+1-650-937-9376

Wśród zaproszonych Gości Festiwalu są między innymi:

Jerzy Zięba

 

 

Niezależny dziennikarz, publicysta, autor książek. Charyzmatyczny znawca tematów medycznych zabiegający o włączenie metod stosowanych w medycynie komplementarnej do procedur medycyny tradycyjnej, promotor zdrowego trybu życia, ambasador, promotor i twórca formulacji suplementów marki VISANTO

Andy Choiński

 

Andy Choiński prowadzi cieszący się ogromną popularnością kanał na youtube oraz na Rumble, gdzie można znaleźć wiedzę między innymi na temat zdrowia, duchowości, biologii, duchowości, astrologii. Wspiera swoją fachową wiedzą innych twórców.  Wspólpracuje z Agnieszką Stalkoper z Kanady oraz Zyggim z Texasu. W czasie Festiwalu poprowadzi relację na żywo z tego wydarzenia.

Agnieszka Stalkoper

 

Agnieszka  mieszka w Kanadzie, jest profesjonalnym fotografem, między sesjami mody, reportażami i zawodowymi podróżami rozwija swoją drugą pasję — medycynę alternatywną (nutriterapię, naturopatię, aromaterapię, zielarstwo, sofrologię). Poprzez własne doświadczenia dowiodła, że można zadbać o własne zdrowie korzystając z darów natury. Agnieszka uwielbia dziką naturę, kocha dziko rosnące zioła, które jak twierdzi same do nas wołają abyśmy z nich korzystali. Słynne stały się już jej DZIKIE SHAKES. Agnieszka jest też nauczycielem jogi oraz naucza i propaguje zdrowy styl życia między innymi na swoim kanale “PranaManaChi” na YouTube.

Ziggy Texas

 

Jest badaczem i poszukiwaczem. Jak mówi o sobie: „Wie, że nic na tym świecie nie jest takie jak dotychczas myślał, że jest”. Odkrywanie i nie zasklepianie się w ustalonych poglądach, jest jego mottem przewodnim. Ma wiele pasji, ale te główne to: tworzenie relacji z ludźmi z którymi się styka tak, jak sam by tego oczekiwał, inspirowanie do poszukiwań własnych, innych otaczających go ludzi. Jego pasją jest tworzenie stron internetowych oraz produkcja filmów. Ma swój kanał Youtube pod nazwą “Ziggy Texas”. Uwielbia gotowanie, a co za tym idzie kocha rośliny, które rosną w jego hydroponicznym ogrodzie.

Tadeusz Rolnik

“Cała Ameryka piecze chleb”

Jak upiec chleb na zakwasie? Tadeusz Rolnik opowie jak wygląda jego sposób na naturalny domowy zakwas na którym wyrabiany jest przepyszny chlebek. Podkreśla, że receptura jest bardzo prosta.. i chętnie ją poda.
Tadeusz Rolnik jest właścicielem ekologicznego gospodarstwa rolno-pasiecznego w Niebieszczynach. Jest też inicjatorem akcji pieczenia własnych bochenków chleba “Cała Polska piecze chleb” (a teraz także Ameryka ;)).
Jak mówi: “Po zjedzeniu chleba wiele osób odczuwa dyskomfort, nie wiedząc dlaczego. Te wszystkie polepszacze czy składniki zapobiegające pleśnieniu, są dodawane bez umiaru i powodują szereg problemów ze strony układu pokarmowego. Ja uważam, że pożywienie powinno być lekarstwem. A zdrowy chleb, to nic innego jak woda, mąka i sól. Warto mówić o zdrowej żywności i podkreślać, jak wielkie znaczenie w życiu człowieka.”

 

Dr Grażyna Pajunen

“Jak odbudować stawy bez lekarstw i operacji oraz
spowolnić, odwrócić proces starzenia się?”

Utrata mobilności stawów i idący za tym dyskomfort są bardzo częstymi problemami. Według amerykańskich statystyk co trzecia dorosła osoba ma problem ze stawami. Najczęstszą dolegliwością jest ból kolan, barku czy bioder. Ból stawów może także pojawić się w innych częściach ciała, od kostek i stóp po barki i dłonie. Z wiekiem problemy układu kostno-stawowego nasilają się. Aby zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, musimy wiedzieć jak działają stawy. Większość ludzi, w tym lekarze, nie wierzy, że dieta i odpowiednie suplementy mogą mieć duży wpływ na stawy, skórę i tkanki łączne. Większość ze stosowanych metod usuwa symptomy, ale nie szuka przyczyn z powodu których następuje degeneracja stawów i tkanki łącznej. Czy nie łatwiej jest zapobiegać niż czekać aż pojawią się symptomy, a jeśli się już one pojawią to należy zastanowić się nad przyczyną i tę przyczynę usunąć a nie koncentrować się na usuwaniu symptomów.

 

Grzegorz Śleziak – Polski Amisz – Biały Saibaba

“Jak samodzielnie przygotować najlepsze na świecie
mikstury fermentowane, octy, miody pitne.
Głodówka – nie ma innej drogi do zdrowia”

Grzegorz pochodzi z Milówki koło Żywca. Podróżnik, ekologiczny rolnik, hodowca hiszpańskich byków, producent najlepszych jakościowo na świecie octów, właściciel jedynego w Polsce prywatnego ogrodu botanicznego. Pasjonuje go życie Amiszów. Organizator wyjazdów na głodówki. Ciężko chory wyjechał w 2014 roku na swoją pierwszą głodówkę na Filipiny (borelioza, rak prostaty, arytmia serca, zablokowanie nerki, ataki depresji, bóle mięśni, stawów i pleców). Postawił wszystko na jedną kartę – wyjechał do nieznanego sobie kraju z nadzieją ratowania własnego życia. Przeprowadził 40-dniową głodówkę, dużo spał, kilka godzin dziennie spędzał w morzu i na słońcu, zakopany w piasku poddawał się próbie ognia pod okiem filipińskiego szamana, przeszedł terapię jadem kobry królewskiej i zabiegi zapperem. Zauważył, że zaczęły mu znikać narośla i czarne znamiona, które miał od urodzenia, ustały napady bólu mięśni, stawów i pleców. Po powrocie do Polski miał zaplanowaną operację prostaty… okazało się, że nie ma takiej potrzeby.
Podczas wykładów przekaże Państwu swoją sekretną wiedzię jak robić fermentowane mistury najwyższej jakości. Pokaże technikę wykonywania ziołowych miodów pitnych z wykorzystaniem naturalnej fermentacji, bez użycia spirytusu i wody. Zdradzi tajemny sekret jak samodzielnie wykonać ocet bez użycia grama wody. Podzieli się też informacjami swoim doświadczeniem jak prowadzić zdrowotne głodówki.

Remigiusz Szczepaniak

ABC suplementów. Krzem pierwiastkiem życia

Chemik, wynalazca, przedsiębiorca. Od wielu lat z ojcem Stanisławem Szczepaniakiem (wybitnym naukowcem, znawcą tejemniczego związku: ormusu / białego proszku złota) zajmuje się pracą naukową i badawczą. Jest współtwórcą ponad 150 patentów i kilkunastu kolejnych zgłoszeń patentowych z dziedziny chemii. Współwłaściciel Jednostki Innowacyjno-Wdrożeniowej Invex, marki Invex Remedies i prezes Kieleckiego Centrum Biznesu.

Elżbieta Ruman

Medycyna, w której nie ma chorób nieuleczalnych

Elzbieta Ruman – dziennikarka, na stale współpracująca z radiem Wnet, pisarka, założycielka Centrum św. Hildegardy w Józefowie. Autorka wielu programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych. Napisała kilka książek: „Główna rola w teatrze życia”, „Dotyk Nieba”, „Uzdrowiona”, „Widziałam cuda”, „Miasto Marzeń”, „Lecznicza Moc natury według Hildegardy z Bingen” (niektóre z autografem autorki do nabycia podczas Festiwalu). Dziś zajmuje się propagowaniem dzieła św. Hildegardy, prowadzi Akademię Hildegardową, oraz organizuje tygodniowe posty wg Hildegardy z Bingen w Łochowie pod Warszawą. Podczas Festiwalu Elżbieta poprowadzi wykład pt. „Medycyna, w której nie ma chorób nieuleczalnych”.

Donya Land

“Skóra w której żyję”
oraz warsztaty
La Ceremonia de la Doña ~ Alchemia & Rytuały w kuchni i nie tylko”

Wierzy w piękno stołu..w rośliny, w ich wyjątkową moc.. w Słońce na talerzu..
Od ponad 30 lat zgłębia tajniki długowiecznej diety. To projekt jej życia. Szkicuje go również dzięki nauce w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Studentka Academy of Healing Nutrition w NY. Człowiek wielu talentów. Autorka unikatowych warsztatów i spotkań pt. “Restauracja Przewodu Pokarmowego” którymi za pomocą wielu środków artystycznego wyrazu buduje świadomość żywieniową i nie tylko. Uwielbia karmić wszystkie zmysły. Ufa medycynie naturalnej a sztukę odżywiania traktuje wyjątkowo.
Z przyjemnością zapraszam moich gości na spotkanie z żywiołami.. smakami.. zapachami tego Świata, połączonego z moją wrażliwością.. Zapraszam na unikatowe spotkanie i opowieści o sztuce przygotowywania posiłków, na spotkanie z moją pasją. Będę rozsiewać dla Was “PESTKI ZDROWIA” z przyjemnością i miłością..

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA WARSZTATACH Z DONYĄ  -> KLIKNIJ

Jadwiga Drogos

“Twoje zdrowie w Twoich rękach”

Jadwiga Drogos jest masażystką z ponad 25 letnim stażem. Wykonuje: Masaż Leczniczy, Shiatsu, Gorące Kamienie, Akupresurę, Terapię Bańkami, Aromaterapię, Refleksologię. Poleca mądrą suplementację oraz stare babcine sposoby, by w zdrowiu i dobrej kondycji dożyć sędziwego wieku. Podczas wykładu pokaże jak w prosty sposób przy użyciu baniek można zadbać o swoje zdrowie.
Jadwiga stawia bańki od 40 lat. Nauczył ją tego ordynator Sanatorium w Rabce. Przez lata zdobywała doświadczenie w tym kierunku, zagłębiła się w chińską medycynę, skąd właśnie bańki się wywodzą. Obecnie prowadzi Warsztaty Terapii Bańkami ucząc młodsze pokolenie najlepszej terapii.

 

 

 ZAREZERWUJ SESJĘ Z BAŃKAMI  -> KLIKNIJ

Maryla Radziszewski

Wewnętrzna moc uzdrawiania – terapia czaszkowo-krzyżowa.

Leczenie energią na dystans

Maryla Radziszewski jest certyfikowanym trenerem personalnym od 2008 roku. Studiowała terapię masażu w Newington. Uzyskała certyfikat (NCBTMB), licencjonowana w Connecticut jako terapeuta masażu od 2010 r. Była na wydziale CCMT, asystowała i uczyła się masażu sportowego i ortopedycznego. Maryla cały czas ćwiczy różne rodzaje terapii (masaż mięśni twarzy, masaż sportowy, Kinesio Tape, Laser Touch, terapię czaszkowo-krzyżową). Latem 2016 roku wzięła udział w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio w Brazylii. Początkowo pracowała z gimnastyczkami podczas finałowych zawodów, a następnie udała się do wioski olimpijskiej, aby pracować z szerszą grupą olimpijczyków. Jest aktywnym członkiem American Massage Therapy Association, AMTA CT Sports Massage Team oraz Community Service Team. Prowadzi gabinet w East Haddam, CT.
www.morefitct.com

Małgorzata Gusztyn

“Jak przywrócić i dostroić ciało do naturalnych częstotliwości?”

Wszystko jest energią i komunikuje się za pomocą wibracji i pozostaje w harmonii ze sobą. Jeśli wibracja jest zakłócona można ją przywrócić do jej początkowego stanu. Odnosi się to do wszystkich żywych organizmów a przede wszystkim Człowieka. Jak sobie z tym poradzić? Dźwiękiem, który doskonale sprawdza się w terapiach muzycznych. Muzyka może być Twoją terapią!

 

ZAREZERWUJ SESJĘ KAMERTONAMI -> KLIKNIJ

Iwona Zajfryd

“Moc Miłości”

Szeptucha, pisarka. Autorka interaktywnego warsztatu mentalnego “W fali Serca” – uwalnianie lęku, wejście w wibracje miłości. Pisze o człowieku i jego przestrzeni. Autorka felietonów, esejów i reportaży. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w literaturze w 2020 roku, czego owocem jest reportaż “Śladami szeptów” – obszerny dokument o polskich szeptuchach i magicznym Podlasiu.
Pasjonatka ludzi i matematyki. Uwielbia tańczyć i rozwiązywać sudoku. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki i słońca.
UWAGA: WYKŁAD ODWOŁANY, OTRZYMALIŚMY INFORMACJĘ, ŻE IWONA ZAJFRYD NIE BĘDZIE MOGŁA PRZYLECIEĆ DO USA, NATOMIAST POŁĄCZENIE ONLINE NIE BĘDZIE MOŻLIWE Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH!

Regina Słabiak

Energetyczne BHP w Samorozwoju i Pracy Duchowej

Regina Słabiak – pasjonatka alternatywnej medycyny, bioenergoterapii, litoterapii, ziołolecznictwa, aromatoterapii i czystego życia. Artystka, grafik, fotograf po studiach artystycznych ukończonych z wyróżnieniem w 2006 roku w Polsce. Na drodze szkolenia swojego ducha i metod uzdrawiania bioenergią w 2017 zdobyła certyfikat Master Reiki. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu opracowała oryginalne, czyste receptury naturalnych kosmetyków podstawowej pielęgnacji dla skóry całego ciała i włosów. Sprzedaje je w swojej firmie Regina Naturals LLC. W drodze do zdrowia wykorzystuje również kryształy i radiestezję – wahadełko. Fascynuje się zbieraniem grzybów i innych jadalnych roślin spotkanych w naturze.
Wybrałam taki temat, bo myślę, że jest on ważny szczególnie w dzisiejszych czasach. Tak wiele się dzieje i jesteśmy wystawieni na różnego rodzaju zagrożenia energetyczne. Tak jak dbamy o higienę ciała fizycznego powinniśmy zadbać o higienę naszego ciała eterycznego. Jest bardzo ważne utrzymanie czystości energetycznej, ponieważ bez tego jest ciężko wznosić swoje wibracje i nie zawsze jest łatwo w nich zostać. Dlatego takie podstawowe BHP jest ważne do pracy nad samym sobą czy w pracy z innymi. Pozwala nam osiągnąć balans – równowagę energetyczną w której możemy rozwijać bardziej naszą świadomość, nasze umiejętności i postępować w rozwoju duchowym. W tym wykładzie postaram się omówić z mojego doświadczenia jak najwięcej przykładów i podać sposoby w jaki sposób się zabezpieczać, uwalniać przyczepy i oczyszczać. Kierując się sercem, intuicją w połączeniu ze swoją Duszą i Źródłem – Nadduszą, każdy ma możliwość i siłę aby te procesy wykonać. Z chęcią usłyszę i wasze sposoby oraz pytania.

WEŹ UDZIAŁ W KONCERCIE NA HARFIE -> KLIKNIJ

Kasia Galazyn

“Stres oksydacyjny – cichy zabójca, który dotyka każdego z nas”

Stres oksydacyjny to bardzo niebezpieczny stan, który wywołuje około 200 chorób w ludzkim organizmie.  Pragniemy podzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami i świadectwami,  opowiemy również o tym, w jaki sposób można zmniejszyć stres oksydacyjny w naturalny sposób.  Prawdziwe historie, prawdziwi ludzie. Zapraszamy serdecznie

 

Marysia Stepniewicz

“Moc kreacji, jasnowidzenia i ukrytych talentów”

Opowiem o tym czym jest kreacja, dlaczego to takie ważne szczególnie teraz, żeby zrozumieć ten aspekt i jak w tym pomaga jasnowidzenie. Będzie o programach sabotujących kreacje i jak je wykasować. Jak kreować oraz o własnym kodzie kreacji. Bo każdy kreuje inaczej. Opowiem o ukrytych talentach i o mega genialnym numerologicznym moim okryciu ostatnich miesięcy – punkcie mocy. Jak znaleźć ten punkt i jak go odczytać. Punkt mocy jest to informacja o tym jak się ładujesz energetycznie. Co Cię najbardziej zasila. Jest to informacja zawarta w kodzie daty urodzenia. Uczestnicy Festiwalu Zdrowia będą mieli okazje zapoznać się z punktem mocy jako pierwsi. Zapraszam.

Marta Smiertelny

Moc Świadomości – Droga do Szczęścia

„Życie może być piękne, jeśli świadomie wiesz czego chcesz!”
Marta Smiertelny mieszka w Pensylwanii, jest propagatorem zdrowego stylu życia i naturalnych rozwiązań, autorką książki „Miłość czy Zauroczenie”, promotorem mocy natury, magii wdzięczności, promotorem projektu „Moc Świadomości – Droga do Szczęścia” oraz świadomym kreatorem własnego życia. Profesjonalnie jest Specjalistą ds. Olejków Eterycznych, Holistycznym Trenerem Zdrowia i Odżywiania oraz Specjalistą od Detoksu.
Jej głęboką intencją jest zarażanie innych pozytywną energią i motywowanie do dobrych zmian. Pragnie, aby każda osoba, którą spotyka na swojej drodze poczuła się pewna siebie i gotowa, aby świadomie przejąć kontrolę nad swoim życiem i wypełnić je miłością, szczęściem i obfitością.

Kazimierz Wadołowski

“Analiza zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki oka