczucie, rozwoju i obfitości. Young Living czyni to poprzez destylację największych darów natury w czyste olejki eteryczne poprzez użytkowanie czystych składników, roślin i tym samym produkcję olejków eterycznych o pełnej mocy i potencji.
Motto założyciela D. Gary’ego Younga brzmi następująco: „Nigdy nie robię produktu dla zysku, jedynie dla celu”

https://getoiling.com/DorotaMatys

Gosia Holistic Beauty

Gosia Bednarz jest założycielką i twórczynią GOSIA Holistic Beauty. Jest licencjonowanym kosmetologiem, aromaterapeutką. Praktykuje reiki. Gosia skończyła wiele szkoleń, kursów. Uzyskała dodatkowe certyfikaty w zakresie holistycznego piękna i odnowy biologicznej. Kosmetyki Gosia Holistic Beauty zostały stworzone z zamiarem rozbudzenia piękna z zewnątrz i wewnątrz. Ta czysta, naturalna i holistyczna linia do pielęgnacji skóry, wykonana z najlepszych składników, aby wspierać świetlistą, zdrową skórę oraz dobre samopoczucie.

www.gosiaholisticbeauty.com

FullBloom Healing, Jennifer Hickman, M.A. 

Dzięki ponad 15-letniemu szkoleniu i praktyce w holistycznych terapiach, Jennifer stworzyła Fullbloom Healing, aby poprowadzić klientów w ich życiu. Wykorzystuje terapię esencją kwiatową, medycynę mezoamerykańską, uzdrawianie duchowe i magisterium z psychologii klinicznej, aby wspierać swoich klientów. Więcej informacji o Jennifer i jej usługach można znaleźć na jej stronie internetowej.

Termomix

Thermomix jest wszechstronnym i bardzo praktycznym urządzeniem kuchennym, który łączy w sobie funkcję wielu niezbędnych w kuchni przyrządów i urządzeń. Gwarantuje profesjonalne gotowanie w każdym domu i kuchni. Urządzenie to zostało wyprodukowane przez niemiecką firmę Vorwerk. Dzięki niemu wiele osób zainteresuje się kuchnią, gotowaniem i zdrowym odżywianiem. Thermomix bez wątpienia może sprawić, że nasz jadłospis wzbogaci się, a my zyskamy nowe hobby, które docenią wszyscy domownicy.

https://www.facebook.com/BarbaraKotowskiNWL/

ToiOwo

ToiOwo zajmuje się promocją wydarzeń kulturalnych oraz dystrybucją polskiej literatury. Podczas Festiwalu do nabycia książki z dziedziny zdrowia, medycyny naturalnej, ziołolecznictwa oraz muzyka relaksacyjna.

www.toiowo.us

Youngevity

Jesteśmy Youngevity® – suplementy diety
Wyobraź siebie budzącego się każdego dnia pełnego energii i witalności, promieniującego dobrym zdrowiem i będącego w najlepszej formie fizycznej i mentalnej!
Naszym hasłem jest 90 For Live. Według jego badań dr Joela Wallacha organizm ludzki potrzebuje 90 niezbędnych składników odżywczych aby się uzdrowić́. Te niezbędne składniki odżywcze to 60 minerałów, 16 witamin, 12 aminokwasów i 2, 3 nienasycone kwasy tłuszczowe. Dostarczając je organizm odbuduje się i utrzymuje optymalny stan zdrowia.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Festiwalu Zdrowia

90forjoy.youngevity.com

Aegea

AEGEA to technologia o nazwie QRT (Quantym Resonance Technology)
PODŁĄCZ SIĘ DO NASZEJ ENERGII I ZOBACZ CO SIĘ STANIE!
Twoje ciało działa dzięki przepływowi energii przez System Meridianów – wiedziałeś o tym? Energia przenika Twoje ciało i i wszystkie jego komórki. Energia, której przepływ w Twoim organizmie podtrzymuje życie i umożliwia prawidłowe jego funkcjonowanie: możesz poruszać się, oddychać, myśleć, czuć i działać. AEGEA opracowała przenośną i osobistą technologię naturalnych częstotliwości, których wibracja poprawia ludzkie bio-pole, co zmniejsza dolegliwości i poprawia Zdrowie.
Wspomagaj zdrowie chroniąc się przed szkodliwymi sygnałami i częstotliwościami EMF, które koryguje produkt EMF SHIELD. Technologia harmonicznego rezonansu została opracowana tak, aby wspomagać ciało w neutralizowaniu negatywnego wpływu promieni z telefonów, komputerów, mikrofalówek, monitorów, WiFi i urządzeń elektrycznych, których mamy coraz więcej wokół siebie. Po prostu umieść produkt EMF SHIELD blisko źródła energii aby zacząć zabezpieczać siebie oraz Twoją rodzinę.

www.aegea.com/evexia

Janul Handmade Jewerly – Dorota Janus – Necklaces Designer

Janul Jewelry wyrabia naszyjniki z bardzo wysokiej jakość kamieni szlachetnych, metali, minerałów i kryształów. Znajdziemy tu naszyjniki z prawdziwej perły, bursztynu, ametystu, cytrynu czy tygrysiego oka oraz wiele innych. Nasze naszyjniki nie tylko służą jako piękną ozdoba ale rownież możemy przypisać im właściwości lecznicze.

www.facebook.com/JanulJewelry

Pierwiastkowa Analiza Włosów, filtry eSpring, Atmosphere Sky

Orenda

Orenda International oferuje naturalne, unikalne oraz wielofunkcyjne suplementy  o  bardzo mocnym i  skutecznym działaniu.  Wszystkie suplementy Orendy posiadają certifikat CGMP oświadczający jakość farmaceutyczną. Na wszystkich produktach przeprowadzone są kliniczne testy na obecność mikrobów, toksyn i metali ciężkich. Certifikowane, bezglutenowe.

https://thisisorenda.com/partner/90242

Oligoscan Test

Najnowocześniejszy medyczny przyrząd precyzyjnie mierzący za pomoca spektrofotometrii poziomy 14 metali ciężkich, 20 minerałów oraz stres oksydacyjny. Natychmiastowe wyniki testu. Nieinwazyjny.

http://www.oligoscan.us

Monat

Monat – rewolucja zdrowych włosów!
Monat to produkty do włosów na bazie naturalnych składników, które spełniają swoje obietnice. Monat łączy nowoczesna technologię z siłą natury.

https://monikako.mymonat.com/

PrimeMyBody

Najbardziej przyswajalny na świecie olej z konopi (CBD). Opracowany przez światowej sławy dr Christophera Shade’a. 100% THC Free Hemp Extract. Klasa farmaceutyczna. Zgodność z FDA, CGMP. Organicznie uprawiany w USA. Bezpieczny dla wszystkich grup wiekowych.

Enagic – Woda Kangen

Kangen Water® to wyśmienita woda strukturalna wytworzona poprzez wykorzystanie wysokiej jakości jonizatorów wody firmy Enagic. Urządzenia te filtrują nie tylko wodę wodociągową, ale także wytwarzają zjonizowane alkaliczne i kwaśne wody poprzez elektrolizę. Wody te mogą być wykorzystywane do różnych celów: do picia, gotowania, czyszczenia i w kosmetyce.

http://bogusia.enagicweb.info/

The Organic Being – Ziołowe Wyroby Domowe

Ziołowe wyroby lecznicze powstały z myślą o zapobieganiu chorób i dolegliwości a także do ich leczenia. Składniki tylko organiczne. Oferujemy ziołowe nalewki na bazie alkoholu, mieszanki herbat owocowych i z suszu, kapsułki ziołowe, płyny do nacieranie mięśni i stawów, ziołowe maści. Wykonujemy produkty na zamówienie.

https://www.etsy.com/shop/theorganicbeing

Herb From Nature

Oferujemy najwyższej jakości, 100% naturalne suplementy diety zapobiegające chorobom i rozwiązujące poważne problemy zdrowotne.
Podążamy za indiańską teorią istnienia:
Wszystko na Ziemi ma cel. Każda choroba ma swoje zioło aby ją wyleczyć a każdy człowiek ma misję”.

https://herbhfn.com/

UFORIA – odżywki dopasowane indywidualnie do DNA

Üforia dostarcza organizmowi specjalnie produkty odżywcze w oparciu o własne potrzeby DNA. Wreszcie personalizacja Twoich potrzeb żywieniowych, jak nigdy dotąd.
Co, jeśli to nie była kwestia woli, czy ucznia samego siebie, jakie są pragnienia z miejsca głęboko w Tobie, poza twoją kontrolą. Co się stanie, jeśli nie chodzi o twój poziom zaangażowania, dowiedz się, w jaki sposób biome i genetyka jelit kontrolują twoje pragnienia i decyzje wykraczające poza twój świadomy poziom. Odkryj, jak teraz dzięki specjalnie zaprojektowanym odżywkom dopasowanym do Twojego DNA możesz wspierać swoje ciało w sposób, w jaki nigdy nie byłeś w stanie, i osiągnąć swoje cele w zakresie zdrowej wagi.

https://feelyounger.uforiascience.com/

The Woodlands Stable

Stadnina koni – Pensylwania

https://woodlandsstable.wixsite.com/woodlandsstable

Sylwia Popławski

Od ponad 20 lat zajmuje się Medycyna Naturalną. Posiada wiele maszym do terapii, których jest operatorką. Najważniejsze jest badanie komputerowe całego organizmu i komputerowy dobór suplementów. Potem Terapia Body Detox, która wzmacnia organizm i redukuje toksyny. Następnie kąpiele przeciwpasożytnicze – usuwanie pasożytów bytujących pozajelitowo. Sylwia Popławski dla swoich klientów przygotowuje róznego rodzaju naturalne syropy, eliksiry, olejki ziołowe.

DuoLife

Piotr Zwierzyński

Wyspa Zdrowia

4life – Transfer Factor