+1-650-937-9376

Polonijny Festiwal i Warsztaty Zdrowia

Edycja jesienna

Clark, NJ
sobota i niedziela
15 – 16 października 2022

W GODZINACH 9.30 AM – 6.30 PM

Wstęp bezpłatnY

Organizatorem festiwalu jest firma Presspol Business Media Center Inc.

Polish cultural Foundation Inc.
Polska Fundacja Kulturalna
177 Broadway
Clark, NJ 07066

BEZPOŚREDNIA RELACJA NA ŻYWO, NA KANALE ANDY CHOINSKIEGO

Jak zadbać o nasze zdrowie w czasach kiedy ciągle za czymś gonimy, każdego dnia mamy dziesiątki spraw do załatwienia a życie we własnym tempie zaczyna być sztuką? Jeśli nie zadbamy o zdrowie nasze i naszych dzieci to w niedalekiej przyszłości staniemy przed problemem wielu chorób cywilizacyjnych. Dlatego Organizatorom Festiwalu zależy na tym aby stworzyć wyjątkowe i wartościowe wydarzenie, które zachęci ludzi do dbania o siebie, do zdrowego trybu życia, pozwoli też poznać ciekawych ludzi i nawiązać nowe przyjaźnie. Festiwal i Warsztaty Zdrowia to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie gdzie zostali zaproszeni wyjątkowi goście, wykładowcy i wystawcy. To miejsce, gdzie profesjonaliści podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na odwiedzających czekać bedą specjaliści z wielu branż, między innymi: zdrowia, kosmetyki naturalnej, fitness, urody, zdrowej żywności itd. Organizatorzy przygotowali dla Państwa: seminaria, prelekcje, kursy, warsztaty, szkolenia, pokazy poświecone zdrowiu, porady specjalistów, konkursy, loterię i wiele innych atrakcji. Osoby, które są zainteresowane skorzystaniem z terapii, zabiegów mogą już wykupić rezerwację -> TERAPIE. Uwaga: ilość miejsc ograniczona!
Każdy powinien znaleźć odrobinę czasu aby zgłębić tajemnice własnego życia. Jesteśmy częścią natury, jednym z jej elementów i powinniśmy żyć z nią w zgodzie. Zatrzymajmy się na chwilę. Zróbmy coś dla siebie i własnego zdrowia. Teraz, dziś … Bo jutro nie będziemy mieć czasu i pobiegniemy dalej.

Jak dojechać:

Festiwal i Warsztay Zdrowia są organizowane w pięknie położonej Polskiej Fundacji Kulturalnej w Clark, NJ. Lokalizacja PFK zapewnia idealny dojazd w krótkim czasie z najbliżej położonych miejscowości (20 mil od Nowego Jorku, 70 mil od Filadelfii, Stroudsburga, PA czy od Stamford, CT). Do dyspozycji odwiedzających jest parking z dużą ilością miejsc parkingowych.

Uwaga.
Festiwal i Warsztaty Zdrowia mają charakter informacyjno-promocyjny. Wykłady, szkolenia, kursy i wszelkie informacje podawane podczas Festiwalu służą wyłącznie celom edukacyjnym oraz zwiększeniu świadomości prozdrowotnej. Przed podjęciem jakiejkolwiek metody leczenia oraz przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów, ziół czy terapii należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Organizatorzy nie odpowiadają za ewentualne szkody wynikłe ze stosowania produktów czy informacji uzyskanych podczas Festiwalu i Warsztatów Zdrowia.