Wystawcy

Suplementy, produkty naturalne – sklep online

Nanotechnologia, woda plazmowana, colostrum i produkty z koziego mleka, suplementy Visanto, Nutrivi, kosmetyki Larens, krople TODA, książki o zdrowiu oraz wiele innych produktów.

www.slimpol.com 


Produkty Polskiego Amisza, Białego SaiBaby (Grzegorza Śleziaka)

Octy SaiBaby, robione z ekologicznych jabłek, bez dodatku grama wody, leżakujące od pół roku do dwóch lat w dębowych beczkach, mieszanki fermentowane, paprykowe panaceum, piołunka, fermentowany propolis, książka Grzegorza – ekscytująca i barwna opowieść o życiu, przeplatana poradami i przepisami.

www.slimpol.com 


Abel Plus – Słowacja

Producent najwyższej jakości koziego colostrum pochodzącego z ekologicznego gospodarstwa, od kóz pasących się na trawie, na naturalnych wybiegach słowackich gór. Pasza zwierząt nie zawiera pestycydów, hormonów ani GMO. Producent rygorystycznie przestrzega technologii przetwarzania mleka koziego, które spełniają najwyższe standardy Unii Europejskiej. Ponadto w ofercie wkrótce będą dostępne inne produkty: suszone kozie mleko i serwatka oraz najwyższej jakoście kosmetyki na bazie koziego mleka.

www.slimpol.com 


Woda NANTES

Nanotechnologia, woda plazmowana o niesamowitych właściwościach, z podwyższoną zawartością tlenu singletowego. Oczyszcza organizmy ze szkodliwych substancji, usuwa uszkodzone komórki występujące w wielu chorobach. Pod jej wpływem kosmetyki łatwiej i głębiej wnikają w skórę, rośliny szybciej i lepiej rosną, zwierzęta mniej chorują, są w lepszej kondycji, obumierają komórki rakowe.

www.slimpol.com 
www.nanteswater.com

Suplementy Visanto

Visanto US – dystrybutor najwyższej jakości suplementów firmy Visanto polecanych przez Jerzego Ziębę

www.ukryteterapie.com 


 TODA – Heart of Gold FormGahalo Dream
Poduszki i inne produkty wypełnione łuskami orkiszu

Produkty Gahalo Dream wypełnione są łuskami orkiszu z certyfikatem USDA Organic Certified, dostarczanymi przez lokalnych rolników, którzy spełniają najwyższe standardy produkcji. Orkisz jako wypełniacz podąża za morfologią ciała, dostosowując się do różnych pozycji, które przyjmujemy podczas leżenia. Produkty nadziewane łuskami orkiszu są rewelacyjne dla osób cierpiących na bezsenność i częste budzenie się w nocy, regulującą ciepło; utrzymują stałą temperaturę ciała, zapobiegają poceniu się. Ponadto wzmacniają naturalne mechanizmy obronne organizmu; wspomagają krążenie dzięki wysokiej zawartości kwasu krzemowego (90%), chronią narządy i pomagają w regeneracji skóry, mają działanie przeciwzmarszczkowe i przeciwzapalne; pomagają przy infekcjach zatok, bólach mięśni i stawów, bólach szyjki macicy, migrenach i reumatyzmie.

https://gahalodream.com/

GrowFast + Parasito – Ewelina Frihauf

We współczesnym instagramowym świecie istnieje presja, aby wszystko było idealne. I nawet natura musi dostosować się do tych standardów. Efektem jest to, że jeśli kupujemy warzywa i owoce, które ładnie wyglądają na sklepowych półkach to są to pryskane krzyżówki, które nie są najzdrowsze lub warzywa z chłodni, które w domu szybko się psują.
Jeśli chcesz przełamać ten schemat i wyhodować w swoim ogrodzie kwiaty, warzywa i owoce: duże i przede wszystkim zdrowe,  o intensywnym smaku i zapachu, cieszące oko i kubki smakowe. To możesz! Ruszył właśnie sezon na nasz wiodący produkt GrowFast. GrowFast to inaczej naturalny stymulator wzrostu do roślin. Efekt lat doświadczenia całej rodziny, która włożyła w niego masę pracy i przede wszystkim serca. Twoje rośliny, nawet te które były wcześniej w kiepskiej kondycji mogą zachwycić Cię dużymi i zdrowymi plonami w tym roku.
Dlaczego Twoje rośliny pokochają GrowFast od pierwszej chwili Ponieważ GrowFast: zwiększa wzrost roślin o 2-3 razy, neutralizuje szkodliwe skutki chemii oraz metali ciężkich, poprawia jakość gleby i robi się ona bardziej pulchna, przyspiesza ukorzenianie się roślin, wpływa na połysk roślin oraz przedłuża przechowalnictwo owoców

Parastito:
Czasem w życiu słyszymy takie historie, że pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy to: „Niee, mnie to na pewno nie dotyczy”. Jednym z takich przypadków jest moment, kiedy okazuje się, że ktoś z naszych znajomych ma pasożyty. Myślimy sobie: „Przecież przestrzegam higieny, jak mógłbym złapać coś takiego.” W myśl zasady lepiej zapobiegać niż leczyć ze swojej strony polecamy odrobaczanie naturalną metodą, przy pomocy Parasito, która jednocześnie działa profilaktycznie.
Jeśli dokucza Ci niestrawność lub nieżyt przewodu pokarmowego, masz dosyć nawracających infekcji grzybiczych i wirusowych, chcesz pozbyć się powtarzającej się opryszczki, nie czujesz się dobrze, a lekarze twierdzą, że jesteś zdrowy/a jak ryba, próbowałeś/aś wszystkich diet, a waga stoi w miejscu… to zajrzyj na moje stoisko. Zapraszam. Ewelina Frihauf

Seeded Virtue

Seeded Virtue to organiczne i naturalne kosmetyki oraz ziołowe produkty inspirowane naturą!

Jesteśmy miłośnikami matki Ziemi, ziół i kwiatów, gleby, na której one rosną oraz deszczu i powietrza, słońca i wiatru, które je odżywiają. Wierzymy, że rośliny lecznicze oraz proste, czyste składniki mają moc przekształcenia naszych ciał fizycznych i otwarcia naszych serc. Stosujemy powolne, tradycjne metody wydobywania leczniczych właściwości ziół, kwiatów, przypraw, korzeni i owoców. Od początku do końca poświęcamy czas aby nasycić wszystkie produkty drogocennymi elementami roślin. Każdą kroplę robimy z miłością! Wszystkie nasze produkty zaczynają się od czystych, dzikich lub organicznych składników. Używamy wyłącznie certyfikowanych olejków eterycznych o klasie terapeutycznej. Nasz tallow jest karmiony trawą, hodowany na pastwiskach i pozyskiwany lokalnie. Składniki mają znaczenie. To, co wchodzi w skład ma znaczenie równie duże, jak to, co czego nasze produkty nie zawierają. Nigdy nie używamy sztucznych barwników, sztucznych zapachów zaburzających hormony, produktów GMO, wypełniaczy, parabenów, siarczanów ani środków chemicznych.

www.seededvirtue.com

Świety Olejek Sacred Frankincense

Omaneum Aroma to Kanadyjska firma, założona i prowadzona przez Polaka, zajmująca się laboratoryjną destylacją żywicy zbieranej w Omanie z dziko rosnących drzewek gatunku Boswellia Sacra / Świętego Kadzidłowca / Sacred Frankincense.

Z żywicy tej destyluje się olejek – Sacred Frankincense, uznany za ‘króla wszystkich olejków eterycznych’, i wytwarza się z niej  też trzy inne produkty o bardzo wysokim działaniu terapeutycznym, takie jak:

  • Hydrolat
  • Ekstrakt Bosweliowy 
  • Surowe Serum

Nasze produkty wytwarzane są podczas 16-sto godzinnej destylacji tej olejowo-gumowej żywicy, którą osobiście selekcjonujemy, kupując ją od zbieraczy w Omanie, a następnie sprowadzamy do Kanady i laboratoryjnie destylujemy.

Ponieważ kadzidło staje się coraz bardziej znane ze swoich niesamowitych właściwości leczniczych, celem naszej firmy jest wytwarzanie produktów  o maksymalnej mocy terapeutycznej. 

Naszą ambicją jest dostarczanie naszym klientom olejku eterycznego i innych produktów które oni pragną, potrzebują, i na które zasługują.

http://omaneumaroma.ca/

Anette’s Botanicals

Ręcznie robione, ekologiczne, ziołowe produkty do pielęgnacji skóry, ziołowe mikstury i nalewki, produkty wellness. Handmade organic herbal skincare, herbal salves and tinctures, wellness products.

https://www.anettesbotanicals.com/

Ann Vacation AZ

Treehouse Cabin, Payson Arizona – RETREATS

Serdecznie zapraszamy POLKI W ARIZONIE oraz POLKI W STANACH na holistyczne Zjazdy Integracyjne o tematyce zdrowego ducha i ciała. W programie zapewniamy instruktorów na codzienne warsztaty, jogę i techniki relaksacyjne. Wolny czas to spacery wśród gór, lasów, strumieni oraz pobliskich wodospadów. Przepiękna idylliczna sceneria, widoki 360 stopni z tarasów, cisza z dala od miasta. Możliwość przedłużenia pobytu kolo Sedony na zwiedzanie atrakcji Arizony dla Gości przylatujących do Phoenix.
Grupy dla PAŃ – zachęcamy SOLO lub z koleżankami. Wspaniała okazja by nawiązać nowe znajomości.
Zapraszamy także na Zjazdy Integracyjne dla PAR. Max 12 osób w grupie.
Ceny w zależności od wyboru pokoju.
2-7 Maj – Sztuka Relaksu i Odnowy Duchowej
23-28 Maj – Sztuka Relaksu
1-5 Sierpień Magia ZIÓŁ – Warsztaty Margo MalGosia Burdek
26 Wrzesień -1 Październik – Sztuka Relaksu
Retreats dla Par – daty do wyboru
Mówimy po polsku

Tel. Ann 623-202-8536

ToiOwo

ToiOwo zajmuje się promocją wydarzeń kulturalnych oraz dystrybucją polskiej literatury. Podczas Festiwalu do nabycia książki z dziedziny zdrowia, medycyny naturalnej, ziołolecznictwa oraz muzyka relaksacyjna.

www.toiowo.us


LUMIVITAE

Witaj w cudownym świecie wodoru! Ciało ludzkie to kosmos połączeń. Składa się z bilionów komórek zaangażowanych w nieustanną aktywność. Woda pełni rolę przewodnika, tworząc środowisko, w którym zachodzi niezliczona ilość reakcji biochemicznych. To właśnie w tym wodnym środowisku zachodzą niezbędne procesy komórkowe umożliwiające rozkwit życia.
Jaka woda jest najlepsza? Taka, która ma postać nanocząsteczek przenikających bezpośrednio do wnętrza komórki i działająca na poziomie mitochondrialnym. A co sprawia, że woda ma takie właściwości? WODÓR MOLEKULARNY!
Ta pierwotna, inteligentna molekuła jest szybsza niż jakakolwiek inna istniejąca cząsteczka, więc natychmiast wnika przez błony komórkowe do wnętrza DNA i naszych mitochondriów, bezbłędnie wyszukując wszelkie stany mikrozapalne w organizmie, wpływając na ich regenerację i wspomagając uzdrawianie. Teraz możesz mieć to wszystko w eleganckim, przenośnym urządzeniu, jakim jest butelka CellPower firmy LumiVitae. Ta butelka jest czymś znacznie więcej niż butelka na wodę. CellPower to technologia, która wytwarza najczystszą, żywą wodę, bogatą w wodór molekularny, zapewniającą szereg korzyści zdrowotnych potwierdzonych ponad 2 tysiącami badań i nawadniającą nasze ciała na poziomie komórkowym. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj do poniższego linka oraz na stoisko LUMIVITAE – zapraszam serdecznie!

http://www.lumivitae.com?bg_ref=PdjJyLBKvU

Cellular Music Therapy – Michał Iwanowicz

Nazywam się Michał Iwanowicz i zapraszam Cię do świata, w którym dostroisz się do wlasnych częstotliwości. Terapią z kamertonami zajmuję się około dwóch lat, a moja mentorką i nauczycielką jest Małgosia Gusztyn. Praca z dźwiękiem, wibracją i częstotliwościami daje niesamowite rezultaty. Pomaga przy różnego rodzaju dolegliwościach, usuwa m.in. bóle kości, stawów, mięśni, a jednocześnie głęboko relaksuje i wprowadza w stan błogości.

Prowadzę też sesje z użyciem generatora i zappera. To świetna metoda na pozbycie się z organizmu nieproszonych gości, takich jak bakterie, grzyby czy pasożyty. Skutecznie pomaga również w problemach ze snem. W swojej ofercie mam też srebro koloidalne z możliwością stosowania zewnętrznie oraz wewnętrznie.

ZAREZERWUJ SESJĘ KAMERTONAMI  -> KLIKNIJ

Beauty In & Out LLC

Beauty In & Out ma w swojej ofercie szeroki wybór naturalnych olejków do pielęgnacji ciała. Od 9 lat zaopatruje klientów indywidualnych, salony masażu a także kliniki i gabinety dermatologii estetycznej, salony piękności oraz ośrodki spa.

Naturalne olejki to najlepszy wybór. Czyste oleje rzadko uczulają i mogą być stosowane nie tylko do ciała ale także do pielęgnacji włosów czy twarzy.

Sztandarowy produkt to perełka wśród olejków: olejek z dzikiej róży z największą zawartością witaminy C, regenerujacy, odmładzający, wygładzający skórę.

Inka – Kasia Jankowska – Wizjonerka
Osobiste bitruny

Osobiste bindruny oraz inne symbole, które wpływają na naszą podświadomość, a przez to na poprawę naszego samopoczucia. Będzie możliwość wykonania własnej, osobistej, indywidualnej bindruny.
Dodatkowo, ze względu na to, że Inka jest wizjonerką będzie również możliwość skorzystania i zapisania się na osobistą sesję.
Ponadto będzie możłiwość wzięcia udziału w Sound Healing Meditation – Medytacji Złotego Promienia przy dźwiękach misy “One Buddha” i szamańskiego bębna.

ZAREZERWUJ UDZIAŁ W MEDYCTACJI  -> KLIKNIJ

Olejki etyryczne Doterra

Olejki eteryczne to naturalne związki aromatyczne występujące w nasionach, korze, łodygach, korzeniach, kwiatach i innych częściach roślin. Ich zapach może być jednocześnie piękny i mocny. Jeśli kiedykolwiek zachwycił Cię zapach róży, spacer po polu lawendy lub aromat świeżo ściętej mięty, udało Ci się doświadczyć aromatycznych właściwości olejków eterycznych. Olejki eteryczne mogą poprawić nastrój, koić zmysły i wywoływać silne reakcje emocjonalne. Jednak zastosowanie olejków eterycznych wykracza daleko poza ich właściwości aromatyczne.

mocnatury-cudowneesencje.com


Sylwia Kosińska
Medycyna Integracyjna w HEALY

Jesteśmy przekonani, że kompleksowe terapie powinny obejmować wszystkie sfery od Ciała po Psychikę. Jak wynika z naszego doświadczenia, zdrowie zaczyna się, nie w momencie złagodzenia objawów, lecz dopiero poprzez wyleczenie głębszych sfer i usunięcie przyczyn. Tak działa HEALY – HOLISTYCZNIE. To właśnie obejmuje koncepcja terapeutyczna HEALY dla Całej Rodziny. Masz Pytania? Zapraszam po więcej informacji podczas Festiwalu Zdrowia.

https://us.healy.shop/?partnername=1227-5853-5954

PURTIER

Cofnięcie upływu czasu od zawsze było i jest marzeniem wielu ludzi. Stąd poszukiwanie eliksiru młodości i panaceum zdrowia. Szybki rozwój licznych technologii sprawił, że marzenia ludzi chcących żyć w zdrowiu i wyglądać młodo stały się realne. Terapia PURTIER to unikatowy produkt ponieważ organizm otrzymuje za pośrednictwem kapsułek czynniki stymulujące do samodzielnego tworzenia własnych, nie wyspecjalizowanych komórek macierzystych, zdolnych do naprawy każdej tkanki w naszym ciele. Są one pełno wartościowe i długowieczne.
Terapia PURTIER nie jest lekiem, to preparat uzupełniający niedobory żywieniowe na każdym poziomie funkcjonowania i jest narzędziem dla organizmu do aktywacji procesów samonaprawy. Oznacza to, że nasze własne komórki macierzyste po kolei będą zastępowały te uszkodzone i niepełnowartościowe, we wszystkich naszych tkankach poczynając od organów najbardziej tego potrzebujących. Stąd terapia PURTIER daje tak fantastyczne rezultaty. Warto dodać, że odnawiają się tkanki narządów i układów całego ciała dając widoczny efekt odmładzania. W ten sposób cofamy procesy starzenia. Jest to dar ze świata roślin i zwierząt, który przychodzi nam z pomocą.

KONTAKT:

WhatsApp
+48 535-319-051

USA 📞 (862) 307-6612

Liquid Biocell

Dr Grażyna Pajunen ma doktorat z elektroniki i pracowała między innymi przy zastosowaniach elektroniki w biomedycynie przez ponad 25 lat. Opracowaliśmy system, który pomaga ludziom zwiększyć mobilność stawów i zmniejszyć przewlekły dyskomfort już po 3 – 6 miesiącach bez zabiegu chirurgicznego lub leków farmaceutycznych. Najważniejsze jest to, że nasza metoda koncentruje się na rozwiązaniu podstawowego problemu, dlaczego nasze stawy i tkanka łączna w naszym ciele zaczynają się degenerować. Większość innych opracowanych metod skupia się tylko na usuwaniu objawów. Nawet jeżeli wymienisz staw, ale nie usuniesz przyczyny, dlaczego stawy się degenerują, to zaraz będzie problem z innym stawem, oczami, dziąsłami, innymi organami wewnętrznymi itd. Dlatego zrozumienie przyczyn degeneracji jest kluczowe. Nam chodzi przede wszystkim o to by efektywnie pomóc ludziom a nie sprzedaź produktu. Zadzwoń po wiecej informacji.

Tel. 561-350-0096

BEMER

Jak można krótko objaśnić sposób działania urządzeń BEMER?
BEMER wykorzystuje pulsacyjne pole elektromagnetyczne, aby wprowadzić specjalną, opatentowaną konfigurację sygnału do ciała użytkownika, a tym samym poprawić ograniczony przepływ krwi w małych i drobnych naczyniach krwionośnych.
BEMER to aplikacja, która może mieć ukierunkowany i specyficzny wpływ na naczynia lub części układu naczyniowego. Efektu nie uzyskuje się za pomocą substancji chemicznej lub biologicznej, ale metodą fizyczną.

Więcej informacji

Ceramics Monika Matuszek

Ceramiką zajmuję się od ponad dwudziestu lat, początkowe hobby szybko przerodziło się w pasję która trwa aż do dziś. Glina jako materiał organiczny i ekologiczny stała się moją wielką miłością. Dzięki niej rozwinęły się moje umiejętności artystyczne, dzięki niej poznaje wielu wspaniałych ludzi których tak jak mnie pociąga piękno i ręcznie wykonane rzeczy. Moją specjalnością są anioły, które jak mawiają klienci – mają dobra energię, jak również ceramiczna biżuteria, naczynia, zegary, figurki zwierząt. Ceramika otworzyła przede mną nowy świat i teraz ja ucząc innych otwieram nowy świat przed nimi.
Spirit & Body Wellness LLC

Evelina jest pielęgniarką, coachem zdrowia i pasjonatką leczenia naturalnego za pomocą ziół, diety i zmiany trybu życia. Pracując w służbie zdrowia w USA Evelina szybko zrozumiala na jakiej zasadzie działa ten system. Zamiast uzależniać się od systemu musimy się uzbroić w wiedzę o zdrowiu i pogłębić relacje z naszym ciałem. 
Specjalistka zdrowego żywienia i naturalnych metod odmładzania i odzyskiwania energii. Evelina oferuje indywidualne konsultacje zdrowia, układanie diety, masaż meridianów oraz akupresurę. Możesz poczytać Eveliny artykuly o zdrowiu na jej blogu.

www.positivelifenj.com 

Little Poland Farm

Nasza przygoda z pszczołami zaczęła się 3 lata temu w Norwich, Upstate NY. Zachęceni przez przyjaciela pszczelarza i chęcią posiadania prawdziwego, naturalnego miodu, bez zdobyczy najnowszej chemii, założyliśmy pierwszą pasiekę składającą się z 6 uli.
Otoczeni pięknymi krajobrazami, lasami i darami które oferuje nam natura pierwszy rok okazał się wspaniałą i bardzo słodką przygodą. Po tym doświadczeniu, godzinach przetwarzania informacji z youtuba i sugestiach naszego przyjaciela i mentora, nasza pasieka rozrosła się do dwudziestu dwóch uli. Następnym krokiem było założenie drugiej pasieki w Greene NY, gdzie docelowo ma być nasza główna baza, farma.
Nasz miodzik jest wybierany tylko raz w roku, późnym latem więc zawiera wszystkie dary natury, nektar z kwiatów, spadź. Jesień w naszych rejonach to nieograniczone połacie nawłoci (goldenrod) co daje mu bardzo specyficzny kolor i bardzo dystyngowany smak. Jesteśmy małą pasieką, co pozwala nam mieć miodzik bardzo naturalny, bo przy takiej ilości uli możemy sobie pozwolić na naturalny i wolny od komercyjnej chemii sposób utrzymania uli w czystości i zdrowiu. Nasze pszczoły zimują z własnym miodem i z minimalną ilością naszej ingerencji.
Kontakt: 516-983-4403 / 631-882-7956

AromaSofNat

Aromasofnat to rodzinna firma stworzona przez kobiety kochające naturalne sposoby dbania o zdrowie i urodę. Od pokoleń praktykowaliśmy je w domu, dbając o siebie i nasze rodziny. Teraz nadszedł czas, aby podzielić się tym doświadczeniem. Wierzymy w siłę natury, dlatego naszym celem było tworzenie naturalnych produktów, ze składników wolnych od chemii, szkodliwej dla naszego zdrowia. Jako certyfikowana specjalistka od aromaterapii, stworzyłam linię produktów z wykorzystaniem najwyższej jakości olejków eterycznych. Mam nadzieję, że spodoba Ci się nie tylko niesamowity aromat, ale doświadczysz ogromnych właściwości składników, które wybrałam do moich ręcznie wyrabianych produktów.

www.aromasofnat.com

Kasia Stanek – Finding Serenity

Kamienie – od tysięcy lat używane na całym świecie przez uzdrowicieli i alchemików. Posiadają cechę skupiania energii, działają na subtelnym, niewidzialnym polu energetycznym, na które nieustannie reaguje duch, ciało i rozum. Kamienie lecznicze to minerały, które nasze organizmy wchłaniają, gdy mają bliski kontakt ze skórą.
Kamienie szlachetne dopasowują się do naszych pól energetycznych i wypełniają różne braki na aurze czy w czakrach. Niektóre pomagają umysłowi się zrelaksować, a inne otworzyć się sercu. Kamienie najlepiej wybierać intuicyjnie, czyli nabywać takie, które nas zaciekawiły bądź wpadły w oko – wtedy podświadomie działa na nas magia kamieni. Można również dobierać je do znaku zodiaku. Na początek dobrze też jest zacząć nosić Kryształ Górski, który porządkuje i ponownie ogniskuje energię wokół ciała.
Kasia Stanek – Finding Serenity – długoletni praktyk Reiki, life coach, certyfikowany hipnotyzer. Czyta karty oraz robi biżuterię z naturalnych kamieni.

Touch of Amber – biżuteria z polskim bursztynem

Touch of Amber jest firmą, która zajmuje się produkcją i sprzedażą wyjątkowej biżuterii od 2003 roku. Naszymi wiodącymi produktami są wyroby ze srebra i bursztynu, głównie bałtyckiego. Wyroby z bursztynu to unikatowe dzieła sztuki, które mogą być bardzo podobne, ale nigdy takie same. Bursztyn jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Ponadto wykazuje właściwości lecznicze, co sprawia, że staje się on jeszcze bardziej atrakcyjny. Mamy nadzieję, że i Was bursztyn zachwyci swoją oryginalnością.

https://www.touchofamber.com/

The Dandelion Kitchen

The Dandelion Kitchen oferuje naturalne mieszanki przypraw i warzyw dobranych w idealnych proporcjach, dzięki czemu nawet niewielki dodatek mieszanki wzbogaca i urozmaica zupy, sosy, dania mięsne, rybne, sałatki itp. Nasze mieszanki są bez dodatku wzmacniaczy smakowych i konserwantów. Oferujemy szeroki wybór naturalnych mieszanek z wielu zakątków świata.

www.dandelionkitchen.biz


Thermomix – Barbara Kotowski

Thermomix jest wszechstronnym i bardzo praktycznym urządzeniem kuchennym, który łączy w sobie funkcję wielu niezbędnych w kuchni przyrządów i urządzeń. Gwarantuje profesjonalne gotowanie w każdym domu i kuchni. Urządzenie to zostało wyprodukowane przez niemiecką firmę Vorwerk. Dzięki niemu wiele osób zainteresuje się kuchnią, gotowaniem i zdrowym odżywianiem. Thermomix bez wątpienia może sprawić, że nasz jadłospis wzbogaci się, a my zyskamy nowe hobby, które docenią wszyscy domownicy.

https://shop.thermomix.com/consultant/110462/


adam & eva

Adam & Eva to domowa manufaktura, w której z miłością i pasją powstają naturalne mydła na bazie tłuszczy roślinnych według tradycyjnych receptur. Produkowane są metodą na zimno, w małych ilościach co gwarantuje wysoką jakość produktu. Ręcznie robione mydła są 100% naturalne, ekologiczne i organiczne. Nasze naturalne mydła nie zawierają w swoim składzie żadnych syntetycznych dodatków. Zostały wzbogacone witaminami i organicznymi dodatkami takimi jak zioła, ekologiczne olejki eteryczne czy naturalne barwniki. Nasza oferta powiększyła się o naturalne, organiczne, ręcznie robione świece sojowe. Nasze świece sojowe charakteryzują się dłuższym czasem spalania bez generowania szkodliwych i toksycznych oparów. Zapraszamy do zakupu naszych produktów!

ZINZINO

Nie jesteś tym co jesz, ale tym co wchłaniasz. A my możemy Ci w tym pomóc. Jesteśmy firmą z branży odżywiania opartej na spersonalizowanych dowodach. Nasze wyjątkowe, synergiczne połączenie wysokiej jakości oleju omega-3 oraz polifenoli skutecznie wygasza chroniczne stany zapalne wprowadzając balans w organizmie. Przywracamy również właściwą wchłanialność składników odżywczych przez komórki. Dzięki opracowanemu przez dr Paula Claytona kompletnemu Protokołowi Zdrowia dbamy jednocześnie o poprawę układu odpornościowego, nerwowego, w tym pracy mózgu jak również o właściwy mikrobiom w jelitach.
Postaw na nową drogę do zdrowia i radości.

www.zinzino.com

Medicare Broker
Agnieszka Rola

Oferuje rzetelne porady w zakresie:
– Ubezpieczeń Zdrowotnych dla Emerytów w stanie NJ &  NY
– Ubezpieczeń na Życie (Final Expenses)
– Funduszy Emerytalnych

Pijawki – Hirudoterapia – Dorota Filipczak

Naturalna metoda leczenia o miejscowym i ogólnoustrojowym działaniu z użyciem pijawek medycznych. Pijawki medyczne, Hirudo Medicinalis i Hirudo Verbena, najczęściej używane w Hirudoterapii są hodowane w warunkach laboratoryjnych. Nie maja kontaktu z otoczeniem zewnętrznym i są żywione w  kontrolowany sposób. Używane jednorazowo a po zabiegu utylizowane.
Sekret Hirudoterapii oraz szeroki zakres jej pozytywnego oddziaływania tkwi głównie w leczniczych właściwościach jakie posiada wydzielina gruczołów ślinowych pijawek. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na skuteczny efekt hirudoterapii jest szczegółowy wywiad i ewaluacja istniejącego problemu zdrowotnego.

https://jerseyleeches.com/

Regina Naturals LLC

Jeśli szukasz zdrowego i naturalnego sposobu dbania o swoją skórę to właśnie ta firma wykonuje takie produkty. Oferuje naturalne, nietoksyczne mydła, masła – kremy, maści ziołowe do ciała, pomadki ziołowe do ust, dezodoranty – antyperspiranty bez aluminium, szampony do włosów, spreje z olejkami esencjalnymi, serum do twarzy, oczyszczająca maseczka do twarzy, mleczko UV bloker, tonik i mydło na poison-ivy, proszek do czyszczenia zębów itp. Składniki są tak dobrane, aby były jak najbardziej korzystne dla zdrowia skóry. Wszystkie te kosmetyki są ręcznie wykonywane od podstaw.
Ponadto przy stoliku Reginy będzie można skorzystać z terapii Generatora pola fal skalarnych Itorus2 Vortex Coil PEMF o zasięgu 6′, który posiada do wyboru 13 biofotonicznych częstotliwości terapeutycznych. Jest to również ochrona EMF and 5G! Cichy iTorus 2 oferuje kwantową uzdrawiającą energię i ochroną EMF, 5G w czasie rzeczywistym. Jest to oryginalne połączenie technologii orgonitu ze spiralą teslowską.

www.reginanaturals.com
https://www.reginanaturals.com/page/itorus2

Young Living – olejki eteryczne

Olejki eteryczne, suplementy na bazie olejków eterycznych, produkty pielegnacyjne do ciała, nietoksyczne środki czystości i wszystko inne czego potrzebuje osoba by bez zmartwień móc dbać o siebie i swój dom. Gratis skan itovi wskazujący na konkretne emocje oraz systemy ciała wymagające uwagi. Konkretne rozwiązanie na wzmocnienie każdego organizmu. Zapraszam!

Young Living

Wojciech Konior – ND, CNS, MS
Natural Medicine Center

Wojciech Konior – naturopata, specjalista żywienia. Przeprowadza konsultacje zdrowotne dotyczące diety, suplementacji żywieniowej, medycyny botanicznej, ćwiczeń fizycznych, zaburzeń równowagi umysł/ciało i alternatywnego leczenia. Jest Board Certified Naturopath (American Naturopathic Medical Association oraz American Alternative Medical Association). Posiada tytuły wyróżnienia z zakresu Medycyny Integralnej. Jest członkiem American Academy of Anti-Aging Medicine. Jest także członkiem American College of Nutrition (ACN). Ukończył z wyróżnieniem NYIT (School of Medical Professions) z tytułem Master’s Degree of Clinical Nutrition. Jest również Board Certified w zakresie żywienia i diety, posiada tytul Certified Nutrition Specialist (CNS). Ukończył również Institute for Integrative Nutrition, gdzie uzyskał tytuł Certified Integrative Health Coach.

https://naturalmedicinecenterllc.com/

Earth Sisters – Kryształowa Biżuteria

Earth Sisters to z dwóch serc płynąca incjatywa matki, Marzeny z córką, Jasmine.  Łącząc swoją energię, kreują wspólnie kryształową biżuterię dla tych wszystkich, którzy potrzebują energii Matki Ziemi i niezwykłych, pochodzących z niej, kamieni. Dochody ze sprzedaży  kryształowej biżuterii pozwalają Earth Sisters zajmować  się aktywizmem na rzecz ochrony Ziemi i zwierząt.

Marzena od 20 lat prowadzi zajęcia jogi i medytacji w USA, a profesjonalnie zajmuje się fizjoterapią, specjalizującą się w zdrowiu kobiet, na różnych etapach życia. Generalną misją Earth Sisters jest szerzenie świadomości tego, że będąc na tej pięknej planecie jesteśmy bezsprzecznie jej częścią, zatem musimy o nią dbać, jak o siebie samych. Jedną z dróg do tego celu jest dla Earth Sisters krzewienie uważności, poprzez prowadzenie zajęć jogi i różnych form medytacji. Medytacją „wizytówką” Earth Sisters jest Medytacja uważnego picia herbaty.

 Andy Bialy CoatchingBioenergoterapia

Inż. Waldemar Borny – mistrz Bioenergoterapii, Jasnowidz, Radiesteta. Odnajduje przyczyny: przewlekłych chorób, nowotworów, przyspieszonego starzenia, chorób mózgu i układu nerwowego. Pomaga uwolnić przyczyny  braku obfitości w życiu, braku szczęścia, braku udanego związku miłości, obciążeń rodowych, przeklęć, klątw i magii. Przeprowadza procesy pozwalające wybaczyć rany zadane przez najbliższych. Pomaga uwolnić się od tzw. “KAMIENI KARMICZNYCH” z przeszłości, uzdrawia relacje partnerskie, w rodzinie, pracy, sąsiedztwie. Bada aurę, rysuje to co się w niej znajduje a co ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Przeprowadza egzorcyzmy: oczyszcza domy i miejsca pracy z dusz, bytów i istot, zakłócających zdrowie i funkcjonowanie przebywających tam osób. Odprowadza dusze śp. bliskich z miejsc ich cierpienia do Światłości Wiekuistej. Organizuje weekendowe warsztaty obfitości, uwalniania karmy, odnajdywania swojej bratniej duszy, kursy rozowju duchowego, tygodniowe, zagraniczne wyprawy dla “odkrywców” duchowych do miejsc mocy na terenie starożytnej Atlantydy, do Indii, na Bali, do USA.
Waldemar WhatsApp: +48 516-099-909
Natalia WhatsApp: +48 602-710-028

www.uzdrawianieduszy.com
facebook.com/waldemar.borny
youtube.com/@Borny_

Zapraszamy na konsultacje indywidualne z udziałem jasnowidzów podczas Festiwalu Zdrowia oraz na dwudniowy kurs “URUCHOMIANIE OBFITOŚCI ze ŹRÓDŁA”, który odbędzie się 27-28 kwietnia 2024.

 

ZAREZERWUJ UDZIAŁ W KURSIE  -> KLIKNIJ

Bacik

Bacik to zaufane źródło najlepszych i najświeższych polskich produktów dostępnych obecnie na rynku. Firma dostarcza najwyższej jakości żywność od 1991 roku. Połączenie wysokiej jakości produktów, receptur w tradycyjnym stylu i przystępnych cen to idealna recepta na sukces. Wypróbuj produkty Bacika raz… zachowaj je na zawsze!

https://polishfooddirect.com/

Technika Access Bars – Anna Cudzich

Jestem w rozwoju osobistym i duchowym już od piętnastu lat. Jestem certyfikowanym Facilitator Access Bars. Access to zestaw narzędzi i odkreowań, które zostały stworzone po to aby ułatwić każdemu większy dostęp do świadomości. Access Bars to powrót do spokoju i życiowej przestronnosci. Access Bars to terapia manualna polegająca na delikatnym manualnym stymulowaniu 32 punktów na głowie.
Jestem również certyfikowanym praktykiem Reiki. Wykonuje sesje terapeutyczne Reiki za pomocą rąk na ciele klienta. Reiki to Siła Miłości. Miłość jest przewodem dla którego następuje uzdrowienie. Prowadzę prosty i zdrowy tryb życia, który pozwala mi rozwijać się duchowo i pomagać innym w potrzebie.
,,Uratuj swoje życie teraz “
Wszystko zaczyna się od umyłu. Abyśmy mogli spokojnie wieść satysfakcjonujące życie. Odpuszczając przeszłe doświadczenia i uzdrawiając traumy z przeszłości . Pozwól mi wnieść spokój i światło do Twojego życia. Nadszedł czas, abyś przejął kontrolę nad swoimi emocjami i spokojnie ewoluował w osobę, którą chcesz być.

Komputerowa diagnostyka – technologia Tesli

Komputerowa diagnostyka pokazuje niedobory witamin i minerałów, określa poziom toksyn i metali ciężkich. Technologia Tesli to zabiegi w połączeniu światła i dźwięku. Ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przyśpiesza regenerację organów wewnętrznych, tkanki kostnej po złamaniach, działa detoksyfikacyjnie, przynosi dobre rezultaty w lekoopornych stanach depresyjnych, zmniejsza zmęczenie, bezsenność.

Medycyna kwantowa

Medycyna kwantowa, która pobudza do pracy Twoje własne komórki, uaktywnia Twoje własne komorki MACIERZYSTE. Za sprawą bioelektrod w formie plasterka naklejanych na ciało na 12 godzin dziennie. W efekcie czego uzdrawiasz, regenerujesz, odmladzasz się sam. Bez wprowadzania w organizm obciążających substancji chemicznych.
Działanie: szybka ulga w napadach bólu, ustepujace stany zapalne, szybsza regeneracja i gojenie ran, energia i witalność, jasny umysł, koncentrancja i równowaga psychiczna, lepsza kondycja fizyczna i wytrzymałość, szybsza regeneracja po wysiłku, znaczna poprawa wyglądu skóry, odmłodzenie skóry i włosów, wzmocnienie kości, stawów, wiązadeł, powięzi, regeneracja a nawet rewers w chorobach oczu i widzenia, utrata wagi i przywrócenie równowagi metabolitycznej.

APLGO

Pełnowartościowe żywienie komórkowe. Nano technologia w drażetkach do ssania. Każdy drops to wysoko przyswajalne mikro i makroelementy, fitoskładniki, bioflawonoidy, kwasy organiczne, przeciwutleniacze pochodzące z ekstraktów roślinnych. Są w 100% naturalne i wspaniale smakują. Brane pod język szybko się wchłaniają, są niezwykle skuteczne bo zawierają wszystko czego potrzebuje każda komórka ludzkiego ciała.

https://us.aplgo.com/en/

Polki w Stanach

 

 

 

iTeraCare

Uwolnij Moc TERAHERCÓW
Integracja trzech najlepszych technologii: terahercowej, kwantowej i kwarcu optycznego.
iTeraCare – rewolucyjny produkt w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia.
Pięć kluczowych funkcji:
– penetracja – rozgrzewa szpik kostny i usuwa blokady
– aktywacja – aktywuje nieaktywne komórki poprzez rezonans
– identyfikacja – zatrzymuje rozrost nieprawidlowych lub zmutowanych omórek
– bezpieczeństwo – emituje zerowe promieniowanie ultrafiletowe
– przyjazne dla użytkownika – łątwy w obsłudze i bezpieczny dla osób w każdym wieku

https://www.wisconsin-stockist.com/

Praktyczne zastosowanie urządzenia

DONYA LAND FÓÓD & MORE

SKIN FÓÓD Linia pod nazwą: “AHO” – ELIKSIR & KREM
To odżywcze kosmetyki do całego ciała o wysokiej wibracji. Przygotowane na bazie organicznych produktów i olejów według sprawdzonej własnej receptury, o unikatowej gamie zapachowej (Organic•Vegan•100% Pure). Ponadto na stoisku: mieszanki i przyprawy ziołowe, ręcznie kuta biżuteria. Wszystkie moje produkty są wykonane przeze mnie i z miłością. Będę zachwycona jeśli mnie odwiedzisz.
Oferuję także konsultacje żywieniowe.
Szukaj mnie :
Fb.DONYA LAND
DONYA LAND FÓÓD & MORE
Instagram: donyaland

Terapia Pranic Healing

Co to jest Pranic Healing?

Pranic Healing jest formą alternatywnej terapii, która wykorzystuje siłę życiową (prana) do uzupełniania, regulowania i oczyszczania energii ciała, aby poprawić dobrostan fizyczny, emocjonalny i mentalny. Praktykujący Pranic Healing używają różnych technik odczuwania, transferu i kierowania energii, aby usunąć bloki i przywrócić harmonię w ciele i duszy pacjenta. Metoda  została opracowana przez filipińskiego naukowca i medytującego mistrza, Choa Kok Sui. Jest to system oparty na wiedzy o energetycznych płynach ciała, meridianach i chakrach, który ma zastosowanie w leczeniu różnych schorzeń i zaburzeń, w tym bólu, stresie, depresji, chorób układu oddechowego i innych. Pranic Healing jest bezpieczne, nieinvazyjne i może być stosowane w połączeniu z innymi formami terapii lub jako samodzielna metoda leczenia. Może być nauczane w ramach kursów i szkoleń, gdzie osoby zainteresowane mogą się zapoznać z podstawami teorii i praktyki tej metody.

Jakie są zalety terapii Pranic Healing?

Terapia Pranic Healing to stosowana jest jako uzupełnienie tradycyjnej opieki medycznej i oferuje wiele korzyści. Poniżej wymieniono niektóre z nich:

1. Przywracanie równowagi energetycznej i dobrego samopoczucia.
2. Przyśpieszenie gojenia się ran: może pomóc w poprawie procesu gojenia poprzez czyszczenie i uzupełnianie energii w okolicach ran.
3. Lepsze funkcjonowanie układu odpornościowego: wzmacnia układ odpornościowy i pomaga w ochronie przed infekcjami oraz innymi schorzeniami.
4. Zapobieganie stresowi: może pomóc w zmniejszeniu stresu, lęku i depresji, co prowadzi do poprawy samopoczucia psychicznego.
5. Poprawa jakości snu i zmniejszeniu bezsenności, co jest kluczowe dla dobra zdrówia fizycznego i psychicznego.
6. Poprawa koncentracji i pamięci, co może być korzystne w szkole, pracy i codziennym życiu.
7. Poprawa jakości relacji międzyludzkich i rozwoju umiejętności komunikacji, co jest kluczowe dla dobrostanu emocjonalnego.

Jak terapia Pranic Healing może pomóc?

Pranic Healing to forma terapii energetycznej, która działa na poziomie subtelnej aury i energetycznego ciała człowieka. Może ona przyczynić się do szybszej rehabilitacji w przypadku wielu schorzeń i stanów zdrowia, takich jak:

1. Ból: może pomóc złagodzić ból poprzez usunięcie zaburzeń energetycznych i przywrócenie równowagi energetycznej.
2. Stres i depresja: może pomóc w redukcji stresu i depresji poprzez usunięcie zablokowań energetycznych i przywrócenie przepływu energii w organizmie.
3. Operacje i złamania kości: może przyczynić się do szybszego gojenia się ran i tkanek oraz zmniejszenia bólu po operacji lub złamaniach kości.
4. Reumatoidalne zapalenie stawów: może pomóc zmniejszyć stany zapalne, zmniejszyć ból i poprawić funkcjonowanie stawów u osób cierpiących na reumatoidalne zapalenie stawów.
5. Zaburzenia skórne: może przyczynić się do poprawy jakości skóry, zmniejszenia podrażnień i łagodzenia stanów zapalnych w przypadku wielu rodzajów zaburzeń skórnych.
6. Inne choroby: może być również korzystna w przypadku wielu innych schorzeń, takich jak astma, migrena, bezsenność, problemy trawienne i wiele innych.

Pranic Healing to bezpieczna i nieinwazyjna forma terapii, która może wspomóc klasyczną terapię medyczną lub być stosowana jako samodzielna metoda leczenia. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji każdego pacjenta. Przy stosowaniu Pranic Healing warto jednak pamiętać o porozumiewaniu się z lekarzem i kontynuowaniu terapii zaleconej przez niego. Ważne jest zaznaczyć, że Terapia Pranic Healing nie jest zastępczą metodą leczenia i nie należy ją stosować w przypadku stanów zagrożenia życia lub konieczności natychmiastowej opieki medycznej. Zawsze należy konsultować się ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem nowej terapii.

Renatagallonj.com

Woda Kangen

Czy wiesz, że
* Twoje ciało składa się z ponad 70% wody
* woda jest najważniejszą substancją jaką spożywamy
* woda wodzie nie jest równa
* jakość wody ma ogromny wpływ na zdrowie
Skoro WODA JEST NAJWAŻNIEJSZĄ SUBSTANCJĄ jaką spożywamy to
czy wiesz jaką wodę pijesz i używasz do gotowania, czy woda, którą spożywasz jest najlepszą wodą jaką tylko możesz uzyskać?

Woda jest najważniejszą substancją jaką spożywamy i ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Nie wszystkie wody są jednakowe i nie wystarczy, żeby woda była mokra i przezroczysta. Wody różnią się między sobą składem, strukturą, poziomem ph, współczynnikiem redox, itd. Dzięki wodzie zachodzą wszystkie procesy biochemiczne w naszym organizmie. Woda nawilża nas, oczyszcza, niesie składniki budujące komórki, dodaje energii, balansuje ph, usuwa toksyny… Dlatego woda jest najważniejszą substancją jaką spożywamy. I dlatego też ważne jest by woda, którą spożywamy była NAJLEPSZA.

W 2010 roku poznałam wodę, która pomogła mi wrócić do lepszego zdrowia. Zakupiłam jonizator, który oczyszcza wodę z różnych chemicznych substancji, a następnie przez elektrolizę produkuje wody różniące się poziomem ph a przy tym do różnego zastosowania. Mamy wody do picia, gotowania, tonizujące skórę i włosy, do dezynfekcji, jako środki czyszczące. Te wyjątkowe maszyny do wody to japońskie medyczne urządzenia, które mogą być stosowane w domowych warunkach. Posiadając takie urządzenie mamy dostęp do nieograniczonej ilości wody alkalicznej, bogatej w antyoksydanty, o bardzo małej strukturze molekularnej. To więcej niż filtr do wody to jonizator!

Zapraszamy do naszego stanowiska, gdzie będziesz mógł spróbować wodę, przez testy zobaczysz różnicę pomiędzy wodami, dowiedziesz się więcej na temat wody Kangen. Jeśli nie będzie cię na Festiwalu skontaktuj się z polską przedstawicielką firmy Iwoną 203 9817975.
NIE KUPUJ już więcej wody do picia, produkuj swoją własną, bez ograniczeń i najlepszej jakości.

 https://tr.ee/fLBd4ox1kN

0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu