Wystawcy

Suplementy, produkty naturalne – sklep online

Nanotechnologia, woda plazmowana, suplementy Visanto, Nutrivi, produkty TODA, książki o zdrowiu, kosmetyki bez szkodliwych dodatków polskiej fimy Larens, produkty Kropla Relaksu, terapeutyczne poduszki, maty z gryki/gorczycy o zdrowotnych właściwościach oraz wiele innych produktów.

www.slimpol.com 


Produkty Polskiego Amisza, Białego SaiBaby (Grzegorza Śleziaka)

Octy SaiBaby, robione z ekologicznych jabłek, bez dodatku grama wody, leżakujące od pół roku do dwóch lat w dębowych beczkach, mieszanki fermentowane, paprykowe panaceum, piołunka, fermentowany propolis, książka Grzegorza – ekscytująca i barwna opowieść o życiu, przeplatana poradami i przepisami.

www.slimpol.com 


Woda NANTES

Nanotechnologia, woda plazmowana o niesamowitych właściwościach, z podwyższoną zawartością tlenu singletowego. Oczyszcza organizmy ze szkodliwych substancji, usuwa uszkodzone komórki występujące w wielu chorobach. Pod jej wpływem kosmetyki łatwiej i głębiej wnikają w skórę, rośliny szybciej i lepiej rosną, zwierzęta mniej chorują, są w lepszej kondycji, obumierają komórki rakowe.

www.slimpol.com 
www.nanteswater.com

Klinika Downstate Adult Health NP

Zdrowie zaczyna się tutaj!
Klinika oferuje: wlewy dożylne / kroplówki witaminowe, terapię zastępczą testosteronem, alternatywne metody odchudzania oraz farmakologiczne leczenie otyłości, suplementację peptydami, hirudoterapię (pijawki medyczne).

Klinika znajduje się w Port Jervis, NY. Terapie dostępne również na Ridgewood, NY (Queens). Mówimy po polsku.

Downstate Adult Health NP
22 US Rt 6, Suite L2
Port Jervis, NY 12771
tel. 845-672-6033

www.downstatenp.com

Suplementy Visanto

Visanto US – dystrybutor najwyższej jakości suplementów firmy Visanto polecanych przez Jerzego Ziębę

www.ukryteterapie.com 


AromaSofNat

Aromasofnat to rodzinna firma stworzona przez kobiety kochające naturalne sposoby dbania o zdrowie i urodę. Od pokoleń praktykowaliśmy je w domu, dbając o siebie i nasze rodziny. Teraz nadszedł czas, aby podzielić się tym doświadczeniem. Wierzymy w siłę natury, dlatego naszym celem było tworzenie naturalnych produktów, ze składników wolnych od chemii, szkodliwej dla naszego zdrowia. Jako certyfikowana specjalistka od aromaterapii, stworzyłam linię produktów z wykorzystaniem najwyższej jakości olejków eterycznych. Mam nadzieję, że spodoba Ci się nie tylko niesamowity aromat, ale doświadczysz ogromnych właściwości składników, które wybrałam do moich ręcznie wyrabianych produktów.

www.aromasofnat.com

Witold Rychter – Prawdziwy miód

Miod jest naturalnym produktem pszczelim, o różnorodnych właściwościach zdrowotnych. Zawiera bogactwo składników odżywczych, takich jak witaminy, minerały, aminokwasy oraz przeciwutleniacze, które pomagają wzmocnić układ odpornościowy i chronić organizm przed szkodliwymi działaniami wolnych rodników. Właściwości antybakteryjne miodu mają potencjał wspomagać gojenie ran i łagodzić podrażniony kaszel oraz gardło. Miód stanowi również naturalny substytut cukru, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla osób szukających zdrowszych alternatyw słodzenia. Zawsze warto wybierać miód o wysokiej jakości, aby cieszyć się pełnią korzyści zdrowotnych tego naturalnego skarbu. Taki prawdziwy miód jak i inne produkty pszczele: pierzga, pyłek kwiatowy i inne znajdziecie Państwo na stoisku Pana Witolda.

 TODA – Heart of Gold FormGreg Wasilczyk – Graston Technique

Greg jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i od ponad 25 lat realizuje swoją pasję doskonalenia metod treningowych w celu poprawienia samopoczucia i lepszej kondycji sportowej. Promotor zdrowego stylu życia, który ciągle poszerza swoją wiedzę na temat możliwości ludzkiego organizmu. Certyfikowany masażysta, w swojej praktyce oferuje Graston Technique – innowacyjny system wspomagany narzędziami do mobilizacji tkanek miękkich. Dodatkowo przeprowadza testy wydolnościowe VO2 Max czyli pomiary zużycia tlenu, podczas ćwiczeń. Pomiar ten jest powszechnie uważany za najlepszy wskaźnik wydolności układu krążenia i wytrzymałości tlenowej. Na tej podstawie ustalana jest dieta, która pomaga w utrzymaniu wagi, a także ćwiczenia które przedłużą nam młodość i sprawność fizyczną. Program ten to podstawa dla sportowców trenujących wyczynowo. Grzegorz pomaga przeciętnym ludziom odzyskać zdrowie i być najlepszą wersją siebie. Był trenerem sławnego australijskiego kucharza Jasona Roberts, który w podziękowaniu za „zgubienie wagi” w swojej ostatniej książce kucharskiej Good Food – Fast! opisał metody treningowe Grega ze specjalną dedykacją.

https://gregwasilczyk.pnoe.com

Ceramics Monika Matuszek

Ceramiką zajmuję się od ponad dwudziestu lat, początkowe hobby szybko przerodziło się w pasję która trwa aż do dziś. Glina jako materiał organiczny i ekologiczny stała się moją wielką miłością. Dzięki niej rozwinęły się moje umiejętności artystyczne, dzięki niej poznaje wielu wspaniałych ludzi których tak jak mnie pociąga piękno i ręcznie wykonane rzeczy. Moją specjalnością są anioły, które jak mawiają klienci – mają dobra energię, jak również ceramiczna biżuteria, naczynia, zegary, figurki zwierząt. Ceramika otworzyła przede mną nowy świat i teraz ja ucząc innych otwieram nowy świat przed nimi.
Irydologia – NuVision For Life – Renia Kamińska Marshall

Irydologia jest praktyką diagnostyczną, która opiera się na analizie struktury i wzoru tęczówki oka. Tęczówka oka zawiera informacje odzwierciedlające stan zdrowia różnych organów i układów wewnętrznych organizmu. Badanie irydologiczne polega na dokładnym oglądaniu tęczówki oka w celu zidentyfikowania różnych obszarów, linii, plamek, barw, wzorców i innych cech. Konkretne części tęczówki odpowiadają różnym organom i częściom ciała, a analiza tych obszarów może dostarczyć informacji o zdrowiu danej osoby.

 

https://nuvisionforlife.com/https://nuvisionforlife.com/

Thermomix – Barbara Kotowski

Thermomix jest wszechstronnym i bardzo praktycznym urządzeniem kuchennym, który łączy w sobie funkcję wielu niezbędnych w kuchni przyrządów i urządzeń. Gwarantuje profesjonalne gotowanie w każdym domu i kuchni. Urządzenie to zostało wyprodukowane przez niemiecką firmę Vorwerk. Dzięki niemu wiele osób zainteresuje się kuchnią, gotowaniem i zdrowym odżywianiem. Thermomix bez wątpienia może sprawić, że nasz jadłospis wzbogaci się, a my zyskamy nowe hobby, które docenią wszyscy domownicy.

https://shop.thermomix.com/consultant/110462/


Touch of Amber – biżuteria z polskim bursztynem

Imperial Time jest firmą, która zajmuje się produkcją i sprzedażą wyjątkowej biżuterii od 2003 roku. Naszymi wiodącymi produktami są wyroby ze srebra i bursztynu, głównie bałtyckiego. Wyroby z bursztynu to unikatowe dzieła sztuki, które mogą być bardzo podobne, ale nigdy takie same. Bursztyn jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Ponadto wykazuje właściwości lecznicze, co sprawia, że staje się on jeszcze bardziej atrakcyjny. Mamy nadzieję, że i Was bursztyn zachwyci swoją oryginalnością.

https://www.touchofamber.com/

ToiOwo

ToiOwo zajmuje się promocją wydarzeń kulturalnych oraz dystrybucją polskiej literatury. Podczas Festiwalu do nabycia książki z dziedziny zdrowia, medycyny naturalnej, ziołolecznictwa oraz muzyka relaksacyjna.

www.toiowo.us


Kasia Stanek – Finding Serenity

Kamienie – od tysięcy lat używane na całym świecie przez uzdrowicieli i alchemików. Posiadają cechę skupiania energii, działają na subtelnym, niewidzialnym polu energetycznym, na które nieustannie reaguje duch, ciało i rozum. Kamienie lecznicze to minerały, które nasze organizmy wchłaniają, gdy mają bliski kontakt ze skórą.
Kamienie szlachetne dopasowują się do naszych pól energetycznych i wypełniają różne braki na aurze czy w czakrach. Niektóre pomagają umysłowi się zrelaksować, a inne otworzyć się sercu. Kamienie najlepiej wybierać intuicyjnie, czyli nabywać takie, które nas zaciekawiły bądź wpadły w oko – wtedy podświadomie działa na nas magia kamieni. Można również dobierać je do znaku zodiaku. Na początek dobrze też jest zacząć nosić Kryształ Górski, który porządkuje i ponownie ogniskuje energię wokół ciała.
Kasia Stanek – Finding Serenity – długoletni praktyk Reiki, life coach, certyfikowany hipnotyzer. Czyta karty oraz robi biżuterię z naturalnych kamieni.

Olejki etyryczne Doterra

Olejki eteryczne to naturalne związki aromatyczne występujące w nasionach, korze, łodygach, korzeniach, kwiatach i innych częściach roślin. Ich zapach może być jednocześnie piękny i mocny. Jeśli kiedykolwiek zachwycił Cię zapach róży, spacer po polu lawendy lub aromat świeżo ściętej mięty, udało Ci się doświadczyć aromatycznych właściwości olejków eterycznych. Olejki eteryczne mogą poprawić nastrój, koić zmysły i wywoływać silne reakcje emocjonalne. Jednak zastosowanie olejków eterycznych wykracza daleko poza ich właściwości aromatyczne.

mocnatury-cudowneesencje.com


Liquid Biocell

Dr Grażyna Pajunen ma doktorat z elektroniki i pracowała między innymi przy zastosowaniach elektroniki w biomedycynie przez ponad 25 lat. Opracowaliśmy system, który pomaga ludziom zwiększyć mobilność stawów i zmniejszyć przewlekły dyskomfort już po 3 – 6 miesiącach bez zabiegu chirurgicznego lub leków farmaceutycznych. Najważniejsze jest to, że nasza metoda koncentruje się na rozwiązaniu podstawowego problemu, dlaczego nasze stawy i tkanka łączna w naszym ciele zaczynają się degenerować. Większość innych opracowanych metod skupia się tylko na usuwaniu objawów. Nawet jeżeli wymienisz staw, ale nie usuniesz przyczyny, dlaczego stawy się degenerują, to zaraz będzie problem z innym stawem, oczami, dziąsłami, innymi organami wewnętrznymi itd. Dlatego zrozumienie przyczyn degeneracji jest kluczowe. Nam chodzi przede wszystkim o to by efektywnie pomóc ludziom a nie sprzedaź produktu. Zadzwoń po wiecej informacji.

Tel. 561-350-0096

Sylwia Kosińska
Medycyna Integracyjna w HEALY

Jesteśmy przekonani, że kompleksowe terapie powinny obejmować wszystkie sfery od Ciała po Psychikę. Jak wynika z naszego doświadczenia, zdrowie zaczyna się, nie w momencie złagodzenia objawów, lecz dopiero poprzez wyleczenie głębszych sfer i usunięcie przyczyn. Tak działa HEALY – HOLISTYCZNIE. To właśnie obejmuje koncepcja terapeutyczna HEALY dla Całej Rodziny. Masz Pytania? Zapraszam po więcej informacji podczas Festiwalu Zdrowia.

https://us.healy.shop/?partnername=1227-5853-5954

Medicare Broker
Agnieszka Rola

Oferuje rzetelne porady w zakresie:
– Ubezpieczeń Zdrowotnych dla Emerytów w stanie NJ &  NY
– Ubezpieczeń na Życie (Final Expenses)
– Funduszy Emerytalnych

Wojciech Konior – ND, CNS, MS
Natural Medicine Center

Wojciech Konior – naturopata, specjalista żywienia. Przeprowadza konsultacje zdrowotne dotyczące diety, suplementacji żywieniowej, medycyny botanicznej, ćwiczeń fizycznych, zaburzeń równowagi umysł/ciało i alternatywnego leczenia. Jest Board Certified Naturopath (American Naturopathic Medical Association oraz American Alternative Medical Association). Posiada tytuły wyróżnienia z zakresu Medycyny Integralnej. Jest członkiem American Academy of Anti-Aging Medicine. Jest także członkiem American College of Nutrition (ACN). Ukończył z wyróżnieniem NYIT (School of Medical Professions) z tytułem Master’s Degree of Clinical Nutrition. Jest również Board Certified w zakresie żywienia i diety, posiada tytul Certified Nutrition Specialist (CNS). Ukończył również Institute for Integrative Nutrition, gdzie uzyskał tytuł Certified Integrative Health Coach.

https://naturalmedicinecenterllc.com/

The Dandelion Kitchen

The Dandelion Kitchen oferuje naturalne mieszanki przypraw i warzyw dobranych w idealnych proporcjach, dzięki czemu nawet niewielki dodatek mieszanki wzbogaca i urozmaica zupy, sosy, dania mięsne, rybne, sałatki itp. Nasze mieszanki są bez dodatku wzmacniaczy smakowych i konserwantów. Oferujemy szeroki wybór naturalnych mieszanek z wielu zakątków świata.

www.dandelionkitchen.biz


Terapia bańkami – Jadwiga Drogos

Jadwiga Drogos jest masażystką z ponad 25 letnim stażem. Wykonuje: Masaż Leczniczy, Shiatsu, Gorące Kamienie, Akupresurę, Terapię Bańkami, Aromaterapię, Refleksologię. Poleca mądrą suplementację oraz stare babcine sposoby, by w zdrowiu i dobrej kondycji dożyć sędziwego wieku. Jadwiga stawia bańki od 40 lat. Prowadzi także Warsztaty Terapii Bańkami. Podczas Festiwalu będzię można kupić bańki.

Rozmowa z Agnieszką Stalkoper

ZAREZERWUJ TERAPIĘ BAŃKAMI  -> KLIKNIJ

Gahalo Dream
Poduszki i inne produkty wypełnione łuskami orkiszu

Produkty Gahalo Dream wypełnione są łuskami orkiszu z certyfikatem USDA Organic Certified, dostarczanymi przez lokalnych rolników, którzy spełniają najwyższe standardy produkcji. Orkisz jako wypełniacz podąża za morfologią ciała, dostosowując się do różnych pozycji, które przyjmujemy podczas leżenia. Produkty nadziewane łuskami orkiszu są rewelacyjne dla osób cierpiących na bezsenność i częste budzenie się w nocy, regulującą ciepło; utrzymują stałą temperaturę ciała, zapobiegają poceniu się. Ponadto wzmacniają naturalne mechanizmy obronne organizmu; wspomagają krążenie dzięki wysokiej zawartości kwasu krzemowego (90%), chronią narządy i pomagają w regeneracji skóry, mają działanie przeciwzmarszczkowe i przeciwzapalne; pomagają przy infekcjach zatok, bólach mięśni i stawów, bólach szyjki macicy, migrenach i reumatyzmie.

https://gahalodream.com/

Sylwia Lichter
Permanent Makeup Studio

Od 12 lat prowadzę gabinet makijażu permanentnego. Do tej pory wykonałam ponad 11 tyś zabiegów, do których należą permanentne brwi, kreski na oczach, a także usta. Do zabiegów wykorzystuję najlepszą aparaturę i najnowsze techniki oraz najwyższej jakości pigmenty organiczne i nieorganiczne. W tym roku zmieniłam lokalizaję, przeniosłam gabinet do Denville w NJ, gdzie również otworzyłam Akademię Makijażu Permanentnego, w której rozpoczynam szkolenia zarówno podstawowe jak i zaawansowane. Dwa lata temu dołączyła do mnie moja córka Nel, która również przepięknie wykonuje wszystkie zabiegi.

Zdjęcia moich prac można zobaczyć na stronach:

https://www.facebook.com/sylwialichterpermanentmakeupstudio

IG @sylwialichterpermanentmakeupstudio

Cellular Music Therapy – Michał Iwanowicz

Nazywam się Michał Iwanowicz i zapraszam Cię do świata, w którym dostroisz się do wlasnych częstotliwości. Terapią z kamertonami zajmuję się około dwóch lat, a moja mentorką i nauczycielką jest Małgosia Gusztyn. Praca z dźwiękiem, wibracją i częstotliwościami daje niesamowite rezultaty. Pomaga przy różnego rodzaju dolegliwościach, usuwa m.in. bóle kości, stawów, mięśni, a jednocześnie głęboko relaksuje i wprowadza w stan błogości.

Prowadzę też sesje z użyciem generatora i zappera. To świetna metoda na pozbycie się z organizmu nieproszonych gości, takich jak bakterie, grzyby czy pasożyty. Skutecznie pomaga również w problemach ze snem. W swojej ofercie mam też srebro koloidalne z możliwością stosowania zewnętrznie oraz wewnętrznie.

ZAREZERWUJ SESJĘ KAMERTONAMI  -> KLIKNIJ

Forever Living Products

Od 1978 roku Forever Living Products angażuje się w wyszukiwanie najlepszych źródeł zdrowia i urody w naturze, by dzielić się nimi ze światem. Naszą pasją jest pomaganie innym wyglądać i czuć się lepiej, a naszą dumą działanie w nieco odmienny sposób. Forever posiada własne plantacje, zakłady wytwórcze, dział badań i rozwoju, Radę Naukową oraz laboratoria kontroli jakości, a nawet własne kanały dystrybucji.
Wszystko – od rośliny, do produktu, dla Ciebie.

https://beautywithaloe.flp.com/

Regina Naturals LLC

Jeśli szukasz zdrowego i naturalnego sposobu dbania o swoją skórę to właśnie ta firma wykonuje takie produkty. Oferuje naturalne, nietoksyczne mydła, masła – kremy, maści ziołowe do ciała, pomadki ziołowe do ust, dezodoranty – antyperspiranty bez aluminium, szampony do włosów, spreje z olejkami esencjalnymi, serum do twarzy, oczyszczająca maseczka do twarzy, mleczko UV bloker, tonik i mydło na poison-ivy, proszek do czyszczenia zębów itp. Składniki są tak dobrane, aby były jak najbardziej korzystne dla zdrowia skóry. Wszystkie te kosmetyki są ręcznie wykonywane od podstaw.
Ponadto przy stoliku Reginy będzie można skorzystać z terapii Generatora pola fal skalarnych Itorus2 Vortex Coil PEMF o zasięgu 6′, który posiada do wyboru 13 biofotonicznych częstotliwości terapeutycznych. Jest to również ochrona EMF and 5G! Cichy iTorus 2 oferuje kwantową uzdrawiającą energię i ochroną EMF, 5G w czasie rzeczywistym. Jest to oryginalne połączenie technologii orgonitu ze spiralą teslowską.

www.reginanaturals.com
https://www.reginanaturals.com/page/itorus2

WellU America

Kosmeceutyki Larens i Suplementy Zdrowia NUTRIVI są produkowane przez Grupę WellU zgodnie ze standardami SZWAJCARSKIEJ KONTROLI JAKOŚCI. Formułowane są pod kierunkiem lekarzy, doktorów, dermatologów, farmaceutów i dietetyków z wykorzystaniem naturalnych składników biologicznie czynnych, takich jak peptydy i naturalny kolagen.
Grupa WellU zlokalizowana jest w Polsce i Szwajcarii, została założona ponad 20 lat temu przez Urszulę i jej syna Rafała, aby tworzyć bezpieczne i skuteczne produkty do pielęgnacji skóry oraz naturalne suplementy. Grupa WellU ma w swojej ofercie:

• LARENS marka kosmeceutyków do pielęgnacji skóry, włosów i zębów
• LARENS COLOR. linia kosmetyków do makijażu
• Marka NUTRIVI w 100% Naturalnych Suplementów Zdrowia

https://www.welluamerica.com/

adam & eva

Adam & Eva to domowa manufaktura, w której z miłością i pasją powstają naturalne mydła na bazie tłuszczy roślinnych według tradycyjnych receptur. Produkowane są metodą na zimno, w małych ilościach co gwarantuje wysoką jakość produktu. Ręcznie robione mydła są 100% naturalne, ekologiczne i organiczne. Nasze naturalne mydła nie zawierają w swoim składzie żadnych syntetycznych dodatków. Zostały wzbogacone witaminami i organicznymi dodatkami takimi jak zioła, ekologiczne olejki eteryczne czy naturalne barwniki. Nasza oferta powiększyła się o naturalne, organiczne, ręcznie robione świece sojowe. Nasze świece sojowe charakteryzują się dłuższym czasem spalania bez generowania szkodliwych i toksycznych oparów. Zapraszamy do zakupu naszych produktów!

Young Living – olejki eteryczne

Olejki eteryczne, suplementy na bazie olejków eterycznych, produkty pielegnacyjne do ciała, nietoksyczne środki czystości i wszystko inne czego potrzebuje osoba by bez zmartwień móc dbać o siebie i swój dom. Gratis skan itovi wskazujący na konkretne emocje oraz systemy ciała wymagające uwagi. Konkretne rozwiązanie na wzmocnienie każdego organizmu. Zapraszam!

Young Living


Duolife

Duolife, to polski producent witamin i suplementów diety. Firma powstała w 2012 roku, jest już w 56 krajach na całym świecie i ciągle się rozwija odnosząc sukcesy. Wszystkie suplementy diety Duolife posiadają badania kliniczne, co najmniej z dwóch niezależnych ośrodków badawczych. Nad synergią wszystkich produktów czuwa Rada Naukowa złożona z 10 wybitnych dr nauk biologii i medycyny, z przewodniczącym dr.h. Piotrem Kardaszem, który jest pomysłodawca wszystkich suplementów. Duolife stawia na najwyższą jakość produktów, dlatego też firma co roku otrzymuje kolejne nagrody: Złoty Otis 2016, GMO FREE, certyfikat koszerności, vegan i vegetarian, dwukrotnie nagroda Pulsu Biznesu za najszybciej rozwijającej sie firmy. W USA firma uzyskała certyfikat FDA. Posiada dwie własne fabryki witamin i suplementów diety, a od roku również fabrykę kosmetyków. Duolife to styl życia oraz biznes relacji oparty o wartości z głównym mottem firmy „Człowiek w centrum uwagi”! Dla klubowiczów organizowane są szkolenia z rozwoju osobistego z najlepszymi międzynarodowymi trenerami.

https://dlugowska.myduolife.com/register/initial.html

Pijawki – Hirudoterapia – Dorota Filipczak

Naturalna metoda leczenia o miejscowym i ogólnoustrojowym działaniu z użyciem pijawek medycznych. Pijawki medyczne, Hirudo Medicinalis i Hirudo Verbena, najczęściej używane w Hirudoterapii są hodowane w warunkach laboratoryjnych. Nie maja kontaktu z otoczeniem zewnętrznym i są żywione w  kontrolowany sposób. Używane jednorazowo a po zabiegu utylizowane.
Sekret Hirudoterapii oraz szeroki zakres jej pozytywnego oddziaływania tkwi głównie w leczniczych właściwościach jakie posiada wydzielina gruczołów ślinowych pijawek. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na skuteczny efekt hirudoterapii jest szczegółowy wywiad i ewaluacja istniejącego problemu zdrowotnego.

https://jerseyleeches.com/

ZINZINO

Nie jesteś tym co jesz, ale tym co wchłaniasz. A my możemy Ci w tym pomóc. Jesteśmy firmą z branży odżywiania opartej na spersonalizowanych dowodach. Nasze wyjątkowe, synergiczne połączenie wysokiej jakości oleju omega-3 oraz polifenoli skutecznie wygasza chroniczne stany zapalne wprowadzając balans w organizmie. Przywracamy również właściwą wchłanialność składników odżywczych przez komórki. Dzięki opracowanemu przez dr Paula Claytona kompletnemu Protokołowi Zdrowia dbamy jednocześnie o poprawę układu odpornościowego, nerwowego, w tym pracy mózgu jak również o właściwy mikrobiom w jelitach.
Postaw na nową drogę do zdrowia i radości.

www.zinzino.com

Technika Access Bars – Anna Cudzich

Jestem w rozwoju osobistym i duchowym już od piętnastu lat. Jestem certyfikowanym Facilitator Access Bars. Access to zestaw narzędzi i odkreowań, które zostały stworzone po to aby ułatwić każdemu większy dostęp do świadomości. Access Bars to powrót do spokoju i życiowej przestronnosci. Access Bars to terapia manualna polegająca na delikatnym manualnym stymulowaniu 32 punktów na głowie.
Jestem również certyfikowanym praktykiem Reiki. Wykonuje sesje terapeutyczne Reiki za pomocą rąk na ciele klienta. Reiki to Siła Miłości. Miłość jest przewodem dla którego następuje uzdrowienie. Prowadzę prosty i zdrowy tryb życia, który pozwala mi rozwijać się duchowo i pomagać innym w potrzebie.
,,Uratuj swoje życie teraz “
Wszystko zaczyna się od umyłu. Abyśmy mogli spokojnie wieść satysfakcjonujące życie. Odpuszczając przeszłe doświadczenia i uzdrawiając traumy z przeszłości . Pozwól mi wnieść spokój i światło do Twojego życia. Nadszedł czas, abyś przejął kontrolę nad swoimi emocjami i spokojnie ewoluował w osobę, którą chcesz być .

Komputerowa diagnostyka – technologia Tesli

Komputerowa diagnostyka pokazuje niedobory witamin i minerałów, określa poziom toksyn i metali ciężkich. Technologia Tesli to zabiegi w połączeniu światła i dźwięku. Ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przyśpiesza regenerację organów wewnętrznych, tkanki kostnej po złamaniach, działa detoksyfikacyjnie, przynosi dobre rezultaty w lekoopornych stanach depresyjnych, zmniejsza zmęczenie, bezsenność.

Beauty In & Out LLC

Beauty In & Out ma w swojej ofercie szeroki wybór naturalnych olejków do pielęgnacji ciała. Od 9 lat zaopatruje klientów indywidualnych, salony masażu a także kliniki i gabinety dermatologii estetycznej, salony piękności oraz ośrodki spa.

Naturalne olejki to najlepszy wybór. Czyste oleje rzadko uczulają i mogą być stosowane nie tylko do ciała ale także do pielęgnacji włosów czy twarzy.

Sztandarowy produkt to perełka wśród olejków: olejek z dzikiej róży z największą zawartością witaminy C, regenerujacy, odmładzający, wygładzający skórę.

Medycyna kwantowa

Medycyna kwantowa, która pobudza do pracy Twoje własne komórki, uaktywnia Twoje własne komorki MACIERZYSTE. Za sprawą bioelektrod w formie plasterka naklejanych na ciało na 12 godzin dziennie. W efekcie czego uzdrawiasz, regenerujesz, odmladzasz się sam. Bez wprowadzania w organizm obciążających substancji chemicznych.
Działanie: szybka ulga w napadach bólu, ustepujace stany zapalne, szybsza regeneracja i gojenie ran, energia i witalność, jasny umysł, koncentrancja i równowaga psychiczna, lepsza kondycja fizyczna i wytrzymałość, szybsza regeneracja po wysiłku, znaczna poprawa wyglądu skóry, odmłodzenie skóry i włosów, wzmocnienie kości, stawów, wiązadeł, powięzi, regeneracja a nawet rewers w chorobach oczu i widzenia, utrata wagi i przywrócenie równowagi metabolitycznej.

Polki w Stanach

 

 

 

DONYA LAND FÓÓD & MORE

SKIN FÓÓD Linia pod nazwą: “AHO” – ELIKSIR & KREM
To odżywcze kosmetyki do całego ciała o wysokiej wibracji. Przygotowane na bazie organicznych produktów i olejów według sprawdzonej własnej receptury, o unikatowej gamie zapachowej (Organic•Vegan•100% Pure). Ponadto na stoisku: mieszanki i przyprawy ziołowe, ręcznie kuta biżuteria. Wszystkie moje produkty są wykonane przeze mnie i z miłością. Będę zachwycona jeśli mnie odwiedzisz.
Oferuję także konsultacje żywieniowe.
Szukaj mnie :
Fb.DONYA LAND
DONYA LAND FÓÓD & MORE
Instagram: donyaland

0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu