Lista zaproszonych Gości Festiwalu, którzy już potwierdzili swoją obecność

Agnieszka Stalkoper

“Środowiskowe podejście do zdrowia”

Agnieszka  mieszka w Kanadzie, jest profesjonalnym fotografem, między sesjami mody, reportażami i zawodowymi podróżami rozwija swoją drugą pasję — medycynę alternatywną (nutriterapię, naturopatię, aromaterapię, zielarstwo, sofrologię). Poprzez własne doświadczenia dowiodła, że można zadbać o własne zdrowie korzystając z darów natury. Agnieszka uwielbia dziką naturę, kocha dziko rosnące zioła, które jak twierdzi same do nas wołają abyśmy z nich korzystali. Słynne stały się już jej DZIKIE SHAKES. Agnieszka jest też nauczycielem jogi oraz naucza i propaguje zdrowy styl życia między innymi na swoim kanale “PranaManaChi” na YouTube.

Ania Garncarek

“Droga do Wewnętrznej Przemiany”

Ania jest psychometrą, jasnowidzem naturalnym, bioterapeutką i autorką własnych technik do pracy z podświadomością. Pracuje z ludźmi i przekazuje całą wiedzę jaką zdobyła przez ponad 25 lat studiowania i badania świata energii. Jest twórcą własnych konwencji do pomiaru gęstości i istot znajdujących się na nich. Organizuje warsztaty i sesje indywidualne dla osób szukających oczyszczenia i poszerzenia świadomości.
Temat wykładu związany jest z samopoznaniem i odnajdywaniem się w dzisiejszym świecie jako duchowa istota. Zawiera rozwiązania poparte wieloletnim doświadczeniem Ani w pracy z ludźmi o tym co można nazwać Wewnętrzną Osobistą Przemianą (apekt ciała fizycznego, środowisko, rodzina, duch).

Elżbieta Ruman

WYKŁAD
“Medycyna Hildegardy z Bingen, w której nie ma chorób nieuleczalnych.
Naturalne wzmacnianie odporności organizmu
oraz leczenie chorób serca i krążenia”

Dziennikarka, pisarka, pasjonatka podróży, zauroczona pięknem i mocą natury. Autorka wielu książek, filmów i programów telewizyjnych. Wiele lat współpracowała z Małgosią Kożuchowską tworząc cykl programów pokazujących dziejące się na świecie dobro i ludzi pełnych pasji. Najnowsze książki to: Widziałam Cuda, Miasto marzeń, Dieta św. Hildegardy żródłem zdrowia i młodości, Lecznicza Moc Natury wg. Hildegardy z Bingen,
Zafascynowana średniowieczną medycyną i Hildegardą z Bingen stworzyła pod Warszawą miejsce, gdzie możemy przenieść się do XII wieku – odnaleźć niezwykłe zioła, nalewki i setki innych specyfików opisanych w średniowieczu, przez wybitną benedyktynkę. Centrum św. Hildegardy w Józefowie – przyciąga dziś osoby z całego świata, które chcą odzyskać harmonię organizmu, zdrowie i radość życia. Elżbieta Ruman razem z lekarzami i dietetykami prowadzi sesje SPA dla Duszy i Ciała, które zmieniają życie setek uczestników tych zajęć.

WARSZTATY
“Jak pozbyć się bólu? Terapie Hildegardy z Bingen”

Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się jest specyfik nazywany „złotem Hildegardy z Bingen”, który według tysięcy osób stosujących mieszankę uważany jest za cenniejszy niż złoto. Usuwa „śluz i zgniliznę z organizmu” jak napisała święta benedyktynka, co sprawia, że wiele dolegliwości – począwszy od rozmaitego rodzaju bólu, poprzez choroby autoimmunologiczne, stany zapalne jelit, wreszcie choroby skóry jak np. łuszczyca – po prostu przestaje istnieć.  Ten specyfik stosują osoby chore na reumatoidalne zapalenie stawów i reumatyzm, artretyzm, podagrę i cierpiące na migreny i zmagające się z cukrzycą.
Mieszanka z wszewłogą górską, to właśnie „złoto Hildegardy z Bingen”. Uczestnicy warsztatu poznają tajemnicę tej mikstury, dowiedzą się, co znajduje się w składzie specyfiku, nauczą się samodzielnie ją przyrządzać i stosować. Pod koniec warsztatu będzie można zaopatrzyć się w składniki, potrzebne do samodzielnego przygotowania miodu wszewłogowo – gruszkowego.

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA WARSZTATACH
TERAPII HILDEGARDY Z BINDEN 
KLIKNIJ

 Ewelina Frihauf

“Self Transformation”

