+1-650-937-9376

Informacja dla Wystawców

Informacja dla Sponsorów

Sponsorzy naszego Festiwalu

 Magazyn o zdrowiu

“infoZDROWiE” – najciekawsza, darmowa gazeta o zdrowiu. Dostępna w polonijnych punktach stanów: Nowy Jork, New Jersey, Connecticut, Pensylwania i Floryda oraz w formie prenumeraty wysyłana do innych stanów USA. Dostępna w wersji papierowej oraz online.

www.infozdrowie.com 

 DFStudio Inc.

Wysokiej jakości materiały budowlane, wszystko do wykończenia domów dla kontraktorów i osób prywatnych. Europejskie okna aluminiowe i uPCV, okna dachowe, rolety okienne, drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, podwójne, rozsuwane, bramy garażowe, drabinki strychowe, panele ścienne, podłogi drewniane, materiały i narzędzia do wykończenia podłóg.

https://dfstudionyc.com/

 New Jersey Cleaning Services

Firma oferuje kompleksowe sprzątanie domów i apartamentów. Sprzątanie po przeprowadzkach i remontach.

www.newjerseycleaningservices.com

 Polka Health & Beauty

Polka Hebe, to wiodąca drogeria internetowa z kosmetykami czołowych polskich firm. W ofercie sklepu znajdują się między innymi produkty marki GATTA, Ziaja, Bielenda, Adamed, Perfecta, AA, Dr. Irena Eris, Lirene, Soraya i wiele innych!
Zapraszamy!

https://polka-hebe.com/

 Biokoma – Dried Herbs

BIOKOMA Dried Herbs – to sklep internetowy oferujący najwyższej jakości suszone zioła i mieszanki ziołowe, pochodzące z upraw ekologicznych oraz konwencjonalnych z całego świata, lecz głównie z najczystszych terenów Polski.  Zapraszamy serdecznie!

https://www.biokoma.com/

 Woda Nantes

Nanotechnologia, woda plazmowana o niesamowitych właściwościach, z podwyższoną zawartością tlenu singletowego. Oczyszcza organizm ze szkodliwych substancji, usuwa uszkodzone komórki występujące w wielu chorobach. Pod jej wpływem kosmetyki łatwiej i głębiej wnikają w skórę, rośliny szybciej i lepiej rosną, zwierzęta mniej chorują, są w lepszej kondycji, obumierają komórki rakowe.

https://www.nanteswater.com/

Dymski Pierogies

Dymski Pierogies w swojej ofercie posiada 23 rodzaje różnych pierogów przygotowanych tylko z najwyższej jakości składników, tak jak niegdyś robiły to nasze babcie, bez grama chemii i sztucznych ulepszaczy. Te naturalne i dopracowane w każdym calu pierogi sprzedawane są w wielu sklepach w NY, NJ i PA. Dymski Pierogies to nie tylko pierogi ale również nietuzinkowy catering, przygotowany przez wybitnego szefa kuchni Marcina Dymskiego, którego zamiłowanie do gotowania czyni mistrzem. Potrawy Marcina to jakość, która broni się w każdych warunkach i doceni je każdy kto kocha pieszczące podniebienie smaki, aromaty i doskonałe jedzenie!

http://www.grandmapierogi.com/

Healthy & Happy Living Inc.
przedstawiciel firmy Saladmaster

HEALTHY & HAPPY LIVING, INC – to największy, autoryzowany, polski przedstawiciel firmy SALADMASTER na świecie.
Saladmaster to najwyższej jakości naczynia kuchenne i produkty do przygotowywania żywności dzięki którym aż 93% witamin i minerałów jest zachowanych podczas gotowania. Saladmaster to jedyny nietoksyczny i ekologiczny system do gotowania, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię i najlepsze materiały, co sprawia że produkt nie wchodzi w reakcję z jedzeniem (np. naczynia z ceramiką zawierają duże ilości kadmu, który został sklasyfikowany jako jeden z czynników rakotwórczych). Saladmaster to system PREMIUM, który nie dodaje chemii i toksyn do Twojego obiadu.
Instruktorzy programu Food for Life, Ewa i Sebastian służą radą i ekspertyzą z dziedziny zdrowego odżywiania. HHL uczy zdrowych nawyków żywieniowych w trosce o CIEBIE i Twoją rodzinę. Zainwestuj w swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych.
Serdecznie zapraszamy!

https://healthyandhappyliving.net/

Darek Dziubek DALTON WADE INC.

Darek pracuje dla Dalton Wade Real Estate Group. Z pełnym zaangażowaniem pomoże w sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości w hrabstwach Manatee, Sarasota I innych w południowo-zachodniej części Florydy.
Tel. 941-773-9877

Sponsorzy Loterii

Agencja Turystyczna Luxe Ride – Enterprise
Sponsor dwóch wycieczek
(do wyboru: nad Niagarę, do Waszyngtonu lub Bostonu)

Luxe Ride Enterprise to agencja turystyczna z siedzibą w New Britain, CT. Jest organizatorem wycieczek po Wschodnim Wybrzeżu (Niagara, Nowy Jork , Boston, Waszyngton i in.). Organizuje też transport indywidualny i grupowy na lotniska, do Konsulatu, duże i małe przeprowadzki (odległośc nie stanowi probelmu), wysyłkę kontenerów, mienia przesiedleńczego, samochodów, quadów, motocykli, łodzi do Polski i Niemiec, wysyłka paczek morskich i lotniczych. W ofercie także limo service (wesela, wieczory panieńskie, prom, koncerty, kasyno) oraz sprzedaż biletów lotniczych i na koncerty. Serdecznie zapraszamy!

Luxe Ride Enterprise
40 Broad Street, New Britain, CT 06053
tel. 860-924-0913, 860-922-1210


Irydology + Colon Hydrotherapy


Forever Living Products

The Dandelion Kitchen

https://dandelionkitchen.biz/

Terapia Bańkami – Jadwiga Drogos

Pijawki – Hirudoterapia – Dorota Filipczak

https://jerseyleeches.com/


Imperial Time – biżuteria z polskim bursztynem

https://imperialtime.com/


Elderberry Syrup – Homemade by Nikola


adam & eva – handmade soaps and bath products


Mental Quantum Akua