Informacja dla Wystawców

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Festiwalu Zdrowia.
Tegoroczny Festiwal odbędzie się pod hasłem “W zdrowym ciele, zdrowy duch“.

Nasze zaproszenie kierujemy przede wszystkim do firm działających w branżach związanych ze zdrowym żywieniem, medycyną (akademicką i niekonwencjonalną), naturalną kosmetyką, prowadzeniem zdrowego trybu życia itd.

Nasz Festiwal to doskonałe miejsce do zaprezentowania swojej firmy, pozyskania nowych klientów. Dla zwiedzających jest to okazja do zapoznania się z ofertą producentów i dystrybutorów, poznania nowych towarów bądź usług, zakupu atrakcyjnych produktów a także wzięcia udziału w niezwykle ciekawych wykładach czy seminariach.

Ceny za stoisko festiwalowe (stół 6’x30″ + krzesło)

Uwaga. Cena za wynajem miejsca daje możliwość umieszczenia materiałów reklamowych tylko w obrębie wykupionego stoiska.

Dla właścicieli biznesów przygotowaliśmy pakiety, które dają więcej możliwości reklamowania, wyróżnienia firmy i zostały tak przygotowane aby dopasować się do możliwości i oczekiwań Sponsora. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

PAKIETY SPONSORSKIE

UWAGA

Dla osób lub firm, które nie mają możliwości uczestnictwa w Festiwalu a chciałyby być częścią tego wydarzenia oferujemy PAKIET PLUS w cenie 200$. W pakiecie:

  • festiwalowe torby (250szt) zawierające dostarczone przez firmy materiały reklamowe (tj długopisy, foldery, wizytówki czy próbki produktów), które będą rozdawane za darmo odwiedzającym
  • prezentacja multimedialna Festiwalu z logo firmy
  • małe logo firmy na stronie głównej Festiwalu www.festiwalzdrowia.com