Masz dość życia w cieniu wątpliwości? Pragniesz wkroczyć w świat z odwagą i siłą? Zamiast powtarzać “Gdybym tylko…”, uwierz w siebie i swoje możliwości. Pokaż światu, na co naprawdę Cię stać! Zapraszam Cię więc do wspólnej podróży podczas Festiwalu Zdrowia. Podzielę się wtedy z Tobą moimi doświadczeniami i praktycznymi narzędziami jakie stosuje w swojej praktyce od wielu lat.
Dla kogo jest ten wykład? Ten wykład stworzyłam z myślą o tych z Was, którzy pragną: wolności i niezależności finansowej, spełniać swoje marzenia i podróżować, porzucić pracę w korporacji i żyć na własnych zasadach, odkryć swoją moc i potencjał, nauczyć się wykorzystywać prawo przyciągania, popracować z podświadomością i afirmacjami.
Czego możesz się spodziewać po wykładzie? Energii oraz inspiracji do działania, motywacji do zmiany. Masz dość marnowania czasu i sił na nieskuteczne metody? Ciągle słyszysz o regułach, nakazach i zakazach, co wolno, a czego nie. Z każdym kolejnym podejściem czujesz się coraz bardziej sfrustrowana/sfrustrowany i krytyczny wobec siebie. Czy to brzmi znajomo?
Jeśli tak, to czas na zmianę! Ten wykład Self Transformation będzie pierwszym krokiem, który pomoże Ci wyrwać się z błędnego koła i da Ci motywację by zacząć tworzyć życie, o jakim zawsze marzyłaś/marzyłeś.
Nie mogę się doczekać poznać Cię osobiście. Więc, co widzimy się na wykładzie? Ciao. Ewelina
Ewelina Frihauf jest od 20 lat dyplomowanym praktykiem aromaterapii, a także innych terapii opartych na holistycznym podejściu do człowieka. W swojej pracy wykorzystuje ekstrakty roślinne, minerały, czakry i afirmacje, by prowadzić dziesiątki pacjentów do dobrostanu fizycznego i energetycznego. Prowadzi sesje 1:1 w USA i innych częściach świata, a równocześnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, by coraz szersze grono osób mogło korzystać z nieograniczonego potencjału natury.
Wybór jej profesji nie był dziełem przypadku. Już jej babcia wykorzystywała swoje uzdrowicielskie moce. Dorastała w rodzinie, która kultywowała tradycję czerpania energii z otaczającej nas przyrody. Wyjazd z Polski pozwolił Ewelinie jeszcze bardziej docenić i sprofesjonalizować ten bezcenny spadek. Podróże po całym świecie, pozwoliły poznać bogactwo roślin i ich dobroczynnych zastosowań. Profesjonalny kurs aromaterapii klinicznej ukończyła w USA. Podczas kilkuletniej nauki prowadziła badania nad olejkiem eterycznym z Copaiby, który poznała podczas swojego wyjazdu do Brazylii.
Po latach praktyki zaczęła prowadzić profesjonalne szkolenia z tej dziedziny w Stanach Zjednoczonych, Australii, Anglii, Kunmig w Chinach, Jilin City, Szanghaju oraz w Polsce. Wielokrotnie była prelegentem na MIND BODY AND SPIRIT w Melbourne, Sydney oraz na australijskim Złotym Wybrzeżu – największej imprezie duchowo-zdrowotnej w tamtym rejonie. Uczestniczyła w setkach wydarzeń związanych ze zdrowiem, rozwojem duchowym oraz życiem w zgodzie z naturą nawet w najbardziej egzotycznych zakątkach świata. Wynikiem wszystkich tych doświadczeń i podróży jest jej autorski kurs AROMA Pro©, który obfituje w najbardziej cenną wiedzę i praktyki, jakie poznała, zweryfikowała i autorsko opracowała w spójny kanon.
Swoje refleksje i podróże relacjonuje na kanale YouTube. Ponadto często udziela wywiadów w niezależnych mediach, takich jak NTV, VTV 1 Studio Wrocław, do niedawnym istniejącym wRealu24, Andy Choiński TV, Zygfryd Ciupka TV, Rebel24, aTVb, w polskim radio Chicago 1030 i innych. Zyskała status opiniotwórczej osoby medialnej, która dzieli się nie tylko przemyśleniami na temat holistycznych terapii, ale także rozwoju duchowego, przyszłych losów naszej planety czy aktualnej sceny politycznej.

 Joanna Kaszuba

“Czy wiesz czemu chorujesz?
Totalna Biologia – uzdrawianie przez uświadamianie”

Joanna E. Kaszuba – psycholog, terapeuta, certyfikowany facylitator Totalnej Biologii /Recall Healing, zawodowy mówca motywacyjny oraz wykładowca. Współpracuje z domami kultury, ośrodkami wspierania inicjatyw obywatelskich oraz wieloma fundacjami i instytucjami wspierającymi zdrowie w ujęciu holistycznym. Na co dzień prowadzi indywidualne sesje podczas których wspiera klientów w docieraniu do źródeł chorób i zdarzeń, pomaga klientom stać się świadomym tych przyczyn, aby wrócili do zdrowia oraz odzyskali odwagę do realizowania swoich marzeń. Prowadzi również warsztaty i kursy z zakresu PsychoBiologii, aby każdy mógł uruchomić swój wewnętrzny potencjał do uzdrawiania. Prywatnie jest spełnioną żoną i mamą.
Po wykładzie Joanna zaprasza zainteresowane osoby na warsztaty, które będą rozwinięciem wykładu pt. “Twoje zdrowie zaczyna się w Twojej głowie

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA WARSZTATACH
Z TOTALNEJ BIOLOGII 
KLIKNIJ

 Chris Miekina

“Elektryczność a zdrowie”

Chris Miekina – dziennikarz i pisarz zajmujący się historią a także analizą współczesnych wydarzeń. W swojej pracy często poszukuje alternatywnych rozwiązań, znajdując niekiedy ukryte drugie dno powszechnie uznanych zjawisk lub sytuacji. Czymś takim jest elektryczność, która wydaje się być najważniejszym odkryciem naszej cywilizacji i bez niej trudno dziś wyobrazić sobie życie. Mimo wielu zalet elektryczność ma także swoją mroczną stronę, z której rzadko zdajemy sobie sprawę i o tym będzie opowieść na Festiwalu Zdrowia w Clark. 

 Karolina Przewloka LaBrecque

“Od wypalenia do równowagi”

Karolina Przewloka LaBrecque działa jako trener życia, specjalista od zachowań, edukator i orator. Jest magistrem psychologii (Uniwersytet Warszawski) i doktorem rehabilitacji (Akademia Wychowania Fizycznego). Ukończyła również szkołę masażu, ma dyplom trenera dobrego poczucia w Dr Sears LEAN od poczęcia do wieku dojrzałego. Specjalistka od nauk o zachowaniu, która jako holistyczny konsultant behawioralny i trener życiowy, pomaga ludziom w różnym wieku (od młodzieży po dorosłych) zmniejszać poziom stresu, rozwijać ich pełny potencjał i prowadzić bardziej zrównoważone życie. Jej unikalna metoda, oparta na 360-stopniowym podejściu do życia jest efektem ponad dwudziestoletniego doświadczenia zawodowego oraz bogatego wykształcenia w dziedzinie zdrowia psychicznego i fizycznego. Prywatnie mama dwójki dzieci, żona i entuzjastka wszystkiego co jest związane z naturą i przyrodą. Na co dzień mieszka w stanie New Hampshire.

 Kamila Grocholewska

“Zdrowy Oddech – Jak oddychać by być zdrowym?”

Kamila zawodowo pracuje w branży budowlanej, a prywatnie od lat interesuje się zdrowiem oraz rozwojem osobistym. Jest certyfikowanym instruktorem metod oddechowych takich jak Metoda Butejki oraz Tlenowa Przewaga. Kamila jest żywym przykładem dowodzącym, że dzięki przywróceniu poprawnych wzorców oddechowych jest szansa aby poradzić sobie ze schorzeniami takimi: jak nerwica, ataki paniki czy depresja, z którymi sama borykała się przez lata. Nieprawidłowe wzorce oddechowe przyczyniają się ponadto do powstawania chorób takich jak astma, alergie, chrapanie, bezdech senny czy wysokie ciśnienie krwi, a tak zwana re-edukacja prawidłowego oddechu jest w stanie zmniejszyć częstotliwość występowania objawów a nawet całkowicie je usunąć. Odpowiednio dobrane ćwiczenia oddechowe poprawiają również funkcje kognitywne, umiejętność skupienia się i znacznie wpływają na jakość snu, co w efekcie poprawia samopoczucie w ciągu dnia.
Podczas części teoretycznej wykładu uczestnicy dowiedzą się na czym polega różnica między prawidłowym a nieprawidłowm oddechem, jakie problemy mogą wynikać ze złych wzorców oddechowych oraz jak oddech wpływa na naszą fizjologię. W części praktycznej przedstawione zostaną podstawowe ćwiczenia oddechowe i na podstawie wyniku wykonanego testu, każdy uczestnik otrzyma wstępne zalecenia ćwiczeń, które będzie mógł potem sam wykonywać w domu.
www.breathenergyfocus.com

Maryla Radziszewski

“Transformacyjna podróż ku holistycznemu odnowieniu
ciała, umysłu i ducha”

Maryla Radziszewski będzie mówiła o tym, jak odblokować pełny potencjał, który prowadzi do zrównoważonego, pełnego życia, tak aby osiągnąć harmonię ducha i umysłu, które z kolei zapewnią zdrowie fizyczne.
Maryla Radziszewski od 15 lar pracuje jako terapeuta ciała fizycznego, emocjonalnego i duchowego. Swoją praktykę rozpoczęła jako trener i nauczyciel jogi. W czasie wielu lat kształcenia i zdobywania wiedzy na temat ciała i życia człowieka, jej profesjonalne droga poszerzyła się o praktykę masażu, terapię czaszkowo – krzyżową, terapię energetyczną i terapię emocjonalnego życia człowieka.
Maryla Radziszewski prowadzi swoją praktykę w East Haddam, Connecticut.
www.morefitct.com

ZAREZERWUJ KONSULTACJĘ KLIKNIJ

Natural Medicine Naturopata, specjalista żywienia – Wojciech Konior

“Twoje zdrowie – pytania i odpowiedzi”

Wojciech Konior podczas spotkania z uczestnikami Festiwalu odpowie na wszystkie pytania dotyczące zdrowia. Na co dzień prowadzi gabinet medydyny naturalnej Natural Medicine Center & SPA w Garfield, NJ  Przyjmuje pacjentów również w Oak Ridge, NJ oraz na Florydzie. Przeprowadza konsultacje zdrowotne dotyczące diety, suplementacji żywieniowej, medycyny botanicznej, ćwiczeń fizycznych, zaburzeń równowagi umysł/ciało i alternatywnego leczenia. 

Ilona Skiba (Surowa Ilona)

“Kakao – Superfood dla ciała i umysłu”
“Ceremonia: Słoneczny krąg kakao”

Wykład będzoe inspirującą podróżą do Krainy Kakao gdzie dowiesz się o właściwościach i zastosowaniu tej niezwykłej rośliny. Kakao jest nazywane medycyną serca i umysłu i od tysięcy lat było postrzegane jako roślina wyjątkowa i medyczna. Dla starożytnych kultur Majów i Azteków był to napój mocy określany jako „Dar Bogów” Podczas wykładu dowiemy się o pochodzeniu kakao, tradycji picia, jego właściwościach i sposobie przyrzadzania a wszystko okraszone opowieściami z Meksyku gdzie powszechnie było i do tej pory jest stosowane.
Ilona Skiba – propagatorka zdrowego myślenia oraz pracy z ciałem za pomocą surowej roślinnej kuchni, postów i ziół. Absolwentka International School of Detoxification dr Roberta Morse. Witariański trener żywieniowy, specjalistka od detoksu i regeneracji na poziomie komórkowym. Irydolog. Absolwentka Akademii Psychobiologii Vedica dr med. Marzanny Radziszewskiej. Jej misją jest odkrywanie poprzez pracę z ciałem i umysłem wewnętrznej Mocy i Piękna każdej Istoty oraz pokazanie jak osiągnąć balans i dokonywać wyborów z przestrzeni serca. Prowadzi wykłady, warsztaty, sesje terapeutyczne oraz dzieli się z Polonią dobroczynnymi właściwościami cacao. Certyfikowany Cacao Ceremony Space Holder.

ZAREZERWUJ UDZIAŁ W CEREMONII KAKAO KLIKNIJ

Grzegorz Śleziak – Polski Amisz – Biały Saibaba

“Jak odzyskałem zdrowie po 30-stu dniach bez jedzenia?”

Grzegorz pochodzi z Milówki koło Żywca. Podróżnik, ekologiczny rolnik, hodowca hiszpańskich byków, producent najlepszych jakościowo na świecie octów, właściciel jedynego w Polsce prywatnego ogrodu botanicznego. Pasjonuje go życie Amiszów. Organizator wyjazdów na głodówki. Ciężko chory wyjechał w 2014 roku na swoją pierwszą głodówkę na Filipiny (borelioza, rak prostaty, arytmia serca, zablokowanie nerki, ataki depresji, bóle mięśni, stawów i pleców). Postawił wszystko na jedną kartę – wyjechał do nieznanego sobie kraju z nadzieją ratowania własnego życia. Przeprowadził 40-dniową głodówkę, dużo spał, kilka godzin dziennie spędzał w morzu i na słońcu, zakopany w piasku poddawał się próbie ognia pod okiem filipińskiego szamana, przeszedł terapię jadem kobry królewskiej i zabiegi zapperem. Zauważył, że zaczęły mu znikać narośla i czarne znamiona, które miał od urodzenia, ustały napady bólu mięśni, stawów i pleców. Po powrocie do Polski miał zaplanowaną operację prostaty… okazało się, że nie ma takiej potrzeby.

Inka – Kasia Jankowska

“Sound-healing Meditation
Medytacja Złotego Promienia”

Inka – Kasia Jankowska będzie jednym z gości naszego Festiwalu, przyleci do nas prosto z Cypru. Od ponad 20 lat Inka zajmuje się wizjonerstwem, channelingiem, uzdrawianiem jak i rozwojem duchowym. Od dziecka spostrzegała ten świat inaczej. Pewne tematy jak inkarnacja, świat duchowy i wielowymiarowość wszechświata były i są dla niej oczywiste i całkowicie normalne.
Podczas swojej podróży duchowej wypracowała pewne techniki, które są skuteczne i proste dla każdego.  Prowadzi warsztaty rozwoju duchowego jak i osobistego, medytacje sound- healing, osobiste sesje – odczyty z pola energetycznego danej osoby. Praca z programami, traumami i blokadami oraz kreacją najlepszej wersji drogi życia.
Z zamiłowania do Run jak i pracy z nimi Inka również stworzyła osobiste bindruny, które maja zadanie wspierać, chronić, oczyszczać i przyciągać szczęście, miłość. Są one wypalane w drewnie i można je nosić jako amulet na szyi jak i w torebce lub powiesić przy drzwiach dla ochrony. Runy, bindruny mają wielowymiarowe działanie.
Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja byzapoznać się z Inką i jej pracą, skorzystać z prowadzonych przez nią medytacji. Medytacja, którą poprowadzi Inka składa się z wielu elementów i działa na wielu płaszczyznach:
– wprowadza w stan relaksacyjny poprzez oddech,
– kąpiel w dźwiękach misy tybetańskiej „One Buddha” pomoże w odpuszczeniu tego co nas blokuje aby żyć w obfitości zdrowia, radości, miłości oraz obfitości materialnej,
– misa czakry serca pomoże nam w otwarciu się na nowe i przyjąć obfitość płynąca zewsząd i wszędzie,
– w dźwiękach bębna szamańskiego poprosimy naszych przodków o wsparcie w naszej drodze duchowej jak i życiowej aby było ono bardziej zrozumiałe i przyjemne.
Żeby wzmocnić siłę działania podczas medytacji Inka będzie podchodziła do każdego z osobna, aby każdy miał możliwość osobiście “poczuć” kąpiel w dźwiękach mis i szamanskiego bębna.

ZAREZERWUJ UDZIAŁ W MEDYTACJI KLIKNIJ

Evelina Dimitri

“Tajemnice śledziony – zapomniany organ

Evelina jest pielęgniarką, coachem zdrowia i pasjonatką leczenia naturalnego za pomocą ziół diety i zmiany trybu życia. Pracując w służbie zdrowia w USA Evelina szybko zrozumiala na jakiej zasadzie działa ten system. Zamiast uzależniać się od systemu musimy się uzbroić w wiedzę o zdrowiu i pogłębić relacje z naszym ciałem.
Jest specjalistką zdrowego żywienia oraz naturalnych metod odmładzania i odzyskiwania energii. Evelina oferuje indywidualne konsultacje zdrowia, układanie diety, masaż meridianów oraz akupresurę. Możesz poczytać Eveliny artykuly o zdrowiu na jej blogu www.positivelifenj.com

Dr Grażyna i Tony Pajunen

“Odzyskaj młodość i pewność siebie bez operacji i leków”

Poszukiwanie ponadczasowego piękna i wigoru to prastara tęsknota ludzkości. Ale co by było, gdybyś mógł podróżować wehikułem czasu i przywrócić nie tylko swój młodzieńczy wygląd, ale także radość i witalność z lat młodości? Odkryj Niewypowiedziany Sekret: Bez igieł, bez operacji, bez inwazyjnych zabiegów. Wyobraź sobie wersję siebie, która nie tylko wygląda młodziej, ale również czuje się odmłodzona/y. Wyobraź sobie, jak tańczysz na weselu swojej wnuczki, biegasz po plaży, uprawiasz ulubione sporty, lub po prostu patrzysz na swoje odbicie i naprawdę kochasz tętniącą życiem duszę, która na ciebie spogląda.
Najważniejsze punkty prezentacji pomogą Ci:
– zrozumieć nasz naukowo potwierdzony i opatentowany przełomowy system odmładzania skóry, stawów i całego ciała.
– poznać sztukę i naukę nawilżania oraz odbudowy skóry i układu kostno-stawowego na poziomie komórkowym.
– p
oddać się przemianom tak głębokim, że nawet Twoi najbliżsi przyjaciele będą zdumieni, myśląc, że przeszłaś zabieg kosmetyczny!
Dr Grażyna Pajunen, urodzona w Warszawie, to dynamiczne połączenie środowiska akademickiego i innowacji. Jest absolwentką studiów magisterskich z zakresu Elektroniki Półprzewodnikowej na Politechnice Warszawskiej oraz posiada doktorat z automatycznych systemów sterowania na Politechnice Helsińskiej w Finlandii. Dzięki imponującej wiedzy specjalistycznej, została zaproszona do Stanów Zjednoczonych, gdzie Dr. Pajunen przez ponad 25 lat wzbogacała studentów swoimi wykładami w takich instytucjach jak Florida Atlantic University i UCLA. Oprócz wkładu akademickiego, jej dogłębne badania w dziedzinie zaowocowały ponad 50 recenzowanymi publikacjami. Jako dowód jej ducha innowacyjności współpracowała także z gigantami branży, zdobywając 15 patentów w USA dla Motoroli.
Pomimo jej znakomitej ścieżki akademickiej i zawodowej, wewnętrzne powołanie skłoniło dr Pajunen do zmiany kierunku swojej uwagi. Urzeczona potencjałem holistycznego zdrowia i odwrócenia procesu starzenia, przekształciła swoją pasję w referencje, zostając certyfikowanym dietetykiem funkcjonalnym.
Dziś, wraz ze swoim synem, Tony’m, certyfikowanym trenerem zdrowia, prowadzi udane przedsięwzięcie przeciwdziałające starzeniu się. Razem stanowią one światełko nadziei dla tych, którzy chcą spowolnić proces starzenia. Ich holistyczne podejście ma na celu pomóc klientom uniknąć inwazyjnych środków, kładąc nacisk na życie wolne od dyskomfortu i zmarszczek, bez polegania na lekach, zastrzykach czy operacjach. Dla dr Pajunen i jej syna, ich misja to coś więcej niż tylko zawód — to pasja połączona z prawdziwym zaangażowaniem w zmianę życia poprzez zdrowie i dobre samopoczucie. Książka dr Pajunen, zatytułowana „Biohacking Your Way to a Better You Look and Feel Better Than You Did 10 Years Ago”, ukaże się w maju 2024 roku.

Jarek Luk

“Kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich

Koncert na gongach i misach tybetańskich to niczym nieporównywalne doświadczenie dźwiękowe, które wciąga słuchaczy w mistyczną, medytacyjną podróż. Od pierwszych dźwięków wibrujących mis i metalowych gongów, ludzie zaczynają czuć się zanurzeni w głębokim spokoju i harmonii. Dźwięki te zapraszają do odkrywania wewnętrznej ciszy i spokoju, do oderwania się od szumu codzienności i otwarcia się na pełnię życia. Słuchacze często opisują to doświadczenie jako mistyczne i transcendentne.
Koncert na gongach i misach tybetańskich to nie tylko wspaniałe doświadczenie dźwiękowe, ale również wizualne. Widok ogromnych, błyszczących gongów i masywnych mis wywołuje uczucie szacunku i podziwu dla tradycji i kultury Tybetu. Każde uderzenie w gong czy misę wydaje się być czymś więcej niż tylko dźwiękiem. To jakby wibracje przenikały przez całe ciało, rozluźniając mięśnie i pobudzając zmysły. Słuchacze czują się przyciągnięci do źródła dźwięku, jakby wewnętrzna część ich duszy była w jakimś stopniu z nimi związana.
Koncert na gongach i misach tybetańskich to nie tylko piękne doświadczenie dźwiękowe, ale również uzdrawiające i relaksujące. To moment, w którym można oderwać się od codziennych trosk i przemian i zatopić się w pięknie i spokoju, który pozwala na regenerację i regenerację. Jeśli szukasz inspiracji i chcesz doświadczyć czegoś niezwykłego, koncert na gongach i misach tybetańskich to doskonała okazja do zanurzenia się w pięknie i mistyce dźwięków.

REZERWACJA KLIKNIJ

Regina Sidorkiewicz

“Portret Aury – Duszy i Ciała w życiu człowieka”

REGINA A. SIDORKIEWICZ – od 35 lat badań fascynuje i zajmuje się nauczaniem świadomej interpretacji z Pola Kwantowego Aury. Maluje to, co jest niewidzialne, które Jest. Odczytuje istniejące możliwości realizacji Siebie – jako Kosmicznej Istoty, która może zmienić swoje życie na świadome, by dotrzeć do Źródła Samouzdrowienia. Prowadzi Warsztaty z Twoją Aurą, uczy malować portrety ludzkiej Aury oraz duże obrazy, które odbijają wpływy niezgodnych wibracji z otoczenia. Uzdrawia i pomaga świadomym potrzebującym, wielokrotnie z cudownym efektem. Dzięki swoim talentom odbyła wiele podróży po całym świecie (m.in.: Indie, Australia, Nowa Zelandia, Syberia, Liban). Autorka kilku książek, między innymi: “Tajemnice aury ludzkiej”, “Potęga kodu boskiej miłości w aurze”, “Kolorowy portret duszy”. W czasie Festiwalu będzie możliwość odczytania aury, dodatkowo każda osoba otrzyma namalowany, własny portret aury.

REJESTRACJA: CZYTANIE AURY KLIKNIJ

Aneta Pieróg-Sudoł

” W rytmie czterech pór roku
Warsztaty plastyczne dla dorosłych

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA WARSZTATACH KLIKNIJ

Beata Mystkowski

” Odkryj sekrety zdrowia poprzez refleksologię stóp!

Czy wiesz, że Twoje stopy mogą być kluczem do poprawy Twojego zdrowia i samopoczucia? Zapraszam do zapoznania się z tajemnicami refleksologii stóp – starożytną praktyką terapeutyczną, która może przynieść ulgę w wielu dolegliwościach, redukować stres i przywrócić równowagę w Twoim ciele. Refleksologia stóp opiera się na wiedzy, że istnieje połączenie między punktami na stopach a różnymi częściami ciała. Poprzez delikatny masaż i naciskanie tych punktów, możemy stymulować naturalne procesy zdrowienia, redukować napięcie mięśniowe i promować ogólne dobre samopoczucie.
Beata Mystkowski jest studentką Polskiego Instytutu Refleksologii i zaprasza Państwa do doświadczenia relaksu i odprężenia podczas sesji refleksologii stóp.

 

REZERWACJA KLIKNIJ

Regina Słabiak

“Koncert na kryształowej harfie”

Zapraszamy na niezwykły koncert. Poczuj wprowadzające w stan głębokiego odprężenia, oczyszczające, uzdrawiające, dodające życiowej energii, harmonijnie, relaksujące dźwięki kryształowej harfy. Dźwięki i wibracje przenikają do każdej komórki ludzkiego ciała poruszając najbardziej potrzebujące rozluźnienia obszary. Harfa krysztalowa jest instrumentem o przepięknym anielskim brzmieniu.  Grać na niej to tak, jakby trzymać komplet mis kryształowych w ręce. Z harfy wydobywają się głębokie, donośnie brzmiące, a przy tym harmonijne i leczące wibracje. Dźwięki utrzymują się na długo po uderzeniu w dany ton, modulując się wzajemnie. To trzeba usłyszeć, ponieważ trudno jest zawrzeć w opisie jej specyficzną melodyjność. Harfa składa się z 8 kwarcowych rurek nastrojonych w tonacjach: C5, D5, E5, F5, G5, A5, H5, C6 z niezwykle dokładną precyzją strojenia do 0,5Hz.
Regina Słabiak – pasjonatka alternatywnej medycyny, bioenergoterapii, litoterapii, ziołolecznictwa, aromatoterapii i czystego życia. Artystka, grafik, fotograf po studiach artystycznych ukończonych z wyróżnieniem w 2006 roku w Polsce. Na drodze szkolenia swojego ducha i metod uzdrawiania bioenergią w 2017 zdobyła certyfikat Master Reiki. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu opracowała oryginalne, czyste receptury naturalnych kosmetyków podstawowej pielęgnacji dla skóry całego ciała i włosów. Sprzedaje je w swojej firmie Regina Naturals LLC. W drodze do zdrowia wykorzystuje również kryształy i radiestezję – wahadełko. Fascynuje się zbieraniem grzybów i innych jadalnych roślin spotkanych w naturze.

 

REZERWACJA KLIKNIJ

Michał Iwanowicz

Kamertony – dzwiekoterapia jako środek relaksacji,
medytacji, wyciszenia i powrotu do siebie

Nazywam się Michał Iwanowicz i zapraszam Cię do świata, w którym dostroisz się do własnych częstotliwości. Terapią kamertonami zajmuję się od trzech lat, a moja mentorką i nauczycielką jest Małgosia Gusztyn. Praca z dźwiękiem, wibracją i częstotliwościami daje niesamowite rezultaty. Pomaga przy różnego rodzaju dolegliwościach, usuwa m.in. bóle kości, stawów, mięśni, a jednocześnie głęboko relaksuje i wprowadza w stan błogości. To naturalna metoda samouzdrawiania organizmu poprzez poprawę zdrowia psychicznego, fizycznego oraz na poziomie duchowym. Podczas seansu, w sferze Ciała, następuje dostrojenie do częstotliwości balansu, czyli częstotliwości zdrowia narządów wewnętrznych i układów w organizmie, utrzymując tym samym stan równowagi oraz harmonii. Dodatkowo występuje działanie na psychikę (Umysł), przynosząc uspokojenie, wyciszenie, prowadząc do relaksu. W sferze Ducha ma miejsce dostrojenie do wspaniałych, subtelnych, wysokich wibracji, dzięki czemu po terapii każdy czuje się zdrowszy, bardziej radosny i pojawia się u niego równowaga oraz harmonia, tak bardzo potrzebna nam do życia. Jest to często bezdotykowa forma muzykoterapii za pomocą przekazu energii dźwięku już na poziomie komórkowym.
Prowadzę też sesje z użyciem generatora i zappera. To świetna metoda na pozbycie się z organizmu nieproszonych gości, takich jak bakterie, grzyby czy pasożyty. Skutecznie pomaga również w problemach ze snem. W swojej ofercie mam też srebro koloidalne z możliwością stosowania zewnętrznie oraz wewnętrznie.

 

ZAREZERWUJ SESJĘ KAMERTONAMI KLIKNIJ

Anna Dominikowska

Doświadcz magii dotyku poprzez pradawny japoński masaż KOBIDO

Masaż Kobido to sztuka masażu, mająca na celu odmłodzenie skóry i opóźnienie procesu starzenia. Działa nie tylko jak naturalny lifting twarzy, ale również poprawia ogólne samopoczucie. Masaż Kobido stymuluje obieg całej naszej energii w organizmie. Jest niezwykle intensywny, poprawia ukrwienie, dzięki czemu wpływa pozytywnie na całe ciało. Benefitów masażu jest dużo więcej, między innymi minimalizuje widoczność zmarszczek, pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny, likwiduje opuchliznę twarzy, pomaga zmniejszyć worki pod oczami, oczyszcza skórę z toksyn. Masaż Kobido jest wykonywany za pomocą kombinacji szybkich i wolnych ruchów dłoni, które są ostrożnie prowadzone przez skórę twarzy, szyi i górnej części klatki piersiowej oraz karku. Już po jednym zabiegu zauważysz, że twarz jest lżejsza, lepiej dotleniona i rozluźniona. Skóra wygląda zdrowiej i jest bardziej podniesiona. Z dobrodziejstw masażu korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni i jest alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej i skalpela.
Ania ukończyła studia na kierunku kosmetologia na uczelni w Białymstoku, zdobywając wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie pielęgnacji skóry. Dodatkowo, poszerzyła swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniu z zakresu manualnego liftingu twarzy – KOBIDO.

 

ZAREZERWUJ MASAŻ KOBIDO KLIKNIJ

Kasia Stanek

“Hipnoza Regresyjna

Regresja przeszłego życia to proces cofania się do poprzedniego życia poprzez podświadomy umysł, gdy jesteś w zrelaksowanym stanie hipnozy. Odblokowuje cenne informacje przechowywane w podświadomości i zapewnia większe zrozumienie.
Dlaczego regresja poprzedniego życia?
Dla tych, którzy wierzą w reinkarnację, przeszłe życia są cegiełkami tego, kim jesteśmy dzisiaj. To archiwum naszej duszy. Eksploracje przeszłego życia są często sposobem na zrozumienie i uzdrowienie. Odkrywając i rozumiejąc doświadczenia z poprzedniego życia, możesz mieć świadomość tego, jak wpłynęło to na Twoje obecne życie. To doświadczenie często daje wgląd w to, jak poprawić obecną sytuację.
Regresje z poprzedniego życia można postrzegać jako szansę na zrozumienie lub zbadanie:
– możliwych przyczyn trudności w związku, zmartwień, przewlekłych problemów zdrowotnych, fobii, lęków itp.
– aktualnego problemu w Twoim życiu
– celu Twojej duszy w tym życiu
– aktualnych zainteresowań, zdolności, umiejętności
Czego można się spodziewać podczas sesji eksploracji przeszłego życia?
Sesja Przeszłego Życia jest bardzo podobna do sesji hipnozy. Hipnotyzer wprowadzi zwykle stan lekkiego transu, aby uzyskać dostęp do podświadomego umysłu. Poczujesz się głęboko zrelaksowany i spokojny. Następnie zostajesz zabrany w podróż do przeszłości, korzystając z hipnozy i kierowanej wyobraźni. Hipnotyzer zadaje ci pytania i poprowadzi Cię przez cały proces, a Ty bedziesz zapamietywać to co widzisz lub odczuwasz. Jak w każdej hipnozie, zawsze masz kontrolę i będziesz świadomy tego, gdzie jesteś i co robisz. Możesz zatrzymać lub kontrolować proces w dowolnym momencie.
Najczęstszym doświadczeniem, które ludzie zgłaszają, jest to, że eksploracja przeszłego życia jest jak oglądanie filmu o swoim życiu. Obrazy rozgrywają się w Twoim umyśle i jesteś w stanie odłączyć się i po prostu obserwować.

 

SESJA Z KASIĄ STANEK KLIKNIJ

Marzena Bard

“ZDROWIE KOBIET
Jak poradzić sobie z upuszczaniem moczu, opadaniem
narządów rodnych i cieszyć się udanym seksem?”

Marzena Bard. Fizjoterapeutka ze specjalizacją zdrowia kobiet / terapii mięśni dna miednicy, instruktorka jogi w stylu Vinyasa, Hatha, Joga Terapeutyczna. Marzena zaraz po ukończeniu studiów w USA, na kierunku fizjoterapii, wyspecjalizowała się w zdrowiu kobiet i od tego czasu praca z kobietami w różnym wieku jest jedną z kilku jej pasji. Od ponad 12 lat pomaga kobietom, z wszelkimi formami dysfunkcji mięśni dna miednicy. Prowadzi również od 20 lat zajęcia jogi a w swoim nauczaniu zdrowie kobiet stawia na honorowym miejscu. Chcesz się dowiedzieć co poziom stresu ma wspólnego z dysfunkcją mięśni w miednicy? Albo co te mięśnie mają wspólnego z nietrzymaniem moczu, z bólem w plecach, biodrach, brzuchu lub bólem przy stosunku seksualnym? Chcesz wiedzieć jak można przygotować się do ciąży i porodu albo jak szybko wrócić do dobrej formy ciała po porodzie? Nie przegap zatem tego wykładu!

Marta Smiertelny

“Jak uchronić się przed cierpieniem?

Moją misją jest pomaganie kobietom, mężczyznom i ich dzieciom w uwolnieniu bagażu emocjonalnego, przekształceniu fałszywych systemów przekonań i skutków traumy z ciała i duszy, aby mogli podnieść swoje wibracje i zamanifestować obfitość, zdrowie, szczęście i bezwarunkową miłość.
Transformacyjne techniki których używam polegają na znajdowaniu i uwalnianiu uwięzionych negatywnych emocji, które zostały zmagazynowane w ciele w wyniku pragnienia naszej podświadomości, aby chronić nas przed dalszym cierpieniem. Energetyczne sesje uzdrawiania zablokowanych emocji dla zdrowia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego pomogą ci: Uwolnić bagaż emocjonalny, Złagodzić objawy fizyczne, Zmienić ograniczające przekonania, Przepracować żałobę lub rozstanie w zdrowy i wspierający sposób, Ewoluować z toksycznych cykli i przekleństw pokoleniowych, Zwiększyć ogólną jasność umysłu i odporność, Manifestować pożądane rezultaty i nie tylko.
„Otulam Cię bezwarunkową miłością! Abyś mogła/mógł otulić tą miłością siebie, wypełnić swoje ciało i dusze, aby stać się miłością. Bezwarunkowa miłość jest najpotężniejszą siłą, jaka istnieje w każdym z nas. Jest w stanie przezwyciężyć wszystkie wyzwania i otworzyć nieograniczone możliwości. Otulam Cię bezwarunkową miłością!” – Marta Smiertelny-Stankiewicz-Love
Marta mieszka w Pensylwanii, jestem przede wszystkim wiecznym studentem; propagatorem zdrowego stylu życia i naturalnych rozwiązań dla ciała i duszy; autorką książki “Miłość czy Zauroczenie”; nauczycielem bezwarunkowej miłości i świętej seksualności; inspiratorem tworzenia własnej rzeczywistości; trenerem mentalnym; praktykantem życia; szkoleniowcem i wykładowcą, odkrywcą cudownych narzędzi, twórcą projektu “Moc Świadomości” oraz świadomym kreatorem własnego życia. Profesjonalnie jest Certyfikowanym Specjalistą ds. Olejków Eterycznych oraz Techniki Aromatouch – klinicznej metody nakładania olejków eterycznych poprzez masaż, Niezależnym Reprezentantem Firmy Doterra – Wellness Advocate, Holistycznym Trenerem Zdrowia i Odżywiania, Specjalistą od Detoksu, Trenerem Świadomości i Bezwarunkowej Miłości.

Liliana Putra

“Toksyczne relacje – w związkach, rodzinie,
z samym sobą, w pracy i jak wpływają na nasze życie
?

Liliana Putra – Life Coach z psychologicznym, wyższym wykształceniem zdobytym na nowojorskiej uczelni. Po ukończeniu studiów odkryła kierunek Life Coaching, który pokazał jej większe możliwości praktycznego podejścia do rozwiązywania problemów życiowych, z którymi zmagają się ludzie na co dzień. Zafascynowana tym kierunkiem ciągle poszerza swoją profesjonalną wiedzę idąc zgodnie z potrzebami klientów i postępem czasu.
Od lat z sukcesem prowadzi sesje terapeutyczne na których pomaga klientom zobaczyć „światełko w tunelu” i uwierzyć, że naprawdę wiele trudnych i bardzo trudnych problemów można rozwiązać. Liliana Putra na co dzień pomaga poznać, zrozumieć, polubić siebie, swoje zachowania i otaczających ludzi, uwierzyć w siebie, pozbyć się nałogów, smutku, samotności, wielu chorób, zastoju w biznesie, partnerstwie, rodzinie, odnaleźć sens i radość życia, które zostało zaburzone przez rożne, negatywne doświadczenia życiowe. To naprawdę jest możliwe.
Mama, która przez wiele lat samotnie wychowywała dzieci, pracując nad sobą dokonała ogromnej przemiany w swoim życiu i właśnie dzięki tym doświadczeniom, zmianom uwierzyła, że bez znaczenia na wiek, płeć i życiowe sytuacje można zmienić swoje życie na radośniejsze. Jej osobiste przemiany otworzyły drogę do pasji, która dzieli się z innymi na co dzień zarażając innych swoją pozytywną energią, chęcią do działania i mocą, że wszystko jest możliwe.
Life Coach Liliana Putra

Beata Grabowska – Osiński (Iskierka)

“Jak wibracja wdzięczności wprowadzi zmiany w moim życiu?

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jak zmiana Twojej wibracji może wpłynąć na Twoje życie? Czy wiesz, że codziennie zmieniasz swoje wibracje wielokrotnie? Częstotliwość, na której funkcjonujesz może doprowadzić do chorób, ale również może utrzymać Cię w radości. Jak to rozpoznać? Wprowadzając stan uważności i dyscyplinę.
Jestem nauczycielką duchową. Pochodzę z Łodzi, a na stałe mieszkam w New Jersey, w Stanach Zjednoczonych. Wspieram innych w ich drodze wzniesienia do wyższego wymiaru Świadomości. Uświadomiłam sobie, że cała wiedza jest w nas, w naszych wyższych cząstkach, z którymi możemy się połączyć poprzez ciągłą pracę ze swoimi ograniczeniami, pracując nad pokochaniem i wybaczeniem sobie oraz pokochaniem “innych” i wybaczeniem “innym”, aż do momentu odkrycia, że jest to doświadczenie mnie samego oraz moich przejawień.

Jerzy Matys

“Sacred Frankincense
Wzmacniacz układu odpornościowego

Większość problemów zdrowotnych współczesnego społeczeństwa wynika z osłabienia układu odpornościowego. Niezależnie od tego, czy jest to naturalny proces starzenia się, czy wystawienie na szkodliwe działanie toksyn środowiskowych, czynniki te powodują brak równowagi hormonalnej w naszym organizmie, co prowadzi to do osłabienia naszego układu odpornościowego i w konsekwencji do problemów zdrowotnych. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego że często istnieją naturalne metody przezwyciężenia tych problemów, jednym z takich naturalnych środków jest Kadzidlany olejek eteryczny, destylowany z żywicy drzewka Świętego Kadzidłowca – Boswellia Sacra.. O tym cudzie natury opowie podczas wykładu Jerzy Matys, który przyjedzie na Festiwal z Kanady.

Waldemar Borny i Natalia Konieczna

“Sens życia na planecie Ziemia

Natalia Konieczna – Jasnowidz.
Inż. Waldemar Borny – mistrz Bioenergoterapii, Uzdrowiciel Duchowy, Jasnowidz, Radiesteta.
Diagnozuje przyczyny i uzdrawia:
• choroby ciała i psyche – przyczyny Karmiczne, Rodowe i Duchowe;
• powód lęków, fobii, wybuchów agresji,
• bada DNA – przyczyny przyśpieszonego starzenia i przyczyny wzrostu tempa rozwoju komórek nowotworowych.
Diagnozuje i uwalnia:
• obciążenia rodowe, przeklęcia, magię i klątwy3
• włamania do Umysłu i Serca przez inne osobowości, które żyjąc w nas, realizują swoje niedokończone zadania.
Bada i rysuje aurę:
• co się w niej znajduje, czy jest zharmonizowana;
• czy zawiera byty astralne zapowiadające chorobę,
• czy są w aurze przyczepione obce dusze?
• czy ktoś pobiera energię przyczyniając się do chronicznego zmęczenia?
• pomaga zwrócić Duszy pierwotny BLASK AURY nadany przez Boga.
Diagnozuje połączenie z Aniołami OPIEKUŃCZYMI:
• do jakich Aniołów masz dostęp, jak Tobie pomagają,
• uczy odczuwać ich obecność i jak INTUICYJNIE słuchać ich wskazówek?
• wskazuje przyczyny braku połączenia z Aniołami Szczęścia i Obfitości,
• poprzez Anioły Miłości pokazuje powód nieudanych związków miłości,
• pomaga naprawić dysfunkcje Aniołów Talentów.
Pomaga w osiągnięciu OBFITOŚCI na Ziemi:
• uwalnia od obciążeń RODOWYCH, które blokowały obfitość w życiu;
• uwalnia od programów pracy za półdarmo, od zapisów niewolnictwa;
• pomaga usunąć lęki przed obfitością i dawne śluby życia w ubóstwie.
Pomaga w osiągnięciu OBFITOŚCI z Nieba:
• uwalnia od obciążeń KARMICZNYCH, które blokowały obfitość;
• uwalnia blokady Obfitości ze Źródła, od Matki Natury i od Aniołów.
Bada Ścieżki Losu:
• jakie zadania otrzymała Twoja Dusza do wypełnienia na Ziemi,
• czy idziesz swoją Ścieżką zgodną z Boskim Planem, czy idziesz bocznymi ścieżkami Labiryntu Życia, usłanego cierniami i kamieniami?
• pomaga wrócić Tobie na Ścieżkę realizacji Zadań Twojej Duszy,
• bada przedsięwzięcia, które chcesz rozpocząć – czy będą udane, czy są skazane na porażkę i zmarnowanie Twojego czasu życia;
• jakie trudności napotkasz na wybranej przez Ciebie ścieżce Życia.
Przeprowadza procesy przed Sądem Bożym:
• pozwalające wybaczyć, zadane w przeszłości, rany karmiczne;
• uzdrawiające relacje: partnerskie, w rodzinie, pracy, sąsiedztwie.

Przeprowadza Egzorcyzmy:
• sprawdza energetyczną czystość działki, domu i miejsc pracy,
• uwalnia domy i miejsca pracy z duchów, bytów i istot;
• uwalnia ciało i umysł od działania złego ducha;
• odprowadza dusze śp. bliskich z miejsc ich cierpienia do Światłości.

Organizuje:
• jednodniowe warsztaty św. MANDALI, budzące uśpiony potencjał, uwalniające kamienie KARMICZNE ze ŚCIEŻKI ŻYCIA, naprawiające relacje z dziećmi i bliskimi, odnajdywania swojej Bratniej Duszy;
• dwudniowe warsztaty odzyskania swojej „OBFITOŚCI z NIEBA”
• tygodniowe kursy rozwoju duchowego „DROGA DO OŚWIECENIA” uwalniające SERCE, ŚWIADOMOŚĆ i 3-OKO od władców SYSTEMÓW;
• zagraniczne wyprawy dla wzrostu rozwoju DUCHOWEGO: odkrywanie tajemnic miejsc Mocy: na terenach starożytnej Atlantydy, starożytnej Lemurii, starożytnego MU; wyprawy do nieodkrytych miejsc Mocy w Indii, na Bali, USA …

Tel. USA +1 917-807-1194
WhatsApp Natalia +48 602-710-028
WhatsApp Waldemar +48 516-099-909
uzdrawianieduszy.com
uzdrawianieduszy.pl
facebook.com/waldemar.borny
youtube.com/@Borny_
W kolejny po Festiwalu weekend zapraszamy na dwudniowy kurs “URUCHOMIENIE OBFITOŚCI ze ŹRÓDŁA”
REJESTRACJA NA KURS KLIKNIJ
0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu