+1-650-937-9376

Wśród zaproszonych Gości Festiwalu są między innymi:

Andy Choiński

 

Andy Choiński prowadzi cieszący się ogromną popularnością kanał na youtube oraz na Rumble.

Dr Grażyna Pajunen

“Jak spowolnić, odwrócić proces starzenia się oraz odbudować stawy bez lekarstw i operacji?”

Utrata mobilności stawów i idący za tym dyskomfort są bardzo częstymi problemami. Według amerykańskich statystyk co trzecia dorosła osoba ma problem ze stawami. Najczęstszą dolegliwością jest ból kolan, barku czy bioder. Ból stawów może także pojawić się w innych częściach ciała, od kostek i stóp po barki i dłonie. Z wiekiem problemy układu kostno-stawowego nasilają się. Aby zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, musimy wiedzieć jak działają stawy. Większość ludzi, w tym lekarze, nie wierzy, że dieta i odpowiednie suplementy mogą mieć duży wpływ na stawy, skórę i tkanki łączne. Większość ze stosowanych metod usuwa symptomy, ale nie szuka przyczyn z powodu których następuje degeneracja stawów i tkanki łącznej. Czy nie łatwiej jest zapobiegać niż czekać aż pojawią się symptomy, a jeśli się już one pojawią to należy zastanowić się nad przyczyną i tę przyczynę usunąć a nie koncentrować się na usuwaniu symptomów.

 

Grzegorz Śleziak – Polski Amisz – Biały Saibaba

“Głodówka – nie ma innej drogi do zdrowia”

Grzegorz pochodzi z Milówki koło Żywca. Podróżnik, ekologiczny rolnik, hodowca hiszpańskich byków, producent najlepszych jakościowo na świecie octów, właściciel jedynego w Polsce prywatnego ogrodu botanicznego. Pasjonuje go życie Amiszów. Organizator wyjazdów na głodówki. Ciężko chory wyjechał w 2014 roku na swoją pierwszą głodówkę na Filipiny (borelioza, rak prostaty, arytmia serca, zablokowanie nerki, ataki depresji, bóle mięśni, stawów i pleców). Postawił wszystko na jedną kartę – wyjechał do nieznanego sobie kraju z nadzieją ratowania własnego życia. Przeprowadził 40-dniową głodówkę, dużo spał, kilka godzin dziennie spędzał w morzu i na słońcu, zakopany w piasku poddawał się próbie ognia pod okiem filipińskiego szamana, przeszedł terapię jadem kobry królewskiej i zabiegi zapperem. Zauważył, że zaczęły mu znikać narośla i czarne znamiona, które miał od urodzenia, ustały napady bólu mięśni, stawów i pleców. Po powrocie do Polski miał zaplanowaną operację prostaty… okazało się, że nie ma takiej potrzeby.

 

Marian Różyc

“Jak jeść aby nigdy nie chorować?”

Ukończył studia w The American Association of Nutritional Consultants i jest dyplomowanym dietetykiem, ekspertem medycyny alternatywnej. Od momentu, kiedy całkowicie się wyleczył z raka skóry i zregenerował swój system odpornościowy, zaczął wykorzystywać swoją rozległą wiedzę i doświadczenie, aby pomagać innym. Od ponad 55 lat zajmuje się badaniem wpływu żywności na stan zdrowia człowieka. Uważa, że “jeżeli dzisiejsi lekarze nie staną się specjalistami od żywienia to dietetycy zostaną lekarzami jutra”. Jest autorem książek “Rak to nie wyrok” , “Apteka w kuchni” oraz “Jak jeść, aby nigdy nie chorować?”.

 

Krystyna z Atlanty

“Moja “przygoda” z MMS oraz historia Złotego Panaceum”

 

Zdzisław Oszczęda

“Niesamowita woda plazmowana. Usuwanie zanieczyszczeń na poziomie komórkowym”

Zdzisław Oszczęda – prezes i właściciel firmy Nantes z Bolesławca, producent wody plazmowanej. Od 15 lat zafascynowany nanotechnologią i nanowodą, której niesamowite efekty działania widzi na co dzień. Nie istnieje na rynku woda o podobnych parametrach, która dzięki wyładowaniu plazmy (4 stopień skupienia materii) zawiera singletową formę tlenu. Dzięki temu nanowoda nabiera niesamowitych właściwości.  Pod jej wpływem zaczynają między innymi obumierać komórki rakowe ale także rośliny szybciej i lepiej rosną, zwierzęta mniej chorują, polepsza się ich kondycja zdrowotna. Nanowoda to nie jest zwykła woda. Nie zamarza w temperaturze 0 stopni Celsjusza i nie wrze przy 100 stopniach.

Jadwiga Drogos

“Twoje zdrowie w Twoich rękach”

Jadwiga Drogos jest masażystką z ponad 25 letnim stażem. Wykonuje: Masaż Leczniczy, Shiatsu, Gorące Kamienie, Akupresurę, Terapię Bańkami, Aromaterapię, Refleksologię. Poleca mądrą suplementację oraz stare babcine sposoby, by w zdrowiu i dobrej kondycji dożyć sędziwego wieku. Podczas wykładu pokaże jak w prosty sposób przy użyciu baniek można zadbać o swoje zdrowie.
Jadwiga stawia bańki od 40 lat. Nauczył ją tego ordynator Sanatorium w Rabce. Przez lata zdobywała doświadczenie w tym kierunku, zagłębiła się w chińską medycynę, skąd właśnie bańki się wywodzą. Obecnie prowadzi Warsztaty Terapii Bańkami ucząc młodsze pokolenie najlepszej terapii.

Maryla Radziszewski

“Okryj wewnętrzną moc uzdrawiania – terapia czaszkowo-krzyżowa.

Leczenie energią na dystans”

Maryla Radziszewski jest certyfikowanym trenerem personalnym od 2008 roku. Studiowała terapię masażu w Newington. Uzyskała certyfikat (NCBTMB), licencjonowana w Connecticut jako terapeuta masażu od 2010 r. Była na wydziale CCMT, asystowała i uczyła się masażu sportowego i ortopedycznego. Maryla cały czas ćwiczy różne rodzaje terapii (masaż mięśni twarzy, masaż sportowy, Kinesio Tape, Laser Touch, terapię czaszkowo-krzyżową). Latem 2016 roku wzięła udział w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio w Brazylii. Początkowo pracowała z gimnastyczkami podczas finałowych zawodów, a następnie udała się do wioski olimpijskiej, aby pracować z szerszą grupą olimpijczyków. Jest aktywnym członkiem American Massage Therapy Association, AMTA CT Sports Massage Team oraz Community Service Team. Prowadzi gabinet w East Haddam, CT. www.morefitct.com

Regina Słabiak, Elizabeth Kaflik

“Aura i Czakry – Jaka jest relacja ciała energetycznego do zdrowia?”

Podczas wykładu dowiemy się jak bardzo czakry są odpowiedzialne za zdrowie naszego ciała fizycznego, emocjonalnego jak również energetycznego. Dowiemy się jak jest zbudowane pole energetyczne naszego ciała. Poznamy co to jest o Aura, jej warstwy i kolory, czym są centra energetyczne w naszym ciele, ile ich mamy, gdzie się znajdują i co mamy robić żeby je oczyścić kiedy są zablokowane, co może powodować blokady czakr i zanieczyszczenia w aurze? Omówimy sposoby odblokowywania, regulowania, oczyszczania czakr poprzez dietę, medytację, okadzanie, masaż, wibracje muzyki, bioenergoterapię, olejki eteryczne, zioła i kamienie.
Regina Słabiak – pasjonatka alternatywnej medycyny, bioenergoterapii, litoterapii, ziołolecznictwa, aromatoterapii i czystego życia. Artystka, grafik, fotograf po studiach artystycznych ukończonych z wyróżnieniem w 2006 roku w Polsce. Na drodze szkolenia swojego ducha i metod uzdrawiania bioenergią w 2017 zdobyła certyfikat Master Reiki. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu opracowała oryginalne, czyste receptury naturalnych kosmetyków podstawowej pielęgnacji dla skóry całego ciała i włosów. Sprzedaje je w swojej firmie Regina Naturals LLC. W drodze do zdrowia wykorzystuje również kryształy i radiestezję – wahadełko. Fascynuje się zbieraniem grzybów i innych jadalnych roślin spotkanych w naturze.

Regina Słabiak, Elizabeth Kaflik

“Aura i Czakry – Jaka jest relacja ciała energetycznego do zdrowia?”

Podczas wykładu dowiemy się jak bardzo czakry są odpowiedzialne za zdrowie naszego ciała fizycznego, emocjonalnego jak również energetycznego. Dowiemy się jak jest zbudowane pole energetyczne naszego ciała. Poznamy co to jest o Aura, jej warstwy i kolory, czym są centra energetyczne w naszym ciele, ile ich mamy, gdzie się znajdują i co mamy robić żeby je oczyścić kiedy są zablokowane, co może powodować blokady czakr i zanieczyszczenia w aurze? Omówimy sposoby odblokowywania, regulowania, oczyszczania czakr poprzez dietę, medytację, okadzanie, masaż, wibracje muzyki, bioenergoterapię, olejki eteryczne, zioła i kamienie.
Elizabeth Kaflik od ponad 22 lat dąży do poznawania i wdrażania w życie wszelkich terapii medycyny niekonwencjonalnej. Mówi, że zaczęła się nią interesować w chwili, kiedy jej mąż miał zdiagnozowanego raka. Od tej pory poświęcała cały swój czas na poszukiwanie wszelkich rozwiązań prowadzących do zlikwidowania groźnego nowotworu. Tym sposobem zdobywała coraz większe doświadczenie. Dzisiaj jest znaną osobą, z wieloma certyfikatami w dziedzinie medyczny niekonwencjonalnej, a także w zakresie ziołolecznictwa, prowadzenia zdrowej diety itp. Doskonale radzi sobie z medytacją czy Reiki. Uczy ludzi jak sami sobie mogą pomóc, bez stosowania leków farmaceutycznych.

Małgorzata Gusztyn

“Jak przywrócić i dostroić ciało do naturalnych częstotliwości?”

Wszystko jest energią i komunikuje się za pomocą wibracji i pozostaje w harmonii ze sobą. Jeśli wibracja jest zakłócona można ją przywrócić do jej początkowego stanu. Odnosi się to do wszystkich żywych organizmów a przede wszystkim Człowieka. Jak sobie z tym poradzić? Dźwiękiem, który doskonale sprawdza się w terapiach muzycznych. Muzyka może być Twoją terapią!

Donya Land

“Odżywianie czy jedzenie?”

Wierzy w piękno stołu..w rośliny, w ich wyjątkową moc.. w Słońce na talerzu..
Od ponad 30 lat zgłębia tajniki długowiecznej diety. To projekt jej życia. Szkicuje go również dzięki nauce w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Studentka Academy of Healing Nutrition w NY. Człowiek wielu talentów. Autorka unikatowych warsztatów i spotkań pt. “Restauracja Przewodu Pokarmowego” którymi za pomocą wielu środków artystycznego wyrazu buduje świadomość żywieniową i nie tylko. Uwielbia karmić wszystkie zmysły. Ufa medycynie naturalnej a sztukę odżywiania traktuje wyjątkowo.

Iwona Zajfryd

“Wierzenia szeptuch. Magia Podlasia”

Szeptucha, pisarka. Autorka interaktywnego warsztatu mentalnego “W fali Serca” – uwalnianie lęku, wejście w wibracje miłości. Pisze o człowieku i jego przestrzeni. Autorka felietonów, esejów i reportaży. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w literaturze w 2020 roku, czego owocem jest reportaż “Śladami szeptów” – obszerny dokument o polskich szeptuchach i magicznym Podlasiu.
Pasjonatka ludzi i matematyki. Uwielbia tańczyć i rozwiązywać sudoku. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki i słońca. Podczas spotkania uchyli rąbka tajemnicy magicznego świata szeptuch.

Marysia Stepniewicz

“Jasnowidzenie, poszerzanie intuicji i recoding”

Maria podczas wykładu opowie o tym czym jest jasnowidzenie a czym nie, o poziomach wiedzy i polu informacji, o różnicach między jasnowidzeniem, wykształceniem i świadomością, o prawach huny. Poda także przykłady przekodowania kilku nałogów ze swojej najnowszej książki „Transformacja, Świadomości. Wolność”.