Wśród zaproszonych Gości Festiwalu są między innymi:

Janusz Zagórski

“Zdrowy człowiek podstawą nowej cywilizacji”

Niezależny dziennikarz, założyciel pierwszej w Polsce telewizji internetowej – NTV. Inicjator i główny animator organizowanych od 20-stu lat Zlotów Wolnych Ludzi “Harmonia Kosmosu”, twórca takich historycznych, cyklicznych imprez jak “Miedzynarodowe UFO Forum”, “Forum Niekonwencjonalnych Wynalazków, Konstrukcji i Pomysłów”, inicjator tworzenia pierwszego w świecie oddolnego społecznego E-Parlamentu Wolnych Ludzi opartego o e-demokrację bezpośrednią.
Jako dziennikarz – twórca kilku tysięcy materiałów dziennikarskich w postaci wywiadów, reportaży, relacji on-line, komentarzy, artykułów prasowych, audycji radiowych, nagrań video.

Agnieszka Stalkoper

“Moc kropelki. Olejki eteryczne dla zdrowia, domu i urody”

Agnieszka  mieszka w Kanadzie, jest profesjonalnym fotografem, między sesjami mody, reportażami i zawodowymi podróżami rozwija swoją drugą pasję — medycynę alternatywną (nutriterapię, naturopatię, aromaterapię, zielarstwo, sofrologię). Poprzez własne doświadczenia dowiodła, że można zadbać o własne zdrowie korzystając z darów natury. Agnieszka uwielbia dziką naturę, kocha dziko rosnące zioła, które jak twierdzi same do nas wołają abyśmy z nich korzystali. Słynne stały się już jej DZIKIE SHAKES. Agnieszka jest też nauczycielem jogi oraz naucza i propaguje zdrowy styl życia między innymi na swoim kanale “PranaManaChi” na YouTube.

Aja Iskra

“Co mówi do Ciebie Twoje ciało?

Aja Iskra – naturoterapeutka, czyli wieloletni zaufany adwokat organów zaburzonych; autorka książki o zdrowiu pt. “Za 100 uderzeń serca, jeśli to możliwe, zawróć!!!”; “odkurzacz” informacyjny ze specjalizacją zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego z funkcją selekcji dezinformacji, fanatyczka przyjaźni międzygatunkowej opartej na szacunku i życzliwej współpracy; aktywna i nad wyraz wdzięczna kursantka Szkoły Życia; propagatorka życia pasjonującego, koniecznie ukierunkowanego; propagatorka życia w najlepszej wersji samego siebie; oddane dziecko Źródła.

 

 

Ania Garncarek

“Jak gromadzić życiową energię? Huna

Ania jest psychometrą, jasnowidzem naturalnym, bioterapeutką i autorką własnych technik do pracy z podświadomością. Pracuje z ludźmi i przekazuje całą wiedzę jaką zdobyła przez ponad 25 lat studiowania i badania świata energii. Jest twórcą własnych konwencji do pomiaru gęstości i istot znajdujących się na nich. Organizuje warsztaty i sesje indywidualne dla osób szukających oczyszczenia i poszerzenia świadomości.

ABY ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE NA WARSZTATACH Z ANIĄ

PROSIMY O KONTAKT POD NR TEL. 650-937-9376

Krystyna z Atlanty

“Jak pozbyć się z organizmu szkodliwych, trudnych do usunięcia substancji?”

 

Michał Iwanowicz

“Terapia kamertonami. Techniki dźwiękowe uwalniające od bólu”

Nazywam się Michał Iwanowicz i zapraszam Cię do świata, w którym dostroisz się do własnych częstotliwości. Terapią kamertonami zajmuję się od dwóch lat, a moja mentorką i nauczycielką jest Małgosia Gusztyn. Praca z dźwiękiem, wibracją i częstotliwościami daje niesamowite rezultaty. Pomaga przy różnego rodzaju dolegliwościach, usuwa m.in. bóle kości, stawów, mięśni, a jednocześnie głęboko relaksuje i wprowadza w stan błogości. To naturalna metoda samouzdrawiania organizmu poprzez poprawę zdrowia psychicznego, fizycznego oraz na poziomie duchowym. Podczas seansu, w sferze Ciała, następuje dostrojenie do częstotliwości balansu, czyli częstotliwości zdrowia narządów wewnętrznych i układów w organizmie, utrzymując tym samym stan równowagi oraz harmonii. Dodatkowo występuje działanie na psychikę (Umysł), przynosząc uspokojenie, wyciszenie, prowadząc do relaksu. W sferze Ducha ma miejsce dostrojenie do wspaniałych, subtelnych, wysokich wibracji, dzięki czemu po terapii każdy czuje się zdrowszy, bardziej radosny i pojawia się u niego równowaga oraz harmonia, tak bardzo potrzebna nam do życia. Jest to często bezdotykowa forma muzykoterapii za pomocą przekazu energii dźwięku już na poziomie komórkowym.
Prowadzę też sesje z użyciem generatora i zappera. To świetna metoda na pozbycie się z organizmu nieproszonych gości, takich jak bakterie, grzyby czy pasożyty. Skutecznie pomaga również w problemach ze snem. W swojej ofercie mam też srebro koloidalne z możliwością stosowania zewnętrznie oraz wewnętrznie.

 

ZAREZERWUJ SESJĘ KAMERTONAMI KLIKNIJ

Małgorzata Malek – MARGO

“Spotkanie z uzdrawiającymi dźwiękami spod Himalajów

SPOTKANIE Z UZDRAWIAJĄCYMI DŹWIĘKAMI SPOD HIMALAJÓW, na którym towarzyszyć nam będą oryginalne instrumenty – gongi, “śpiewające” misy tybetańskie i dzwonki pochodzące z Indi, Nepalu, Tybetu czy Chin, wytwarzane ręcznie ze stopu wielu metaIi, co sprawia, że maja wyjątkowo czysty dźwięk i harmonijną wibrację. Podczas koncertu samoczynnie rozluźnia się ciało, uwalniając stresy i napięcia, i rozpoczyna się proces regeneracji. Umysł stopniowo się wycisza a prowadzący głos powoduje, że bezwiednie wchodzimy w stan MEDYTACJI. Jest to brama do przestrzeni naszej duszy, gdzie odnajdujemy głos intuicji i naszej wewnętrznej mądrości, którą każdy z nas ma w sobie. Te specjalne dżwięki oczyszczając nas z negatywnej energii, przywracają nam utraconą czastkę siebie.
Po koncercie każdy uczestnik sesji, będzie mógł sam pograć na wszystkich instrumentach.
Prosimy o zabranie ze sobą maty, koca do przykrycia i małej poduszki oraz… otwartego podejścia do niecodziennego spotkania ze swoim ciałem, umysłem i duszą – z KIMŚ – KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ!
ZAPRASZA: MARGO – Malgorzata Malek

 

ZAREZERWUJ SPOTKANIE KLIKNIJ

Maryla Radziszewski

Przeistocz swoje życie i poczuj obfitość istnienia z Marylą Radziszewski “

Maryla Radziszewski będzie mówiła o skutecznej drodze do balansu i zmiany DNA, o skutecznej transformacji zdrowia fizycznego, emocjonalnego i duchowego poprzez poznanie i zrozumienie rytmu systemu czaszkowo – krzyżowego, punktów energetycznychw ciele człowieka oraz postrzeganie świata zewnętrznego.
Maryla Radziszewski od 15 lar pracuje jako terapeuta ciała fizycznego, emocjonalnego i duchowego. Swoją praktykę rozpoczęła jako trener i nauczyciel jogi. W czasie wielu lat kształcenia i zdobywania wiedzy na temat ciała i życia człowieka, jej profesjonalne droga poszerzyła się o praktykę masażu, terapię czaszkowo – krzyżową, terapię energetyczną i terapię emocjonalnego życia człowieka.
Maryla Radziszewski prowadzi swoją praktykę w East Haddam, Connecticut.
www.morefitct.com

ZAREZERWUJ KONSULTACJĘ KLIKNIJ

Marta Shedletsky

“Joga w walce z osteoporozą

Inspirujący wykład, który będzie prowadzony przez certyfikowaną terapeutkę jogi, Martę Shedletsky, C-IAYT. Wykład ten może okazać się niezwykle cenny dla wszystkich, którzy pragną zrozumieć, jak skutecznie przeciwdziałać osteoporozie, wstrzymać jej postęp lub nawet odwrócić chorobę, nie wykorzystując przy tym leków farmakologicznych i unikając negatywnych skutków ubocznych. Podczas wykładu Marta Shedletsky opowie o fascynujących wynikach badań naukowych przeprowadzonych na Uniwersytecie Columbia przez doktora Lorena Fiszmana, MD. Te badania nie tylko potwierdzają skuteczność jogi w walce z osteoporozą, ale także ukazują jej wyjątkowe przewagi nad innymi dostępnymi metodami. Marta Shedletsky podzieli się wiedzą na temat strategii zapobiegania osteoporozie oraz praktycznych technik, które pozwalają skutecznie radzić sobie z tą chorobą. Wykład będzie stanowił inspirujący przegląd możliwości, jakie oferuje joga w kontekście zdrowia kostnego i ogólnego samopoczucia. Dołącz do nas, aby dowiedzieć się, jakie konkretne kroki możesz podjąć, aby zadbać o swoje kości i cieszyć się zdrowszym życiem bez konieczności sięgania po farmaceutyki. Odkryj moc jogi i naukowych dowodów na jej efektywność w walce z osteoporozą.

“WARSZTATY – Joga w walce z osteoporozą

Podczas tych warsztatów uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak skutecznie przeciwdziałać osteoporozie, wstrzymać jej postęp lub nawet odwrócić chorobę, korzystając z naturalnych metod i ćwiczeń opartych na metodzie dr. Lorena Fiszmana, MD z Uniwersytetu Columbia. Podczas warsztatów Marta Shedletsky zademonstruje specjalnie opracowane ćwiczenia, które zostały potwierdzone pozytywnymi wynikami badań naukowych. Te ćwiczenia pomagają wzmocnić kości i zwiększyć ich gęstość mineralną, co jest kluczowe w walce z osteoporozą. Uczestnicy będą mieli okazję poznać praktyczne aspekty tej metody i dowiedzieć się, jak można dostosować pozycje do swoich indywidualnych potrzeb, zwłaszcza jeśli mają ograniczenia ruchowe lub przeciwwskazania zdrowotne. Warsztaty “Joga w walce z osteoporozą” zapewnią również czas na pytania i odpowiedzi dotyczące naturalnych metod walki z osteoporozą według metody Fiszmana. Ponadto, uczestnicy nauczą się, jak bezpiecznie wykonywać codzienne czynności ruchowe, takie jak wiązanie butów, wstawanie z podłogi, podnoszenie przedmiotów z podłogi czy rozładowywanie zmywarki, co jest szczególnie istotne dla osób z osteoporozą. Weź udział w warsztatach aby zdobyć cenne informacje i umiejętności, które pomogą Ci w utrzymaniu zdrowych i silnych kości oraz lepszym radzeniu sobie z osteoporozą.

 

Jarek Luk

“Kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich

Koncert na gongach i misach tybetańskich to niczym nieporównywalne doświadczenie dźwiękowe, które wciąga słuchaczy w mistyczną, medytacyjną podróż. Od pierwszych dźwięków wibrujących mis i metalowych gongów, ludzie zaczynają czuć się zanurzeni w głębokim spokoju i harmonii. Dźwięki te zapraszają do odkrywania wewnętrznej ciszy i spokoju, do oderwania się od szumu codzienności i otwarcia się na pełnię życia. Słuchacze często opisują to doświadczenie jako mistyczne i transcendentne.
Koncert na gongach i misach tybetańskich to nie tylko wspaniałe doświadczenie dźwiękowe, ale również wizualne. Widok ogromnych, błyszczących gongów i masywnych mis wywołuje uczucie szacunku i podziwu dla tradycji i kultury Tybetu. Każde uderzenie w gong czy misę wydaje się być czymś więcej niż tylko dźwiękiem. To jakby wibracje przenikały przez całe ciało, rozluźniając mięśnie i pobudzając zmysły. Słuchacze czują się przyciągnięci do źródła dźwięku, jakby wewnętrzna część ich duszy była w jakimś stopniu z nimi związana.
Koncert na gongach i misach tybetańskich to nie tylko piękne doświadczenie dźwiękowe, ale również uzdrawiające i relaksujące. To moment, w którym można oderwać się od codziennych trosk i przemian i zatopić się w pięknie i spokoju, który pozwala na regenerację i regenerację. Jeśli szukasz inspiracji i chcesz doświadczyć czegoś niezwykłego, koncert na gongach i misach tybetańskich to doskonała okazja do zanurzenia się w pięknie i mistyce dźwięków.

 

REZERWACJA KLIKNIJ

Jadwiga Drogos

NASZE ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH
“Różowy październik – od dziewczynki do kobiety”
“Czym Jasiu nasiąknie, tym Jan trąci”

Jadwiga Drogos jest masażystką z ponad 25 letnim stażem. Wykonuje: Masaż Leczniczy, Shiatsu, Gorące Kamienie, Akupresurę, Terapię Bańkami, Aromaterapię, Refleksologię. Poleca mądrą suplementację oraz stare babcine sposoby, by w zdrowiu i dobrej kondycji dożyć sędziwego wieku. Podczas wykładu pokaże jak w prosty sposób przy użyciu baniek można zadbać o swoje zdrowie.
Jadwiga stawia bańki od 40 lat. Nauczył ją tego ordynator Sanatorium w Rabce. Przez lata zdobywała doświadczenie w tym kierunku, zagłębiła się w chińską medycynę, skąd właśnie bańki się wywodzą. Obecnie prowadzi Warsztaty Terapii Bańkami ucząc młodsze pokolenie najlepszej terapii.

 

 WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH TERAPII BAŃKAMI
LUB SKORZYSTAJ Z KONSULTACJI
KLIKNIJ

Regina Słabiak

“Koncert na kryształowej harfie”

Zapraszamy na niezwykły koncert. Poczuj wprowadzające w stan głębokiego odprężenia, oczyszczające, uzdrawiające, dodające życiowej energii, harmonijnie, relaksujące dźwięki kryształowej harfy. Dźwięki i wibracje przenikają do każdej komórki ludzkiego ciała poruszając najbardziej potrzebujące rozluźnienia obszary. Harfa krysztalowa jest instrumentem o przepięknym anielskim brzmieniu.  Grać na niej to tak, jakby trzymać komplet mis kryształowych w ręce. Z harfy wydobywają się głębokie, donośnie brzmiące, a przy tym harmonijne i leczące wibracje. Dźwięki utrzymują się na długo po uderzeniu w dany ton, modulując się wzajemnie. To trzeba usłyszeć, ponieważ trudno jest zawrzeć w opisie jej specyficzną melodyjność. Harfa składa się z 8 kwarcowych rurek nastrojonych w tonacjach: C5, D5, E5, F5, G5, A5, H5, C6 z niezwykle dokładną precyzją strojenia do 0,5Hz.
Regina Słabiak – pasjonatka alternatywnej medycyny, bioenergoterapii, litoterapii, ziołolecznictwa, aromatoterapii i czystego życia. Artystka, grafik, fotograf po studiach artystycznych ukończonych z wyróżnieniem w 2006 roku w Polsce. Na drodze szkolenia swojego ducha i metod uzdrawiania bioenergią w 2017 zdobyła certyfikat Master Reiki. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu opracowała oryginalne, czyste receptury naturalnych kosmetyków podstawowej pielęgnacji dla skóry całego ciała i włosów. Sprzedaje je w swojej firmie Regina Naturals LLC. W drodze do zdrowia wykorzystuje również kryształy i radiestezję – wahadełko. Fascynuje się zbieraniem grzybów i innych jadalnych roślin spotkanych w naturze.

 

REZERWACJA KLIKNIJ

Grzegorz Śleziak – Polski Amisz – Biały Saibaba

“Synergia ziół, jak składać, jak fermentować?”
oraz
“Życie na kokosie. Jak przygotować się do głodówki?

Grzegorz pochodzi z Milówki koło Żywca. Podróżnik, ekologiczny rolnik, hodowca hiszpańskich byków, producent najlepszych jakościowo na świecie octów, właściciel jedynego w Polsce prywatnego ogrodu botanicznego. Pasjonuje go życie Amiszów. Organizator wyjazdów na głodówki. Ciężko chory wyjechał w 2014 roku na swoją pierwszą głodówkę na Filipiny (borelioza, rak prostaty, arytmia serca, zablokowanie nerki, ataki depresji, bóle mięśni, stawów i pleców). Postawił wszystko na jedną kartę – wyjechał do nieznanego sobie kraju z nadzieją ratowania własnego życia. Przeprowadził 40-dniową głodówkę, dużo spał, kilka godzin dziennie spędzał w morzu i na słońcu, zakopany w piasku poddawał się próbie ognia pod okiem filipińskiego szamana, przeszedł terapię jadem kobry królewskiej i zabiegi zapperem. Zauważył, że zaczęły mu znikać narośla i czarne znamiona, które miał od urodzenia, ustały napady bólu mięśni, stawów i pleców. Po powrocie do Polski miał zaplanowaną operację prostaty… okazało się, że nie ma takiej potrzeby.
Podczas wykładów przekaże Państwu swoją sekretną wiedzię jak robić fermentowane mistury najwyższej jakości. Wspomni także o swoich doświadczeniach z przeprowadzenia zdrowotnych głodówek.

Dr Grażyna Pajunen

“Rozwijaj umysł i ciało aby czuć się i wyglądać lepiej niż 10 lat temu”
oraz
“Naturalna regulacja hormonów. Rewolucyjna pomoc w każdym wieku”

Utrata mobilności stawów i idący za tym dyskomfort są bardzo częstymi problemami. Według amerykańskich statystyk co trzecia dorosła osoba ma problem ze stawami. Najczęstszą dolegliwością jest ból kolan, barku czy bioder. Ból stawów może także pojawić się w innych częściach ciała, od kostek i stóp po barki i dłonie. Z wiekiem problemy układu kostno-stawowego nasilają się. Aby zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, musimy wiedzieć jak działają stawy. Większość ludzi, w tym lekarze, nie wierzy, że dieta i odpowiednie suplementy mogą mieć duży wpływ na stawy, skórę i tkanki łączne. Większość ze stosowanych metod usuwa symptomy, ale nie szuka przyczyn z powodu których następuje degeneracja stawów i tkanki łącznej. Czy nie łatwiej jest zapobiegać niż czekać aż pojawią się symptomy, a jeśli się już one pojawią to należy zastanowić się nad przyczyną i tę przyczynę usunąć a nie koncentrować się na usuwaniu symptomów.

 

Evelina Dimitri

“Oczyszczona wątroba – żródło optymalnego zdrowia i witalności

Evelina jest pielęgniarką, coachem zdrowia i pasjonatką leczenia naturalnego za pomocą ziół diety i zmiany trybu życia. Pracując w służbie zdrowia w USA Evelina szybko zrozumiala na jakiej zasadzie działa ten system. Zamiast uzależniać się od systemu musimy się uzbroić w wiedzę o zdrowiu i pogłębić relacje z naszym ciałem.
Jest specjalistką zdrowego żywienia oraz naturalnych metod odmładzania i odzyskiwania energii. Evelina oferuje indywidualne konsultacje zdrowia, układanie diety, masaż meridianów oraz akupresurę. Możesz poczytać Eveliny artykuly o zdrowiu na jej blogu www.positivelifenj.com

Liliana Putra

Jak zbudować przyjemne życie bez znaczenia na wiek i dotychczasowe niepowodzenia, bez spędzania wielu lat na terapii?

Liliana Putra – Life Coach z psychologicznym, wyższym wykształceniem zdobytym na nowojorskiej uczelni. Po ukończeniu studiów odkryła kierunek Life Coaching, który pokazał jej większe możliwości praktycznego podejścia do rozwiązywania problemów życiowych, z którymi zmagają się ludzie na co dzień. Zafascynowana tym kierunkiem ciągle poszerza swoją profesjonalną wiedzę idąc zgodnie z potrzebami klientów i postępem czasu.
Od lat z sukcesem prowadzi sesje terapeutyczne na których pomaga klientom zobaczyć „światełko w tunelu” i uwierzyć, że naprawdę wiele trudnych i bardzo trudnych problemów można rozwiązać. Liliana Putra na co dzień pomaga poznać, zrozumieć, polubić siebie, swoje zachowania i otaczających ludzi, uwierzyć w siebie, pozbyć się nałogów, smutku, samotności, wielu chorób, zastoju w biznesie, partnerstwie, rodzinie, odnaleźć sens i radość życia, które zostało zaburzone przez rożne, negatywne doświadczenia życiowe. To naprawdę jest możliwe.
Mama, która przez wiele lat samotnie wychowywała dzieci, pracując nad sobą dokonała ogromnej przemiany w swoim życiu i właśnie dzięki tym doświadczeniom, zmianom uwierzyła, że bez znaczenia na wiek, płeć i życiowe sytuacje można zmienić swoje życie na radośniejsze. Jej osobiste przemiany otworzyły drogę do pasji, która dzieli się z innymi na co dzień zarażając innych swoją pozytywną energią, chęcią do działania i mocą, że wszystko jest możliwe.
Life Coach Liliana Putra

 WEŹ UDZIAŁ W PRYWATNEJ SESJI Z  LILIANĄ PUTRĄ KLIKNIJ

Anna Kwiecińska

“Uzdrowienie na drodze duchowej według nauki Bruno Groeninga

Bruno Groening (1906-1959) był uważany za “Cudownego Doktora”.
W jego obecności dokonywały się na masową skalę nadzwyczajne uzdrowienia z najbardziej beznadziejnych chorób. Za życia Bruno przekazał nam swoje nauki duchowe, których praktyka prowadzi do samo-uzdrowienia.
Koło Przyjaciół Bruno Groninga nieodpłatnie propaguje i rozpowszechnia te nauki i jest w posiadaniu okolo 80 tysięcy raportów dokumentujących prawdziwość uzdrowień.
Bruno Groening

Marzena Bard

“Masaż twarzy KOBIDO”

Masaż Kobido to świetna alternatywa dla medycyny estetycznej, absolutnie nieinwazyjna i naturalna. Technika Kobido polega na uwalnianiu napięcia z mięśni i powięzi głowy, twarzy, szyi, mięśni naramiennych, karku i dekoltu, na głębokim rozluźnianiu i relaksacji tychże mięśni, drenażu limfatycznym, akupresurze i na głównym elemencie- naturalnym liftingu, który wykonywany jest przy pomocy szybkich i intensywnych ruchów liftingujący.
Zalety masażu Kobido:
– poprawia wygląd twarzy i kondycję skóry, która staje się bardziej dotleniona i odżywiona,
– poprawia produkcję kolagenu i elastyny,
– spłyca zmarszczki i zmniejsza oznaki starzenia się skóry,
– zwalcza obrzęki w okolicach twarzy,
– może być pomocny w bezsenności, w bólach głowy, w redukcji napięć mięśniowo-powięziowych w obrębie twarzy, szyi i karku.
Przeciwskazania do masażu: ostre stany zapalne organizmu, skóry, ekstrakcje zębowe, stany ropne okołozębowe, do 4 tygodni po zastosowaniu wypełniaczy, botox – 2 tyg., nici PDO – do 6 miesięcy, po zabiegach laserowych oraz mezoterapii zaraz po zaniku stanu zapalnego.
Marzena Bard – od prawie 11 lat pracuje w tej samej klinice jako fizjoterapeutka ze specjalizacją zdrowia kobiet i dysfunkcji mięśni dna miednicy. W ramach hobby prowadzi zajęcia jogi i medytacji, oferuje masaże Kobido i jako Earth Sister tworzy biżuterię z kryształów i kamieni szlachetnych.

 

ZAREZERWUJ MASAŻ KOBIDO KLIKNIJ

Kasia Stanek

“Hipnoza Regresyjna

Regresja przeszłego życia to proces cofania się do poprzedniego życia poprzez podświadomy umysł, gdy jesteś w zrelaksowanym stanie hipnozy. Odblokowuje cenne informacje przechowywane w podświadomości i zapewnia większe zrozumienie.
Dlaczego regresja poprzedniego życia?
Dla tych, którzy wierzą w reinkarnację, przeszłe życia są cegiełkami tego, kim jesteśmy dzisiaj. To archiwum naszej duszy. Eksploracje przeszłego życia są często sposobem na zrozumienie i uzdrowienie. Odkrywając i rozumiejąc doświadczenia z poprzedniego życia, możesz mieć świadomość tego, jak wpłynęło to na Twoje obecne życie. To doświadczenie często daje wgląd w to, jak poprawić obecną sytuację.
Regresje z poprzedniego życia można postrzegać jako szansę na zrozumienie lub zbadanie:
– możliwych przyczyn trudności w związku, zmartwień, przewlekłych problemów zdrowotnych, fobii, lęków itp.
– aktualnego problemu w Twoim życiu
– celu Twojej duszy w tym życiu
– aktualnych zainteresowań, zdolności, umiejętności
Czego można się spodziewać podczas sesji eksploracji przeszłego życia?
Sesja Przeszłego Życia jest bardzo podobna do sesji hipnozy. Hipnotyzer wprowadzi zwykle stan lekkiego transu, aby uzyskać dostęp do podświadomego umysłu. Poczujesz się głęboko zrelaksowany i spokojny. Następnie zostajesz zabrany w podróż do przeszłości, korzystając z hipnozy i kierowanej wyobraźni. Hipnotyzer zadaje ci pytania i poprowadzi cię przez cały proces, a ty bedziesz zapamietywac to co widzisz lub wyczuwasz. Jak w każdej hipnozie, zawsze masz kontrolę i będziesz świadomy tego, gdzie jesteś i co robisz. Możesz zatrzymać lub kontrolować proces w dowolnym momencie.
Najczęstszym doświadczeniem, które ludzie zgłaszają, jest to, że eksploracja przeszłego życia jest jak oglądanie filmu o swoim życiu. Obrazy rozgrywają się w Twoim umyśle i jesteś w stanie odłączyć się i po prostu obserwować.

 

SESJA Z KASIĄ STANEK KLIKNIJ

Anna Wasilczyk

Jestem w podroży poznawania siebie. Poprzez doświadczenia, interakcje z ludźmi i pogłębianie wiedzy duchowej odkryłam swoją pasje: medycynę energetyczną. Od 5 lat interesują mnie wibracje, częstotliwości, uzdrawianie światłem i dźwiekiem. Wierzę, że choroba ma źródło w emocjach, stresie, ogólnym zanieczyszczeniu, w którym wszyscy żyjemy. Warunkiem do pozostania w zdrowiu lub powrotu do niego jest nasz stosunek do siebie jako istoty wielowymiarowej czyli harmonia ciała, duszy i umysłu. Jestem operatorem kilku ciekawych wynalazków, które mają na celu przywrócenie nas do stanu idealnego, czyli balansu całego naszego jestestwa. Zapraszam na sesje.

“Chromoterapia w Polu Krystalicznej Świadomości”

Nasza terapia Kryształowej Kąpieli to połączenie chromoterapii (koloroterapia), litoterapii (uzdrawianie kamieniami) i muzykoterapii (uzdrawianie dźwiękiem). Komórki istot żywych emanują falami elektromagnetycznymi, a nasze ciało jest otoczone polami biofotonów, czyli energią światła. Wiązki światła o konkretnej fali i kolorze przechodzące przez kryształy Vogla, które działają jak lasery, są skierowane na odpowiednie organy (gruczoly dokrewne/chakry) wzmacniając ich energetyczne pola. Dodatkowo terapię wzbogacają relaksacyjno-duchowe utwory, których słuchamy podczas sesji. Nasze ciało, umysł i dusza łącza się w harmonii, poprawiając stan naszego samopoczucia.

www.lotuspetalwellness.com

KRYSZTAŁOWA KĄPIEL – REZERWACJA KLIKNIJ

Renata Kamińska Marshall

“Irydologia i jej zastosowanie w drodze do zdrowia”

Witajcie kochani!
Mam na imię Renia i jestem certyfikowanym Irydologiem. Będę miała przyjemność poprowadzić dla Was wykład na temat irydologii. Podczas wykładu dowiecie się czym tak naprawdę jest irydologia, jak stosujemy ją do dogłębnego rozpoznania naszego organizmu, pokażę kilka przykładów zdjęć oczu i wytłumaczę na tych przykładach, co możemy w oczach wyczytać, a uwierzcie mi. że możemy bardzo dużo. Będzie również czas na zadanie pytań. Do zobaczenia wkrótce!
0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu