Wystawcy

Suplementy, produkty naturalne – sklep online

Nanotechnologia, woda plazmowana, suplementy Visanto, Nutrivi, produkty TODA, książki o zdrowiu, kosmetyki bez szkodliwych dodatków polskiej fimy Larens, produkty Kropla Relaksu, terapeutyczne poduszki, maty z gryki/gorczycy o zdrowotnych właściwościach oraz wiele innych produktów.

www.slimpol.com 


Produkty Polskiego Amisza, Białego SaiBaby (Grzegorza Śleziaka)

Octy SaiBaby, robione z ekologicznych jabłek, bez dodatku grama wody, leżakujące od pół roku do dwóch lat w dębowych beczkach, mieszanki fermentowane, paprykowe panaceum, piołunka, fermentowany propolis, książka Grzegorza – ekscytująca i barwna opowieść o życiu, przeplatana poradami i przepisami.

www.slimpol.com 


Woda NANTES

Nanotechnologia, woda plazmowana o niesamowitych właściwościach, z podwyższoną zawartością tlenu singletowego. Oczyszcza organizmy ze szkodliwych substancji, usuwa uszkodzone komórki występujące w wielu chorobach. Pod jej wpływem kosmetyki łatwiej i głębiej wnikają w skórę, rośliny szybciej i lepiej rosną, zwierzęta mniej chorują, są w lepszej kondycji, obumierają komórki rakowe.

www.slimpol.com 
www.nanteswater.com

AromaSofNat

Aromasofnat to rodzinna firma stworzona przez kobiety kochające naturalne sposoby dbania o zdrowie i urodę. Od pokoleń praktykowaliśmy je w domu, dbając o siebie i nasze rodziny. Teraz nadszedł czas, aby podzielić się tym doświadczeniem. Wierzymy w siłę natury, dlatego naszym celem było tworzenie naturalnych produktów, ze składników wolnych od chemii, szkodliwej dla naszego zdrowia. Jako certyfikowana specjalistka od aromaterapii, stworzyłam linię produktów z wykorzystaniem najwyższej jakości olejków eterycznych. Mam nadzieję, że spodoba Ci się nie tylko niesamowity aromat, ale doświadczysz ogromnych właściwości składników, które wybrałam do moich ręcznie wyrabianych produktów.

www.aromasofnat.com

Suplementy Visanto

Visanto US – dystrybutor najwyższej jakości suplementów firmy Visanto polecanych przez Jerzego Ziębę

www.ukryteterapie.com 


 TODA – Heart of Gold FormCeramics Monika Matuszek

Ceramiką zajmuję się od ponad dwudziestu lat, początkowe hobby szybko przerodziło się w pasję która trwa aż do dziś. Glina jako materiał organiczny i ekologiczny stała się moją wielką miłością. Dzięki niej rozwinęły się moje umiejętności artystyczne, dzięki niej poznaje wielu wspaniałych ludzi których tak jak mnie pociąga piękno i ręcznie wykonane rzeczy. Moją specjalnością są anioły, które jak mawiają klienci – mają dobra energię, jak również ceramiczna biżuteria, naczynia, zegary, figurki zwierząt. Ceramika otworzyła przede mną nowy świat i teraz ja ucząc innych otwieram nowy świat przed nimi.
Thermomix – Barbara Kotowski

Thermomix jest wszechstronnym i bardzo praktycznym urządzeniem kuchennym, który łączy w sobie funkcję wielu niezbędnych w kuchni przyrządów i urządzeń. Gwarantuje profesjonalne gotowanie w każdym domu i kuchni. Urządzenie to zostało wyprodukowane przez niemiecką firmę Vorwerk. Dzięki niemu wiele osób zainteresuje się kuchnią, gotowaniem i zdrowym odżywianiem. Thermomix bez wątpienia może sprawić, że nasz jadłospis wzbogaci się, a my zyskamy nowe hobby, które docenią wszyscy domownicy.

https://shop.thermomix.com/consultant/110462/


Touch of Amber – biżuteria z polskim bursztynem

Imperial Time jest firmą, która zajmuje się produkcją i sprzedażą wyjątkowej biżuterii od 2003 roku. Naszymi wiodącymi produktami są wyroby ze srebra i bursztynu, głównie bałtyckiego. Wyroby z bursztynu to unikatowe dzieła sztuki, które mogą być bardzo podobne, ale nigdy takie same. Bursztyn jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Ponadto wykazuje właściwości lecznicze, co sprawia, że staje się on jeszcze bardziej atrakcyjny. Mamy nadzieję, że i Was bursztyn zachwyci swoją oryginalnością.

https://www.touchofamber.com/

ToiOwo

ToiOwo zajmuje się promocją wydarzeń kulturalnych oraz dystrybucją polskiej literatury. Podczas Festiwalu do nabycia książki z dziedziny zdrowia, medycyny naturalnej, ziołolecznictwa oraz muzyka relaksacyjna.

www.toiowo.us


Kasia Stanek – Finding Serenity

Kamienie – od tysięcy lat używane na całym świecie przez uzdrowicieli i alchemików. Posiadają cechę skupiania energii, działają na subtelnym, niewidzialnym polu energetycznym, na które nieustannie reaguje duch, ciało i rozum. Kamienie lecznicze to minerały, które nasze organizmy wchłaniają, gdy mają bliski kontakt ze skórą.
Kamienie szlachetne dopasowują się do naszych pól energetycznych i wypełniają różne braki na aurze czy w czakrach. Niektóre pomagają umysłowi się zrelaksować, a inne otworzyć się sercu. Kamienie najlepiej wybierać intuicyjnie, czyli nabywać takie, które nas zaciekawiły bądź wpadły w oko – wtedy podświadomie działa na nas magia kamieni. Można również dobierać je do znaku zodiaku. Na początek dobrze też jest zacząć nosić Kryształ Górski, który porządkuje i ponownie ogniskuje energię wokół ciała.
Kasia Stanek – Finding Serenity – długoletni praktyk Reiki, life coach, certyfikowany hipnotyzer. Czyta karty oraz robi biżuterię z naturalnych kamieni.

Olejki etyryczne Doterra

Olejki eteryczne to naturalne związki aromatyczne występujące w nasionach, korze, łodygach, korzeniach, kwiatach i innych częściach roślin. Ich zapach może być jednocześnie piękny i mocny. Jeśli kiedykolwiek zachwycił Cię zapach róży, spacer po polu lawendy lub aromat świeżo ściętej mięty, udało Ci się doświadczyć aromatycznych właściwości olejków eterycznych. Olejki eteryczne mogą poprawić nastrój, koić zmysły i wywoływać silne reakcje emocjonalne. Jednak zastosowanie olejków eterycznych wykracza daleko poza ich właściwości aromatyczne.

mocnatury-cudowneesencje.com


Healthy & Happy Living Inc.

HEALTHY & HAPPY LIVING, INC – to największy, autoryzowany, polski przedstawiciel firmy SALADMASTER na świecie.
Saladmaster to najwyższej jakości naczynia kuchenne i produkty do przygotowywania żywności dzięki którym aż 93% witamin i minerałów jest zachowanych podczas gotowania. Saladmaster to jedyny nietoksyczny i ekologiczny system do gotowania, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię i najlepsze materiały, co sprawia że produkt nie wchodzi w reakcję z jedzeniem (np. naczynia z ceramiką zawierają duże ilości kadmu, który został sklasyfikowany jako jeden z czynników rakotwórczych). Saladmaster to system PREMIUM, który nie dodaje chemii i toksyn do Twojego obiadu.
Instruktorzy programu Food for Life, Ewa i Sebastian służą radą i ekspertyzą z dziedziny zdrowego odżywiania. HHL uczy zdrowych nawyków żywieniowych w trosce o CIEBIE i Twoją rodzinę.

https://healthyandhappyliving.net/

Liquid Biocell

Dr Grażyna Pajunen ma doktorat z elektroniki i pracowała między innymi przy zastosowaniach elektroniki w biomedycynie przez ponad 25 lat. Opracowaliśmy system, który pomaga ludziom zwiększyć mobilność stawów i zmniejszyć przewlekły dyskomfort już po 3 – 6 miesiącach bez zabiegu chirurgicznego lub leków farmaceutycznych. Najważniejsze jest to, że nasza metoda koncentruje się na rozwiązaniu podstawowego problemu, dlaczego nasze stawy i tkanka łączna w naszym ciele zaczynają się degenerować. Większość innych opracowanych metod skupia się tylko na usuwaniu objawów. Nawet jeżeli wymienisz staw, ale nie usuniesz przyczyny, dlaczego stawy się degenerują, to zaraz będzie problem z innym stawem, oczami, dziąsłami, innymi organami wewnętrznymi itd. Dlatego zrozumienie przyczyn degeneracji jest kluczowe.

www.plynnykolagen.pl
www.zdrowie-live.com

Biżuteria

Ręcznie robiona biżuteria z naturalnymi półszlachetnymi kamieniami, z różnych zakątków świata. Począwszy od larimaru z Dominikany, brazylijskiego ametystu po azjatyckie perły i oczywiście nie zapominając o polskim bogactwie naturalnym – bursztynie z Bałtyku. Wszystkie te kamienie i minerały fascynowały ludzi od zawsze, nie tylko ze względu na piękno wielobarwnego wyglądu, lecz przede wszystkim ze względu na ich działanie. W ich terapeutyczne i kosmetyczne właściwości wierzyli już starożytni Babilończycy, Egipcjanie, Grecy i Rzymianie.
Zapraszamy do naszego stanowiska po biżuterię, która koi duszę i ciało, przeznaczona jest na każdą okazje i dla każdej grupy wiekowej.

www.korale.us

ISAGENIX

Firma Isagenix to firma amerykańska z 20-letnim doświadczeniem, która współpracuje z szanowanymi uniwersytetami i laboratoriami w celu prowadzenia badań klinicznych. W skład zespołu wchodzi 200 naukowców, 50 doktorów, którzy trzymają pieczę nad tym, aby produkty były jak najwyższej jakości.
Topowymi produktami Isagenix są:
– Elixir collagenowy, w postaci płynnej w skład którego wchodzi aż 5 g peptydów morskich oraz starożytna mieszanka składników roślinnych takich jak jagoda goji, acerola, aloes i rumianek. Witamina C, cynk i biotyna.
– 30-dniowy program odchudzania, bardzo prosty i dający niesamowicie szybko efekty.
– Moringa, która w 2018 roku została okrzyknięta jako drzewo życia, drzewo cudu. Moringa to 46 antyoksydantów, które mają ogromne właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwpasożytnicze, przeciwgrzybicze, opóźniają starzenie i są największym antyrakowcem.
– Ionix Suprime, eliksir, posiadający w składzie 120 ziół w tym ashwagandhe. Eliksir dostarcza niesamowitej energii, nie tylko fizycznej, ale również umysłowej, poprawia sprawność, szybkość myślenia, koncentrację. jest doskonałym suplementem na depresję.
– 4 kosmetyki. Cztero etapowa formuła w skład, której wchodzą collagen, komórki macierzyste i ceramidy.

https://ladyaga1.isagenix.com/en-us/
https://dominik23041980.isagenix.com/en-us/

Medicare Broker
Agnieszka Rola

Oferuje rzetelne porady w zakresie:
– Ubezpieczeń Zdrowotnych dla Emerytów w stanie NJ &  NY
– Ubezpieczeń na Życie (Final Expenses)
– Funduszy Emerytalnych

Wojciech Konior – ND, CNS, MS
Natural Medicine Center

Wojciech Konior – naturopata, specjalista żywienia. Przeprowadza konsultacje zdrowotne dotyczące diety, suplementacji żywieniowej, medycyny botanicznej, ćwiczeń fizycznych, zaburzeń równowagi umysł/ciało i alternatywnego leczenia. Jest Board Certified Naturopath (American Naturopathic Medical Association oraz American Alternative Medical Association). Posiada tytuły wyróżnienia z zakresu Medycyny Integralnej. Jest członkiem American Academy of Anti-Aging Medicine. Jest także członkiem American College of Nutrition (ACN). Ukończył z wyróżnieniem NYIT (School of Medical Professions) z tytułem Master’s Degree of Clinical Nutrition. Jest również Board Certified w zakresie żywienia i diety, posiada tytul Certified Nutrition Specialist (CNS). Ukończył również Institute for Integrative Nutrition, gdzie uzyskał tytuł Certified Integrative Health Coach.

https://naturalmedicinecenterllc.com/

Earth Sisters – Kryształowa Biżuteria

Earth Sisters to z dwóch serc płynąca incjatywa matki, Marzeny z córką, Jasmine (12 lat).  Łącząc swoją energię, kreują wspólnie kryształową biżuterię dla tych wszystkich, którzy potrzebują energii Matki Ziemi i niezwykłych, pochodzących z niej, kamieni. Dochody ze sprzedaży  kryształowej biżuterii pozwalają Earth Sisters zajmować  się aktywizmem na rzecz ochrony Ziemi i zwierząt.

Marzena od 18 lat prowadzi zajęcia jogi i medytacji w USA, a profesjonalnie zajmuje się fizjoterapią, specjalizującą się w zdrowiu kobiet, na różnych etapach życia. Generalną misją Earth Sisters jest szerzenie świadomości tego, że będąc na tej pięknej planecie jesteśmy bezsprzecznie jej częścią, zatem musimy o nią dbać, jak o siebie samych. Jedną z dróg do tego celu jest dla Earth Sisters krzewienie uważności, poprzez prowadzenie zajęć jogi i różnych form medytacji. Medytacją „wizytówką” Earth Sisters jest Medytacja uważnego picia herbaty. 

The Dandelion Kitchen

The Dandelion Kitchen oferuje naturalne mieszanki przypraw i warzyw dobranych w idealnych proporcjach, dzięki czemu nawet niewielki dodatek mieszanki wzbogaca i urozmaica zupy, sosy, dania mięsne, rybne, sałatki itp. Nasze mieszanki są bez dodatku wzmacniaczy smakowych i konserwantów. Oferujemy szeroki wybór naturalnych mieszanek z wielu zakątków świata.

www.dandelionkitchen.biz


Terapia bańkami – Jadwiga Drogos

Jadwiga Drogos jest masażystką z ponad 25 letnim stażem. Wykonuje: Masaż Leczniczy, Shiatsu, Gorące Kamienie, Akupresurę, Terapię Bańkami, Aromaterapię, Refleksologię. Poleca mądrą suplementację oraz stare babcine sposoby, by w zdrowiu i dobrej kondycji dożyć sędziwego wieku. Jadwiga stawia bańki od 40 lat. Prowadzi także Warsztaty Terapii Bańkami. Podczas Festiwalu będzię można kupić bańki.

Rozmowa z Agnieszką Stalkoper

ZAREZERWUJ TERAPIĘ BAŃKAMI  -> KLIKNIJ

Gahalo Dream
Poduszki i inne produkty wypełnione łuskami orkiszu

Produkty Gahalo Dream wypełnione są łuskami orkiszu z certyfikatem USDA Organic Certified, dostarczanymi przez lokalnych rolników, którzy spełniają najwyższe standardy produkcji. Orkisz jako wypełniacz podąża za morfologią ciała, dostosowując się do różnych pozycji, które przyjmujemy podczas leżenia. Produkty nadziewane łuskami orkiszu są rewelacyjne dla osób cierpiących na bezsenność i częste budzenie się w nocy, regulującą ciepło; utrzymują stałą temperaturę ciała, zapobiegają poceniu się. Ponadto wzmacniają naturalne mechanizmy obronne organizmu; wspomagają krążenie dzięki wysokiej zawartości kwasu krzemowego (90%), chronią narządy i pomagają w regeneracji skóry, mają działanie przeciwzmarszczkowe i przeciwzapalne; pomagają przy infekcjach zatok, bólach mięśni i stawów, bólach szyjki macicy, migrenach i reumatyzmie.

https://gahalodream.com/

Cellular Music Therapy

Cellular Music Therapy to muzykoterapia dogłębna komórkowa, która pozwala żywy organizm przywrócić do zdrowia. Dzięki naturalnym częstotliwościom dźwięku płynącego z kamertonów (muzycznych instrumentów terapeutycznych), używanych w tej terapii, ciało potrafi sie dostroić, zregenerować i wzmocnić a przede wszystkim wrócić na swoje naturalne wibracje. Dzieje się to dzięki rozpoznaniu tychże częstotliwości przez ciało na poziomie komórki. Pamietajmy, ze wszystko jest energią, która wibruje w określonych sobie częstotliwościach i komunikuje się za pomocą wibracji.

https://cellular-music-therapy.webnode.com/

ZAREZERWUJ SESJĘ KAMERTONAMI  -> KLIKNIJ

Forever Living Products

Od 1978 roku Forever Living Products angażuje się w wyszukiwanie najlepszych źródeł zdrowia i urody w naturze, by dzielić się nimi ze światem. Naszą pasją jest pomaganie innym wyglądać i czuć się lepiej, a naszą dumą działanie w nieco odmienny sposób. Forever posiada własne plantacje, zakłady wytwórcze, dział badań i rozwoju, Radę Naukową oraz laboratoria kontroli jakości, a nawet własne kanały dystrybucji.
Wszystko – od rośliny, do produktu, dla Ciebie.

https://beautywithaloe.flp.com/

Regina Naturals LLC

Jeśli szukasz zdrowego i naturalnego sposobu dbania o swoją skórę to właśnie ta firma wykonuje takie produkty. Oferuje naturalne, nietoksyczne mydła, masła – kremy, maści ziołowe do ciała, pomadki ziołowe do ust, dezodoranty – antyperspiranty bez aluminium, szampony do włosów, spreje z olejkami esencjalnymi, serum do twarzy, oczyszczająca maseczka do twarzy, mleczko UV bloker, tonik i mydło na poison-ivy, proszek do czyszczenia zębów itp. Składniki są tak dobrane, aby były jak najbardziej korzystne dla zdrowia skóry. Wszystkie te kosmetyki są ręcznie wykonywane od podstaw.
Ponadto przy stoliku Reginy będzie można skorzystać z terapii Generatora pola fal skalarnych Itorus2 Vortex Coil PEMF o zasięgu 6′, który posiada do wyboru 13 biofotonicznych częstotliwości terapeutycznych. Jest to również ochrona EMF and 5G! Cichy iTorus 2 oferuje kwantową uzdrawiającą energię i ochroną EMF, 5G w czasie rzeczywistym. Jest to oryginalne połączenie technologii orgonitu ze spiralą teslowską.

www.reginanaturals.com
https://www.reginanaturals.com/page/itorus2

Bacik

Bacik to zaufane źródło najlepszych i najświeższych polskich produktów dostępnych obecnie na rynku. Firma dostarcza najwyższej jakoścżywność od 1991 roku. Połączenie wysokiej jakości produktów, receptur w tradycyjnym stylu i przystępnych cen to idealna recepta na sukces. Wypróbuj produkty Bacika raz… zachowaj je na zawsze!

https://www.bacik.com/

Young Living – olejki eteryczne

Olejki eteryczne, suplementy na bazie olejków eterycznych, produkty pielegnacyjne do ciała, nietoksyczne środki czystości i wszystko inne czego potrzebuje osoba by bez zmartwień móc dbać o siebie i swój dom. Gratis skan itovi wskazujący na konkretne emocje oraz systemy ciała wymagające uwagi. Konkretne rozwiązanie na wzmocnienie każdego organizmu. Zapraszam!

Young Living


Duolife

Duolife, to polski producent witamin i suplementów diety. Firma powstała w 2012 roku, jest już w 56 krajach na całym świecie i ciągle się rozwija odnosząc sukcesy. Wszystkie suplementy diety Duolife posiadają badania kliniczne, co najmniej z dwóch niezależnych ośrodków badawczych. Nad synergią wszystkich produktów czuwa Rada Naukowa złożona z 10 wybitnych dr nauk biologii i medycyny, z przewodniczącym dr.h. Piotrem Kardaszem, który jest pomysłodawca wszystkich suplementów. Duolife stawia na najwyższą jakość produktów, dlatego też firma co roku otrzymuje kolejne nagrody: Złoty Otis 2016, GMO FREE, certyfikat koszerności, vegan i vegetarian, dwukrotnie nagroda Pulsu Biznesu za najszybciej rozwijającej sie firmy. W USA firma uzyskała certyfikat FDA. Posiada dwie własne fabryki witamin i suplementów diety, a od roku również fabrykę kosmetyków. Duolife to styl życia oraz biznes relacji oparty o wartości z głównym mottem firmy „Człowiek w centrum uwagi”! Dla klubowiczów organizowane są szkolenia z rozwoju osobistego z najlepszymi międzynarodowymi trenerami.

https://dlugowska.myduolife.com/register/initial.html

Irydology + Colon Hydrotherapy

Irydologia – mapa zdrowia w naszych oczach.
Kazimierz Wadołowski zajmuje się analizą stanu narządów i układów w naszym organizmie na podstawie wyglądu tęczówki oka. Zajmuje się także oczyszczaniem organizmu organicznymi ziołami. W ofercie jest także hydrokolonoterapia czyli oczyszczanie, płukanie jelita grubego.

Pijawki – Hirudoterapia – Dorota Filipczak

Naturalna metoda leczenia o miejscowym i ogólnoustrojowym działaniu z użyciem pijawek medycznych. Pijawki medyczne, Hirudo Medicinalis i Hirudo Verbena, najczęściej używane w Hirudoterapii są hodowane w warunkach laboratoryjnych. Nie maja kontaktu z otoczeniem zewnętrznym i są żywione w  kontrolowany sposób. Używane jednorazowo a po zabiegu utylizowane.
Sekret Hirudoterapii oraz szeroki zakres jej pozytywnego oddziaływania tkwi głównie w leczniczych właściwościach jakie posiada wydzielina gruczołów ślinowych pijawek. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na skuteczny efekt hirudoterapii jest szczegółowy wywiad i ewaluacja istniejącego problemu zdrowotnego.

https://jerseyleeches.com/

ZINZINO

Nie jesteś tym co jesz, ale tym co wchłaniasz. A my możemy Ci w tym pomóc. Jesteśmy firmą z branży odżywiania opartej na spersonalizowanych dowodach. Nasze wyjątkowe, synergiczne połączenie wysokiej jakości oleju omega-3 oraz polifenoli skutecznie wygasza chroniczne stany zapalne wprowadzając balans w organizmie. Przywracamy również właściwą wchłanialność składników odżywczych przez komórki. Dzięki opracowanemu przez dr Paula Claytona kompletnemu Protokołowi Zdrowia dbamy jednocześnie o poprawę układu odpornościowego, nerwowego, w tym pracy mózgu jak również o właściwy mikrobiom w jelitach.
Postaw na nową drogę do zdrowia i radości.

www.zinzino.com

0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu